Trwa ładowanie...
Przejdź na
Megi
|
aktualizacja

Joanna Opozda REAGUJE na oświadczenie Antka Królikowskiego i oskarża: "Zapłacił 120 TYSIĘCY byłemu narzeczonemu Izabeli"

124
Podziel się:

Joanna Opozda kilka dni temu wywołała niemałe poruszenie w mediach, kiedy to postanowiła na swoim Instagramie podjąć temat alimentów i uderzyć w Antka Królikowskiego. Teraz aktor również publicznie odpowiedział aktorce, na co ona sama zdążyła już zareagować.

Joanna Opozda REAGUJE na oświadczenie Antka Królikowskiego i oskarża: "Zapłacił 120 TYSIĘCY byłemu narzeczonemu Izabeli"
Joanna Opozda REAGUJE na oświadczenie Antka Królikowskiego. Opublikowała WYMOWNĄ reakcję (FOTO) (AKPA)

Joanna Opozda kilka dni temu postanowiła pochylić się nad niepłaceniem - jej zdaniem - alimentów przez Antka Królikowskiego. Aktorka nie kryła oburzenia całą sytuacją i zarzuciła ekspartnerowi i jego obecnej ukochanej, że "okradają 18-miesięcznego chłopca". Gdyby tego było mało, przyjrzała się również współpracy Królikowskiego z Teatrem "Tu i Teraz" zarzucając właścicielce, że nie podpisała umowy z Antonim. Do tych rewelacji zdążyła się już odnieść właścicielka placówki, wyjaśniając całą sytuację w osobnym oświadczeniu.

Antek Królikowski odpowiada Joannie Opoździe

Stosowne oświadczenie postanowił wydać również Królikowski, który na swoim Instagramie już na początku grzmiał, że "nazywanie go alimenciarzem jest bezczelne". Dalej aktor przekonywał, że starał się nie prać brudów publicznie, ale sytuacja zmusiła go do zabrania głosu. Zdaniem Antoniego - Joanna"manipuluje mediami i wszystkimi, włącznie z nim". Dalej stwierdził, że ekspartnerka go pomawia, twierdząc, że "nigdy nie płacił na syna dobrowolnie". Na tym aktor jednak nie poprzestał, bo załączył również dowody, które rzekomo mają poświadczać, że nie uchyla się od płacenia na dziecko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Opozda w polskiej wersji "Barbie"? Zdradza, kto mógłby zagrać Kena

Joanna Opozda reaguje na oświadczenie Królikowskiego

Na oświadczenie Królikowskiego zdążyła już zareagować Opozda, która na początku poinformowała, że "przeciwko Antoniemu toczy się sprawa o składanie fałszywych zeznań". Dalej zdaniem Joanny - Antek nie przelał nigdy dobrowolnie sumy zasądzonej przez sąd. Poinformowała, że "ma dług w wysokości 63 tysięcy".

Przelewy, które Królikowski pokazuje po raz kolejny, są nieprawdziwe, a raczej prawdziwe, ale nie na moje konto. Są to przelewy na wspólne konto, ja robiłam takie same, bo mieliśmy wspólnie zakupić dom - pisała na Instagramie.

Na koniec Joanna stwierdziła również, że Antek mówi, że "nie ma pieniędzy na alimenty", choć miał rzekomo wypłacić pokaźną sumę byłemu narzeczonemu Izabeli.

Królikowski, który mówi, że nie ma pieniędzy na alimenty, zapłacił 120 tys. byłemu narzeczonemu Izabeli. Łukasz (który był moim sąsiadem i mieszkał pode mną ze swoją ówczesną narzeczoną Izabelą) miał być świadkiem na mojej sprawie rozwodowej. Wspieraliśmy się, ponieważ on też został zdradzony. Niestety. Po otrzymaniu przelewów od Królikowskiego na łączną sumę 120 tysięcy złotych wycofał się - czytamy na Instagramie Joanny.

Myślicie, że Antek odbije piłeczkę?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(124)
Hahaha
2 tyg. temu
Szkoda, że nie byłam ich sąsiadką. Może by mi kredyt hipoteczny spłacili haha Że też nie mam popcornu.
Eee
2 tyg. temu
Jak ja doceniam w takich momentach swoje spokojne żyćko z jednym i tym samym mężem od wielu lat 😁
heheheheh
2 tyg. temu
oni się kłócą, media mają używanie, a my cyrk i kupę śmiechu
What?
2 tyg. temu
Jakim trzeba być ujem, żeby tytułować przelew do byłego narzeczonego swojej kochanki jej imieniem 😐 w ogóle dziwi mnie, że ktoś jeszcze tego miernego aktorzynę gdziekolwiek chce zatrudnić. Mamusia mu załatwia?
Lola
2 tyg. temu
Ludzie pod poprzednimi art czepiali się że on dodał jakąś tabelkę w exelu ale jak ona napisała że on zrobił przelew jakiemuś anonimowi na 120 tysi to wszyscy bezkrytycznie wierzą xd nie mam pytań. Jeszcze jakiegoś Łukasza do tego wciągają.
Najnowsze komentarze (124)
Bur The Lufka
1 tyg. temu
Ona łże jak z nut ! Potwierdziła prawnik z teatru i nie tylko ...
Zszokowana
1 tyg. temu
Od kiedy pani jako strona ma wgląd w jego konto , pracuje u komornika i to są dane wrażliwe i nie ma nikt prawa tego pokazywać komukolwiek 🫣 chyba się Pani zagalopowała w tym wszystkim i jeszcze opowiada komedie tak samo jak i jeszcze małżonek
Ftssfjzjfxfh
1 tyg. temu
Wspolczuje zdrady...szczegolnie Jak macie dziecko...Przykro mi bardzo.
Marta
1 tyg. temu
Jezu, co za żenada. Ręce, cycki i skóra na kolanach opada. Kobieto, daruj już światu swoje wynużenia. I mam w czterech literach kto tu ma rację. Pierzcie swoje brudy sami. Nie można wiadomości sprawdzić, żeby jakiś artykuł z panią O. nie wyskoczył pt "kolejne ścieki z mojego dzienniczka". A dziecko, albo samo z siebie będzie miało nierówno pod sufitem albo inni się o to postarają.
Darek
1 tyg. temu
Darek nikogo nie porzucił , matkę Joanny bardzo kochał , robił dla niej wszystko ,, 35 lat małżeństwa ,, ale Aśka zniszczyła ich związek , okradła wraz z matką i siostrą z pieniędzy złota gdy ten przebywał na Madagaskarze!!była u niego gdy ją Antek zdradził w hotelu . Dostała od niego apartament w Warszawie , a potem kłamała że go nie zna .. kiedy uległ poważnemu wypadkowi na Madagaskarze nie pomogła mu a wręcz dręczyła , kiedy prosił o pomoc o swoje pieniądze odmówiła !! Dziewczyna którą nazywa kochanką uratowała jej ojcu życie , dała pieniądze i się mim opiekowała kiedy leżał połamany w hospicjum , spała na podłodze i go doglądała , myła i podcierała tyłek bo nie wstawał !! Kiedy wrócił do domu po kilku miesiącach , przywieziony na noszach nie wpuścili go do jego domu !! Potem gdy dostał się do domu z pomocą ludzi , 8 stycznia został napadnięty przez żonę córkę Aleksandrę i Antka wraz z bandytami z Warszawy , wszystkim kierowała Joanna w ciąży .. Ot taka ta Joasia zwierzętom niby pomaga ale od człowieka się odwróciła zostawiła na pastwę losu na śmierć w męczarniach , w konsekwencji jej działań ojciec jest kaleki . Taka to kochana z niej osoba ..
Nick
1 tyg. temu
Matka Asi i tak mało bierze za opiekę. W Wwa opiekunka do dziecka na kilka godzin dziennie żeby matka mogła wyjść do pracy to około 4-5 tys zł. Do tego opieka wieczorem, gdy Aśka gra spektakle.
Bogna
1 tyg. temu
Alimenty na teściowa ze się opiekuje wnukiem są niesluszne.Jak na matkę jeśli ma mniejsze dochody to ok i syna ale nie dla teściowej więcej ma syna żeby pp połowie zatrudnili nianie a teściowa nie jest niania tylko babcia i powinna robić to bezinetresownie
Gość
1 tyg. temu
Ten cały cyrk to 100x lepsza komedia niż te w ktorych gra Królikowski 🤣🤣🤣
Hehe
2 tyg. temu
Jeśli to prawda to przynajmniej się urządził i pozbył się głupiego bajastu jeszcze mu dopłacili
Nielogiczne
2 tyg. temu
Interesujące, że dał radę przelać 120 tys skoro komornik ma zajęcie na rachunku? To komornik nie ściągnął 63 tys czy przelew nie miał miejsca ? Czy nie było zajęcia rachunku ?
Fgj
2 tyg. temu
Antos wstqwil tabelke z excela przeciez. Dajcie spokoj, serio.
Gość
2 tyg. temu
Ale ina ma podobno więcej pieniędzy od niego , dlaczego wiec musi płacić na nią , zarabia i handluje dzieckiem
🥳🥳🥳
2 tyg. temu
A ja założę sie ze ta sprawa za składanie fałszywych zeznań to ta sprawa z wlamem do chmury!
Wow
2 tyg. temu
To ten Łukaszek też niezłe ziółko. Fajną parkę mieli za sąsiadów 🙉 Jakaś karmiczna relacja. Rozwalili wszystko w ich życiu jak bomba atomowa
...
Następna strona