Witek
|

Joanna Jarmołowicz pokazała synka. Fani: "Podobny do taty i dziadka" (FOTO)

56
Podziel się

Też zauważacie podobieństwo do rodziny Królikowskich?

Joanna Jarmołowicz pokazała synka. Fani: "Podobny do taty i dziadka" (FOTO)
(Instagram.com)

Joanna Jarmołowicz dała się poznać dzięki związkowi z Antkiem Królikowskim. Choć ich relacja nie trwała długo, Asia na tyle zżyła się z rodziną Królikowskich, że postanowiła spróbować szczęścia u boku brata byłego chłopaka, Jana Królikowskiego.

Szybko okazało się, że tak dobrze się dobrali, iż nie zamierzają zwlekać z decyzją o założeniu rodziny. We wrześniu Jarmołowicz i Królikowski powitali na świecie synka Józefa, którym ochoczo chwalą się w sieci. Jedno z ostatnich zdjęć chłopca dumna mama postanowiła wykorzystać do promocji książki, którą jej ukochany napisał wraz z tatą, Pawłem Królikowskim:

Dziadek i tata wydali książkę. Gadają o kobitkach, więc nawet ciekawe. Mnie przynajmniej całkiem to interesuje. Łyknąłem całą książkę na raz, bo nie lubię się rozdrabniać. W środku jest też super muzyczka od taty. Może jak będę duży, to też wydamy coś takiego z moim tatą? Józef K. - czytamy pod fotografią coraz większego bobasa.

Internauci nie kryli zachwytu nad rosnącym jak na drożdżach maluchem, a także rozprawiali na temat tego, do kogo jest podobny. Choć sporo obserwatorów Joasi twierdzi, że Józef przypomina mamę, pojawiły się też głosy, iż chłopiec to wykapany tata, a nawet dziadek:

Cała mama, Ale podobny do taty, Podobny do taty i dziadka, Cały "króliś" - czytamy komentarze niezdecydowanych internautów.

KOMENTARZE
(56)
Iwo
3 miesiące temu
Powiem wam w tajemnicy, ze dzieci czasami są podobne do rodziców 🤭
Znajomy
3 miesiące temu
Najfajniesza dziewczyna z kolekcji Antka, może żałować całe życie, że jej nie utrzymał przy sobie. Ale skorzystał brat i mu się chwali. Oby tylko był bardziej zaradny w sprawach rodzinnych.
Ula
3 miesiące temu
ŁADNY CHŁOPCZYK ZDRÓWKA DLA MAŁEGO POZDROWIENIA DLA RODZICÓW ,
gosc
3 miesiące temu
Mogą robić dobrą minę do złej gry, bo co innego im zostało, ale w głębi duszy wiedzą że sytuacja jest co najmniej nienormalna. Nie zazdroszczę atmosfery, ale miejmy nadzieję że dzieciątko nie dostanie rykoszetem za to co rodzice odwalili.
Gość
2 miesiące temu
Śmieszne są te Komentarze! A kto z państwa wie że ta Pani spala z bratem ojca swojego dziecka ?Tak bywa że różnie poznajemy swoich partnerów życiowych. Ona akurat poznała go dzięki jego bratu
Najnowsze komentarze (56)
Cały króliś
2 miesiące temu
Trudno, będzie musiał z tym żyć...
Prawdenka
2 miesiące temu
.....lepiej zyc jest na tym swiecie ladnemu, niz brzydalowi.
Prawdenka
2 miesiące temu
Zawsze zastanawialam sie, co takiego Pani Malgorzata widziala w swoim mezu? Ni to piekne, ni to madre....a nosi sie, jak "paw". Niestety, synowie podobni do ojca i wnusio niestety tez....Mam nadzieje, ze z wiekiem "wyrosnie z tego" i odziedziczy urode po mamie lub babci. Oczywiscie "wnetrze" sie liczy, nie uroda, ktora przemija, ale tak, czy inaczej .....lepiej zyc jest, niz brzydalowi.
iuhu
2 miesiące temu
Ona sama nie wie do kogo podobny.W moim przedziale wszyscy trzej
mari
2 miesiące temu
blagam nie robcie dziecku krzywdy takim imieniem
Dziadzio BOBA
2 miesiące temu
Mój ładniejszy o wiele ale nie jestem celebrytka i się nie chwalę a kto to są Krolikowscy WSTYD
SyLwia
2 miesiące temu
Oni oboje do siebie podobni, więc trudno stwierdzić do kogo bardziej dziecko podobne
mmm
2 miesiące temu
jaka reklama
babcia
2 miesiące temu
A w czym to ranię swoim wpisem "inne osoby" panie moderatorze !!! ??? może bez przesady z tym hejtem. Mogę tylko chwalić ???? Krytyka i to prawdziwa nie jest hejtem.
babcia
2 miesiące temu
Kolejna normalna osoba, która pokazała swoje dziecko , a nie jak inne słynne mamy co to pokazują dupkę, czapeczkę, piętkę i plecki - a nawet warkoczyk. Śliczny synek, niech się chowa zdrowo a rodzicom przynosi dużo szczęścia i pociechy.
babcia
2 miesiące temu
Kolejna normalna osoba , która pokazała synka a nie tak jak Lewandowska "pokazuje". Śliczny synek, niech się chowa zdrowo, a rodzicom przynosi dużo szczęścia i pociechy.
Oyi
2 miesiące temu
Ładna dziewczyna zdrówka dla nich.
Jakataka
2 miesiące temu
Józef -serio???
Alutka
2 miesiące temu
Hahahaha następna ceblerytka!?i znów pisarze?!Ci co sa nic nie warci próbują zostać pisarzami?!