Joanna Opozda pochwaliła się świąteczną aranżacją nowego domu. Robi wrażenie? (ZDJĘCIA)
Joanna Opozda kilka tygodni temu przeniosła się do nowego domu, w którym zamieszka z małym Vincentem. Przed aktorką pierwsze rodzinne święta w posiadłości, na którą wydała "wszystkie oszczędności życia". Zobaczcie, jak z tej okazji postanowiła przystroić eleganckie wnętrza.
Ostatnie lata nie były dla Joanny Opozdy najłatwiejsze. Po głośnym rozstaniu z Antonim Królikowskim aktorka stara się godzić pracę zawodową z samotnym wychowywaniem syna Vincenta. Kilka miesięcy temu 36-latka postanowiła zakupić nową nieruchomość, na którą wydała ponoć "wszystkie oszczędności życia". Od tego czasu Opozda skrupulatnie relacjonowała postępy w remoncie wymarzonego gniazdka dla siebie i Vincenta.
ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Ostrowska-Królikowska zobaczy się w święta z Vincentem? Aktorka WYMIJAJĄCO o spotkaniu z wnukiem
Joanna Opozda po licznych perypetiach z fachowcami w końcu przeniosła się do wymarzonego domu z ogrodem. Oczywiście aktorka nie szczędzi swoim obserwatorom zdjęć eleganckich wnętrz. Jakiś czas temu jej obserwatorzy mieli okazję zobaczyć m.in. kuchnie, poddasze, pokój Vincenta, czy salon. Teraz pokazała, jak wygląda jej posiadłość w świątecznej odsłonie.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Joanna Opozda zapisała syna do żłobka: „Nie sprawdziło się to”
Joanna Opozda pochwaliła się świąteczną aranżacją nowego domu
Jakiś czas temu Joanna Opozda za pośrednictwem instagramowej zabawy zdradziła, że planuje spędzić święta Bożego Narodzenia u siebie, gdzie towarzyszyć będzie jej rodzina i przyjaciele. Już kilka dni temu pełną parą ruszyły przygotowania do rodzinnych świąt w nowym domu, a obserwatorzy byli świadkami m.in. procesu lepienia uszek i pierogów. Aktorka zadbała również o odpowiedni anturaż przywołujący atmosferę Bożego Narodzenia.
We wnętrzach, w których dominuje biel i beże, pojawiło się kilka świątecznych czerwono-zielonych akcentów. Kanapę w salonie zdobią świąteczne poduszki i kocyk w kratę. Opozda zadbała również o przystrojenie kominka, na którym znalazła się girlanda ze światełkami, wiszące skarpety czy Mikołaj. Na komodzie w jadalni stanęła zaś pokaźna kolekcja świeczników w kształcie domków z piernika. Nie zabrakło również małej choinki i licznych kwiatów poisencji.
Fajnie zaaranżowała dom na święta?