Trwa ładowanie...
Przejdź na
Agnieszka Gotówka
|

Jennifer Lopez wysyła Polkom prezenty!

Podziel się

Polskie influencerki, m.in. Karolina Wójcik Viva a Viva i Żaklina Ta Dinh otrzymały wyjątkową przesyłkę. Co się w niej kryło? Podpowiemy: odwaga, piękno, niebywała siła i… obietnica. A wszystko to od Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez wysyła Polkom prezenty!
Materiał partnera
bDIxjzSd

Materiał partnera Sirowa Poland

Grudzień to czas prezentów. Niektóre z nich są wyjątkowe. Taki właśnie otrzymały polskie influencerki: Żaklina Ta Dinh, Karolina Wójcik, Natalia Makowska, Malwina WędzikowskaAnna Szlęzak. Wszystkie dostały przesyłkę, w której znalazły dedykowane im perfumy. Każda z dziewczyn otrzymała podpisane swoim nazwiskiem pudełko, spersonalizowane słowo-klucz oraz flakon podpisany przez… Jennifer Lopez.

Pewnie już się domyślacie, że prezentem dla influencerek były perfumy J.Lo Promise. To prawdziwy hit wśród kobiecych zapachów. I to nie tylko ze względu na kwiatowo-drzewny aromat, który jest niezwykle kobiecy i promienny, ale też przesłanie, jakie ze sobą niesie.

bDIxjzSf

Prezent wywołał u influencerek ogromne emocje!

Siema! Czy Wy to widzicie??!!! Dostałam spersonalizowane perfumy od J.Lo z jej autografem OMG (…) – nie kryła radości Żaklina Ta Dinh.

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowych kobiet

bDIxjzSl

J.Lo Promise to przypomnienie, że jesteśmy wyjątkowe i zasługujemy na wszystko co najlepsze. W wirze codziennych spraw bardzo często o tym zapominamy. Gubimy się w gąszczu potrzeb dzieci, męża czy współpracowników, stawiając je na pierwszym miejscu, a zapominając o sobie. Zapach J.Lo Promise ma nam przypomnieć, że jesteśmy ważne. Mamy prawo do marzeń i ich realizacji.

Perfumy J.Lo Promise to również dowód na złożoną samej sobie obietnicę. Nadchodzący początek roku to doskonała okazja do tego, by wyznaczyć sobie cel i do niego dążyć. Z całą pewnością nie będzie łatwo. Mogą pojawić się komplikacje. Ale siła kobiet jest ogromna. Warto podjąć wyzwanie.

Influencerki, które otrzymały w prezencie wyjątkowy zapach, złożyły sobie obietnice, o których poinformowały na swoich IG stories. Ty również możesz sobie coś obiecać. Zrób to i małymi krokami idź do celu otulona wyjątkowym zapachem J.Lo Promise.

bDIxjzSm

Jest to zapach, który ma przede wszystkim inspirować nas do składania sobie obietnic. I ja, słuchajcie, postanowiłam, że moją obietnicą na następny rok będzie praca nad zupełnie nowymi projektami – zapewnia na Instastories Karolina Wójcik.

Bądź odważna i walcz… o siebie!

Wiele kobiet wątpi w swoją siłę. Dostrzegamy sukcesy innych, a nie potrafimy cieszyć się z własnych małych i dużych zwycięstw. A tych na co dzień jest całe mnóstwo. Trzeba je tylko dostrzec.

bDIxjzSn

Polskie influencerki to niezwykle piękne kobiety, które wiedzą czego chcą i dbają o siebie. Każdego dnia starają się przejść kawałek swojej indywidualnej drogi, która nierzadko pełna jest zakrętów, wybojów i niedogodności. Ale dają radę! Wiesz dlaczego? Bo są wierne złożonym sobie obietnicom. Mają w sobie odwagę i siłę. Ty też ją masz, ale być może dopiero musisz ją w sobie odnaleźć. Otul się wyjątkowym zapachem perfum, które pomogą ci poczuć zadowolenie z samej siebie i zacznij działać – realizuj swoje pasje, postaraj się o awans w życiu zawodowym, zaangażuj się w lokalne akcje, zmień swoją dietę. Ale cały czas bądź sobą!

Perfumy J.Lo Promise są dla każdej z nas. Choć śmiało można określić je symbolem luksusu. Kupić je można w drogerii Rossmann. Znajdziesz je na półce obok innych zapachów od Jennifer Lopez.

bDIxjzSo

Materiał partnera Sirowa Poland

bDIxjzSG
Źródło:
pudelek.pl
bDIxjzTb