Jemioł wspomina "Azja Express": "W Polsce brakuje bezinteresownej pomocy"

"Program naprawdę pokazuje, jaki kto jest na co dzień i jak radzi sobie w sytuacji bez wyjścia" – mówi przyjaciel Hani „kiss my ass” Lis.

Łukasz Jemioł razem z Hanną Lis wzięli udział w programie Azja Express. Podczas "przygody życia" dziennikarka i projektant bardzo się ze sobą zżyli.

Jemioł stwierdził, że Azja Express pokazała jak poszczególni celebryci radzą sobie w sytuacji bez wyjścia. Ciężkie warunki oraz instant przetrwania odsłoniły prawdziwe twarze uczestników show. Projektant życzyłby sobie, aby w Polsce mógł zaznać takiej życzliwości, jaką zaoferowali mu mieszkańcy Azji:

Wyjazd był przygodą życia. Program naprawdę pokazuje, jaki kto jest na co dzień i jak radzi sobie w sytuacji bez wyjścia. Spotkaliśmy tam ludzi, dzięki którym przeżyliśmy. W Polsce brakuje bezinteresownej pomocy. Jak u nas poradziłaby sobie grupa obcokrajowców, porzucona na przeżycie w Polsce?

Obraz
Obraz
Obraz

Źródło: Agencja TVN/x-news

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą