Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|
aktualizacja

Joanna Kurska MIESZA Z BŁOTEM odświeżone "Pytanie na Śniadanie": "ZBLAZOWANE, nieszczere twarze"

446
Podziel się:

Joanna Kurska wyrosła na naczelną krytyczkę gwałtownie dokonujących się zmian w Telewizji Polskiej. Była szefowa "Pytania na śniadanie" pokusiła się o komentarz na temat przewietrzenia składu prowadzących. Nie szczędziła przy tym bolesnych słów pod adresem nowych władz stacji.

Joanna Kurska MIESZA Z BŁOTEM odświeżone "Pytanie na Śniadanie": "ZBLAZOWANE, nieszczere twarze"
Joanna Kurska wyraźnie zaprotestowała przeciwko zmianom w "Pytaniu na śniadanie" (East News, FORUM)

"Pytanie na śniadanie" przechodzi właśnie największą rewolucję obsadową na przestrzeni ponad 21 lat nieprzerwanej emisji. W wyniku czystek personalnych prawdopodobnie zaledwie czterech dotychczasowych prowadzących utrzymało się na swoich stanowiskach. Tomasz KammelIzabella Krzan oraz Kurzopki niezmiennie będą witać o poranku widzów Telewizji Polskiej.

Pożegnanie się z większością prezenterów wymagało natychmiastowego wypełnienia luk w grafiku. Na ratunek przybyły dwa nowe duety, które w ostatnich dniach zadebiutowały w programie śniadaniowym.

Anna Popek, Ida Nowakowska czy Małgorzata Opczowska jednym ruchem zostały strącone z medialnej szachownicy, bez możliwości pożegnania się z widzami. Jak jednak zapewniają, nie zamierzają przejść wobec tego obojętnie.

Joanna Kurska gorzko komentuje nowe oblicze "Pytania na śniadanie". Zarzuca brak szacunku do widzów

Żona odwołanego niedawno przedstawiciela naszego kraju w Banku Światowym w ostatnim czasie z wyjątkową uwagą przygląda się nowym propozycjom telewizji publicznej. Naturalnie w pierwszej kolejności zdyskredytowała nowy serwis informacyjny, który zastąpił sprzyjające władzy w ostatnich latach "Wiadomości". Oberwało się też twórcom imprezy sylwestrowej. Joanna Kurska nie połączyła jednak kropek, zapominając, że odpowiadał za nią poprzedni zarząd TVP.

W końcu doświadczona managerka wzięła na tapet program śniadaniowy TVP2, nad którym sprawowała pieczę przez kilka miesięcy. Podczas krótkiego okresu nadzorowania pracą redakcji nieustannie chwaliła się swoimi sukcesami, co rusz prezentując wyniki oglądalności. Przy okazji komentarza dla redakcji "Faktu" również nie odmówiła sobie tej przyjemności.

"Pytanie na śniadanie" było gigantem, zjawiskiem, najchętniej oglądanym programem śniadaniowym. Na to, czy widzowie kochają dany program, czy nie, składa się wiele czynników. Nie będę zdradzać jednak recepty na sukces, choć każdy uważa, że zna się na telewizji - zaczęła swój obszerny komentarz.

Joanna Kurska zaznaczyła, że zwycięstwo z konkurencyjnymi programami nie zależy całkowicie od doboru prowadzących, jednak to właśnie na nich skupiła swoją uwagę w dalszej części wypowiedzi.

Jeśli wymienia się bez powodu ukochane twarze, to świadczy o braku szacunku do widzów. To nieprofesjonalny ruch, który z pewnością odbije się na ratingu. Wielka szkoda dla programu. "Pytanie" zostało przez nas odmłodzone, wprowadziliśmy piękne, młode twarze, ciepłe i sympatyczne osoby, na które czekało się co dzień w setkach tysięcy polskich domów - wspomina z rozżaleniem.

50-latka przyznała, że nie miała okazji obejrzeć pierwszych wydań z udziałem Joanny Górskiej i Roberta Stockingera. Znalazła jednak czas na zapoznanie się z komentarzami, dostrzegając wyłącznie opinie niesprzyjające debiutującym właśnie prezenterom. Na tej podstawie odnotowała, że "widzowie odwracają się od ukochanej śniadaniówki". Joanna Kurska swoim zwyczajem nie powstrzymała się też od politycznych aluzji.

Jeśli zatrudnia się do programu wyważonego, ale jednak bliższego wartościom tradycyjnym i konserwatywnym, zblazowane, nieszczere twarze przegranego plastikowego "Dzień Dobry TVN", to jest to jawne działanie na szkodę TVP. To, co dzieje się teraz, prowadzi do upadku stacji. Ale chyba o to przecież chodzi PO. Zresztą wystarczy poczytać, co mówią widzowie pozbawieni swojej ulubionej śniadaniówki. Lepiej niż oni, bym tego nie powiedziała - podsumowała w ostrym tonie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(446)
True
4 miesiące temu
Ważne, że Joanna Kurska ma szczerą twarz... i z tą wielką szczerością unieważniła w kościele dwa małżeństwa (swoje i nowego męża) po to, aby wziąć ponownie ślub - cyrk roku. Gratulacje! Zamilkłaby już w tej Ameryce i przestała wypowiadać się / pisać te kocopały xD
telewidz
4 miesiące temu
Jak na takie uposazenie i stanowisko wypowiada sie ta pani jakby stala pod budka z piwem.
&&&&
4 miesiące temu
Ta pani podobnie jak jej maz nie rozumie, że gdyby tvp za rządów jej męża odnosiła sukces, to te twarze przyciągałyby reklamodawców i dotacja z budżetu państwa nie byłaby potrzebna.
Marta
4 miesiące temu
Kobieto ... Stworzyłaś kołchoz sztucznych lalek i disco na jedno kopyto. Bez ambicji TVP... teraz mamy różnorodność i z przyjemnością się ogląda i słucha.
wstyd!!!
4 miesiące temu
A co jest zblazowanego i plastikowego w Joannie Górskiej? Czy Robert Stockinger jest gorszym prowadzącym od Kammela? No pani Kurska to chyba sobie żartuje. Przypominam, że zostali Kurzopki, którzy trwali w tv poprzednio, więc i oni są zblazowani? No to sama pani przyłożyła rękę do ich obecności. Rozkręcą się i ci nowi. Grunt by pani mąż nie wrócił, bo znowu będzie widz kłamstwem karmiony. Za grube pieniądze podatników. Propagandę stworzyliście, co otwarcie przyznał Pan Marcin Wolski w październiku 2023.
Najnowsze komentarze (446)
True
3 miesiące temu
OKI
Foka
4 miesiące temu
Uważam, że zmiany, które zachodzą w tym programie, działają na niekorzyść programu. Nowi prowadzący nie pasują, są mało interesujący i nie pasują do tego programu. Nie lubię już oglądać.... Po za tym nie jest już neutralny polityczne.... Szkoda.... Bo to BYŁ bardzo interesujący, sympatyczny i zabawny program
666
4 miesiące temu
zblazowane nieszczere twarze - no to raczej jest po staremu
Adela .
4 miesiące temu
Szkoda młodych twarzy że odeszli z pytania na śniadanie.
Adela .
4 miesiące temu
Szkoda młodych twarzy w pytaniu na śniadanie że odeszli.
www
4 miesiące temu
to ta katoliczka taka prawdziwa i szczera i prawdziwa zakłamana kobieta
Zegary
4 miesiące temu
Więcej nieszczerości i fałszywizny niż za czasów Kurskich będzie ciężko osiągnąć komukolwiek....
zzz
4 miesiące temu
protest zmianom tvp 2 i pnś
zzz
4 miesiące temu
bardzo dobrze joanna kurska ma racje pnś powinno nie zwalniać prowadzacych , nowy rzad robi wszystko zeby nie ogladać pnś
lok
4 miesiące temu
jest ok
Polka emerytk...
4 miesiące temu
Sama popatrz na siebie i swoją twarz . Znalazła się miś rozwódek
Karma
4 miesiące temu
Cichopki odchodzą, nie przedłużyli im kontraktu!!!!!!
Lucyferka
4 miesiące temu
hładki, to jest najbardziej zblazowana twarz, masakra, nie da się go słuchać ani oglądać
Do przemyślen...
4 miesiące temu
I kto to mówi? Fałsz i wstyd dla koscioła ,rodzin i zły przykład dla widzów . Pani uporządkuje swoje życie nim zacznie krytykować innych.
...
Następna strona