Goss
|
aktualizacja

Joanna Krupa walczy o powrót do figury sprzed ciąży: "Sama opieka nad córką jest dobrym treningiem"

34
Podziel się

"Każda mama mnie na pewno zrozumie" - przyznaje wyraźnie rozbawiona Dżoana. Budzi Waszą sympatię?

Joanna Krupa walczy o powrót do figury sprzed ciąży: "Sama opieka nad córką jest dobrym treningiem"
Joanna Krupa chce wrócić do figury sprzed ciąży (Instagram.com, East News)

Joanna Krupa na początku listopada spełniła swoje marzenie i doczekała się córki. Nie sposób nie zauważyć, że mała Asha-Leigh jest oczkiem w głowie znanej mamy, która chętnie chwali się ich wspólnymi zdjęciami na Instagramie. Joanna zaangażowała się w opiekę nad pociechą tak bardzo, że na jakiś czas postanowiła nawet wycofać się z show biznesu.

Modelka praktycznie przez cały okres ciąży informowała fanów na Instagramie o kolejnych faktach z jej przebiegu. Nic zatem dziwnego, że po przyjściu Ashy-Leigh na świat Krupa chętnie dzieli się ze wszystkim, co z nią związane. Nie da się też ukryć, że jeszcze kilka miesięcy wcześniej celebrytka chętnie chwaliła się swoją szczupłą figurą, którą musiała w pewnym momencie, jak sama stwierdziła, "poświęcić" dla córki.

Tym razem gwiazda postanowiła uciąć sobie pogawędkę z Faktem, w rozmowie z którym poruszyła właśnie temat powrotu do formy po ciąży. Zgodnie z relacją tabloidu modelka wciąż ma jeszcze do stracenia prawie 6 kilogramów, jednak podobno mocno zaangażowała się w walkę o szczupłą sylwetkę. Przyznaje też, że chce niebawem wrócić do pracy.

Ćwiczę codziennie ze znaną w USA trenerką gwiazd Tracy Anderson. Chcę jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Poza tym w wolnych chwilach chodzę na długie spacery - wyznała Krupa w rozmowie z Faktem.

Oprócz tego Dżoana, w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd nie zdecydowała się na pomoc niani i sama zajmuje się małą Ashą-Leigh. Jak sama mówi, opieka nad córką to dla niej praktycznie równie wielki wysiłek, jak walka ze zbędnymi kilogramami.

Moja córeczka potrzebuje bardzo dużo atencji, dlatego też sama opieka nad nią jest dobrym treningiem. Każda mama mnie na pewno rozumie.


Trzymacie za nią kciuki?

KOMENTARZE
(34)
Hygfx
3 tyg. temu
No ale przecież miala mieć pielęgniarkę do pomocy. Plus pewnie przychodzi pani do sprzątania. To jednak ma trochę łatwiej 😉
Ewa
3 tyg. temu
Muzyka Cleo jest dobra dla małych dzieci. Włączyłam Eskę i moja 3-letnia córka tańczyła przy piosence "Dom". Dla dorosłych trudno bawić się przy takich discopolowych melodiach
Ola
3 tyg. temu
Jedna normalna ❤️
Asa
3 tyg. temu
Przecież ma nianię żeby mogła się wyspać, sama to powiedziała
gość
3 tyg. temu
Artykuł o niczym.
Najnowsze komentarze (34)
agy
3 tyg. temu
Alex ona jest slodka!!! Miod :D
Swayze
3 tyg. temu
Ona z twarzy mi sie kojarzy z Patrickiem Swayze 😏
Asdf
3 tyg. temu
Nie, nie zrozumie. Takie małe dziecko nie wymaga żeby za nim ciagle biegać. Nie wiem o jakim wysiłku fizycznym ten pustostan mówi.
Nick
3 tyg. temu
Niech powalczy o rozum gdzieś jej wypadł
baja
3 tyg. temu
Śliczna rodzinka cała w komplecie
ania
3 tyg. temu
ależ super dziecina ! dobra mama-to widać ! plus za pokazanie buzi,jest sie czym chwalić.
Ewka
3 tyg. temu
Chociaż jedną celebrytka,którą się normalnie zachowuje,widać twarz malutkiej,bez makijażu i stylizacji,wreszcie ktoś przełamał to głupie pokazywanie dziecka od tylu
GOŚĆ
3 tyg. temu
BEZ MAKIJAŻU NIE TA OSOBA.
Bleee
3 tyg. temu
Brzydkie to dziecko
_____
3 tyg. temu
Promujmy bezdzietność.
_____
3 tyg. temu
Nie, gejozo z kundla. Nie budzi i nie trzymam. Rzygam promocją rozrodu.
Miss
3 tyg. temu
Bez makijażu wygląda zupełnie przeciętnie.
Gosiaczek220
3 tyg. temu
Ja to nie rozumiem tego użalania się kobiet po porodzie. Sama nie dawno urodzilam i decydujac się na zajście w ciąży bylam świadoma tego że moje ciało się zmieni i ze nie bedzie takie samo jak sprzed ciazy ale dla mnie ważniejsze niż wygląd mojego ciała jest to ze mam wspaniałego synka.
agnes
3 tyg. temu
Masakra wygląda bez makijażu ta nastrzykiwana twarz, jak z horroru.. Nienaturalnie... Fuj...