Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Joanna Moro MASAKRUJE "La Plage De Saint Tropez" na Wakacyjnej trasie Dwójki w Sopocie. Mamy nową Mandarynę? (WIDEO)

1774
Podziel się:

Joanna Moro wystąpiła podczas Wakacyjnej trasy Dwójki, gdzie zaprezentowała cover "La Plage De Saint Tropez" grupy Army of Lovers. Niestety podczas emisji powtórki doszło do pomyłki i widzowie usłyszeli, co kryło się pod playbackiem... Ostrzegamy - nie jesteście na to gotowi.

Joanna Moro MASAKRUJE "La Plage De Saint Tropez" na Wakacyjnej trasie Dwójki w Sopocie. Mamy nową Mandarynę? (WIDEO)
Joanna Moro kompromituje się na scenie Wakacyjnej trasy Dwójki (TVP, Wakacyjna trasa Dwójki w Sopocie)
bESDmkzV

Joanna Moro wiele lat temu wypłynęła na szersze wody polskiego show biznesu za sprawą produkcji o życiu Anny German. Jak sama potem wspominała, rzeczona rola "zniszczyła jej karierę" i ograniczyła propozycje zawodowe, jednak nie przeszkodziło jej to w lansowaniu się na nazwisku słynnej piosenkarki.

Z nieznanych przyczyn Joanna Moro uznała też, że dzięki tej roli może próbować swoich sił jako wokalistka. Próbkę jej wybitnego talentu dostaliśmy kilka lat temu w Opolu, gdy masakrowała na scenie klasyk Anny German "Człowieczy los". Tłumaczyła wtedy, że zżarła ją trema, a TVP postanowiła oszczędzić jej wstydu i nie opublikowano nawet nagrania z występu na oficjalnych kanałach stacji.

bESDmkzX

Teraz historia zatacza koło i to kolejny raz na antenie Telewizji Polskiej. Zmieniła się jedynie lokalizacja, bo Joanna wystąpiła na scenie Wakacyjnej trasy Dwójki w Sopocie, choć, sądząc po tym, co usłyszeliśmy, raczej nie powinna. Moro zaśpiewała tego dnia z playbacku, jednak najwyraźniej zarejestrowano oryginalny dźwięk z jej mikrofonu, bo użyto go potem przez pomyłkę przy emisji powtórek...

Nie ma wątpliwości, że Moro nie była tego dnia w formie. Dzięki wpadce TVP widzowie mogli więc usłyszeć, jak celebrytka masakruje "La Plage De Saint Tropez", niemiłosiernie zawodząc i nagminnie myląc słowa. Na osłodę zaprezentowała wymyślną choreografię, szczerząc się do kamer i bujając w rytm melodii, nad którą czuwał Gromee. Jak wyszło? Nie będziemy Wam podpowiadać, musicie ocenić sami...

Co ciekawe, podczas powtórek dwa inne występy również wyemitowano z oryginalnymi ścieżkami, jednak tylko Joanna sprowadziła na siebie gniew publiki. Nie jest jasne, dlaczego TVP wyemitowała fragmenty koncertu bez playbacku, ale w pewnym momencie chyba zorientowano się, że coś poszło nie tak, bo po trzech błędach ktoś najwyraźniej zainterweniował.

bESDmkAd

Zobaczcie, jak Joanna Moro nieświadomie kompromituje się na sopockiej scenie. Rzetelnie przestrzegamy, że tego nie da się już wymazać z pamięci, a Joannie radzimy, aby ograniczyła się do morsowania i roli instamatki. Tak będzie lepiej dla nas wszystkich.

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Zobacz także: Joanna Moro MASAKRUJE "La Plage De Saint Tropez"
bESDmkAe
bESDmkAf
bESDmkAg
bESDmkAy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1774)
Monia
3 miesiące temu
Uszy bolą!
EWELINA 🤩🤩�...
3 miesiące temu
Ta Pani zalicza wpadkę za wpadka ostatnio. Równia pochyla....
Jaaaa
3 miesiące temu
Masakra!!!! Powinna się zapaść pod ziemię że wstydu 🤣🤣🤣🤣
bESDmkAz
Jupik
3 miesiące temu
Łojezuuuu kto ją tam wpuścił...
Maria
3 miesiące temu
Masakra....
Najnowsze komentarze (1774)
WŁAŚCIWIE
3 miesiące temu
CUDOWNA KOBIETKA .
-polka
3 miesiące temu
Ta Pani nie jest zadna piosenkarka. Po co to robi???ma kogos w TVP czy PISIE????Takie wystepy sa tylko po znajomosci, z kim flirtuje w TVP??????Paietam Deni Rusousa jak spewal zawsze z playbacku nawet w Sopoce i co???Za woele lat znow GO zaprosili i bylo to samo!!!Z kim sie podzielil kasa??????
Muzio
3 miesiące temu
Joanna wyglądała tak pięknie, że dźwiękowiec stracił rozum za konsoletą i omyłkowo wyłączył odsłuch w słuchawkach. Tak właśnie było naprawdę.
Walker
3 miesiące temu
Chodziło o Francję i śpiewanie razem w telewizji czy radiu. Nikt nie zrozumiał.
Blade
3 miesiące temu
Może by tak w filmach dla dorosłych ?
Darek
3 miesiące temu
Całkiem normalnie śpiewa jak na aktorkę. Aktorka ma udawać że umie śpiewać .... na tym polega ten zawód. Nogi ma przepiękne.
gościu
3 miesiące temu
Czyżby to była kolejna super gwiazda kurskiego?
Lolo
3 miesiące temu
Aśka daj spokój, nie Ty jedna nie umiesz śpiewać! Jesteś za to fajna laska. Życie idzie dalej graj gdzie możesz, ale ze śpiewaniem to raczej daj sobie spokój.
bESDmkAr
Kinga N.
3 miesiące temu
Ależ ona ma nogi! Idealne. Przecudna!
Dnoo
3 miesiące temu
A czego się spodziewać po tv publicznej
VNN
3 miesiące temu
Normalnie śpiewa. Naprawdę niewiele wam wystarczy żeby krytykować.
Paracetamol.
3 miesiące temu
ojezu!
Ola
3 miesiące temu
bez przesady, ja spiewam gorzej. nie bylo tak zle
d'Yabeu
3 miesiące temu
Jaka telewizja - takie gwiazdy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESDmkBk
bESDmkBl
bESDmkBm
bESDmkBn
bESDmkBo
bESDmkAT