Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Joanna i Jacek Kurscy zachwycają się córką w pierwszym wywiadzie po porodzie: "Jest temperamentna jak CÓRKA PREZESA"

243
Podziel się

Prezes TVP Jacek Kurski i jego żona Joanna doczekali się narodzin wspólnej pociechy 25 marca. Przyjście na świat Anny Klary Teodory skłoniło rodziców do wyznań na łamach prasy.

Joanna i Jacek Kurscy zachwycają się córką w pierwszym wywiadzie po porodzie: "Jest temperamentna jak CÓRKA PREZESA"
Jacek Kurski i Joanna Kurska udzielili wywiadu po narodzinach córki (Pudelek Exclusive, AKPA)
bEhNRVuJ

W mijających miesiącach Jacek Kurski gości na łamach prasy plotkarskiej częściej niż kiedykolwiek. Jest to zasługa głośnego ślubu z obecną żoną prezesa TVP Joanną oraz narodzin ich wspólnej córki, Anny Klary Teodory. Pociecha pary przyszła na świat 25 marca, a polityk i jego żona wielokrotnie dzielili się radością w rozmowach z prasą.

Podobnie jak w przypadku ostatnich przedsięwzięć TVP, po narodzinach córki Jacka Kurskiego też nie obyło się bez kwiatów i gratulacji jeszcze pod szpitalem. Prezes Telewizji Polskiej i Joanna Kurska skorzystali też z okazji, aby zaraz po opuszczeniu placówki udzielić pierwszego wywiadu. W rozmowie z Faktem Kurski opowiedział o tym, jak czuje się w roli świeżo upieczonego ojca i skąd pomysł na imiona córki.

bEhNRVuL
Zobacz także: Jacek Kurski odbiera Joannę Kurską ze szpitala

Na początku Jacek Kurski stwierdził, że wizja nieprzespanych nocy wcale go nie zniechęca, a mała Anna Klara Teodora była "puentą miłości" i dzieckiem "wyproszonym u Boga". Prezes TVP wyznał też, że każdego dnia czuje wsparcie i modlitwę ze strony zmarłej mamy, Anny, po której imię otrzymała jego córka.

bEhNRVuR

Jestem gotowy na nieprzespane noce, bo mam nocny tryb życia. Nie ma większego szczęścia niż dziecko, które jest puentą miłości. Dla nas to było największe marzenie. Anna to imię po mojej mamie, Klara siostrze mojej mamy, a Teodora to mama dwóch wymienionych wcześniej kobiet. Zawsze czułem wsparcie i modlitwę mojej mamy. Mama wyprosiła to dziecko u Boga. Byłem bardzo szczęśliwy, jak Joanna zaproponowała, by nasza córka nosiła imię po mojej mamie - mówił w wywiadzie dla tabloidu Kurski.

Nieco mniej wylewna była żona Jacka, która ograniczyła się jedynie do stwierdzenia, że już dorównuje mężowi temperamentem.

Anna jest cudowna. Jak głaszczę ją po główce, to czuję włosy męża, bo ma już kilka włosków. Jest temperamentna jak córka prezesa - wyznała.

Warto wspomnieć, że Anna Klara Teodora to pierwsze wspólne dziecko państwa Kurskich, jednak każde z nich ma jeszcze pociechy z poprzednich małżeństw. Joanna ma za sobą już trzeci poród, a prezes TVP został niedawno ojcem już po raz czwarty. Najstarsze dzieci obojga są dziś już dorosłe, a najmłodszy dotychczas syn Kurskiego, Olgierd, ma obecnie 14 lat.

bEhNRVuS

Cieszycie się, że Kurscy tak chętnie otwierają się ostatnio na media?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEhNRVuT
bEhNRVuU
bEhNRVvm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(243)
Katolik
3 miesiące temu
Jako katolik czuję absolutne obrzydzenie dla tego wszystkiego. Unieważnienie, ślub w sanktuarium, geriatryczna ciąża i gadanie o Bogu to totalna kpina z Kościoła Katolickiego. Niemniej niech się dziecię chowa zdrowo.
Uooo
3 miesiące temu
Osiągnęli niezwykły poziom żenady. "dziecko wymodlone" "córka prezesa" on jest tak bardzo przekonany o swojej wielkości że aż śmiać się chce. Ciężko odczuje swój rychły upadek! Prezesik minionej epoki.. Oni się tak uwstaczniaja że się w czasie zaraz cofną 😒
gość
3 miesiące temu
O matko... Na nagrobku też sobie napisze "Pan prezes"? Trzeba oczywiście wspominać o stanowisku nawet w kontekście dziecka. Pani prezesowa i córka prezesa 🤦‍♀️
bEhNRVvn
lol
3 miesiące temu
Jakim cudem mogli dostać unieważnienie kościelne ? Ćwierć wieku byli małżeństwem i mają 3 dzieci. To jest chore. Jak widać sakrament małżeństwa nie ma żadnej wartości.
SZA
3 miesiące temu
BARDZO IRYTUJĄCE ZACHOWANIE,ZWŁASZCZA,ŻE TEN PAN MA 3 DZIECI Z POPRZEDNIEGO/UNIEWAZNIONEGO MAŁŻENSTWA/.UWAZAM,ŻE JEST NIESTOSOWNYM TAKIE PUBLICZNE OKAZYWANIE ZACHWYTÓW,KIEDY TAMTE DZIECI TO WIDZA I SŁYSZĄ.NIE MÓWIE O OCENIE MORALNEJ,TYLKO O ZASADACH ,KTÓRE REGULUJĄ WSPÓŁŻYCIE SPOŁECZNE.
Najnowsze komentarze (243)
Fama
2 miesiące temu
Zenada, cyrk.
gosc
2 miesiące temu
w tym wieku to dziadkami sie zostaje... to tak jak u rozenkowej, pato jakies
JAK
3 miesiące temu
Dziecko będzie się cieszyć jak na maturę najpierw wymieni pieluchę tatusiowi lat 75
Jojo
3 miesiące temu
Dużo zdrowia dla dziecka, ale Ty Kura to się opanuj plissss, nie da się oglądać wiadomości :/
Rym
3 miesiące temu
A kto to jest Kurski?
Rata
3 miesiące temu
A kto to jest Kurski?
Sara
3 miesiące temu
Hola! Wrota sredniowiecza w Polsce już się otworzyły. Wszyscy wszystko widzą i slyszą i aż boli ile wszędzie zakłamania a szczególnie tam gdzie pseudo uczą jak być dobrym. A podobno co Bóg złączył czlowiek niech nie rozdziela?
Alicze
3 miesiące temu
Chory związek w chorym kraju. A dziecku życzę zdrówka
bEhNRVvf
Anna
3 miesiące temu
Modelowe katolickie małżeństwo hahaha.
Ziuta 😉
3 miesiące temu
Piekni i mlodzi rodzice a imiona na wszystkie 3 sakramenty
Kora
3 miesiące temu
Z czego ten patokatolik się tak cynicznie śmieje .....? Z nas ....🤔
Iga
3 miesiące temu
Jak dobrze , ze ta matka Kurskiego nie miała więcej „ świętych „ sióstr , bo by się w karcie meldunkowej ta mała nie zmieściła 🤦‍♀️
Ewka
3 miesiące temu
Dobrze że nie chłopiec bo by musiało być Jarosław
gosc
3 miesiące temu
Ona wyglada na 55 lat w tym wieku dziecko chyba z invitro.
...
Następna strona
bEhNRVvH