Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Joanna Przetakiewicz i Kayah PIJĄ SOBIE Z DZIÓBKÓW pod deklaracją miłości dla Rinke Rooyensa

101
Podziel się

Joanna Przetakiewicz uczciła święto ukochanego obszernym instagramowym wpisem, w którym nie kryła zachwytów nad jego osobą. O komentarz pod życzeniami projektantki pokusiła się także jego była żona. Sympatycznie?

Joanna Przetakiewicz i Kayah PIJĄ SOBIE Z DZIÓBKÓW pod deklaracją miłości dla Rinke Rooyensa
Kayah komentuje urodzinowy wpis Joanny Przetakiewicz poświęcony Rinke Rooyensowi (AKPA)
bDSlHCZh

Pod koniec września media obiegła wieść o niespodziewanym ślubie Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Powiedzieli sobie "tak" podczas hucznej ceremonii w Grecji. Na wielkim wydarzeniu pary nie zabrakło ich najbliższych, w tym byłej żony producenta, Kayah.

Wokalistkę łączą z eksmężem i jego ukochaną zaskakująco dobre relacje, co cała trójka konsekwentnie udowadnia, chociażby komentując sobie wzajemnie instagramowe posty.

bDSlHCZj
Zobacz także: Przetakiewicz o tym, co daje swojemu partnerowi: "Zaskakuję go kobiecością i ciepłem"

Nie inaczej było przy okazji urodzin Rooyensa, gdy zakochana po uszy Asia postanowiła obdarować męża obszernym wywodem zamieszczonym pod ich wspólnymi zdjęciami:

bDSlHCZp

Kocham Cię, kochanie. W dniu Twoich urodzin życzę Ci tej niesamowitej wiary, że możesz wszystko! - zaczyna projektantka w obszernym wpisie poświęconym ukochanemu.

Żebyś zawsze ją miał. Siły, odwagi, satysfakcji, radości. Dzięki Tobie czuję się bezpieczna. Przytulasz, wspierasz, rozumiesz. Troszczysz się o mnie i całą rodzinę. Tylko prawdziwi mężczyźni to potrafią. Rozśmieszasz i zaskakujesz. Kiedy myślę, że bardziej się nie da, udowadniasz, że to dopiero początek - kontynuuje komplementowanie Rinke. Lubię Cię pytać o zdanie. Czasami widzisz więcej niż ja. I to też w Tobie uwielbiam. Dajesz mi siłę i tyle radości. Twoja pasja, napęd, zapał, fascynacja, optymizm... Jak ja to kocham. Tobie chce się chciećczytamy.

Zawsze! Kochasz świat z wzajemnością. Wiem to i każdego dnia razem z Tobą chcę spełniać nasze marzenia, dbać o Ciebie i dawać to wszystko, co dostaję od Ciebie. Zapytałam Cię dzisiaj, czego sobie życzysz - to się spełni. Obiecuję - kwituje "Przetaka".

Postu żony postanowił nie pozostawiać bez komentarza oczywiście jubilat:

bDSlHCZq

Moja Wonder Woman, czytając Twoje słowa, dostaję skrzydeł, jak anioł. Skrzydeł, którymi mogę Cię przytulić i ochronić. Uczyniłaś mnie najszczęśliwszym człowiekiem w tym wszechświecie. Kocham Cię - zachwyca się producent.

Pod urodzinowym wpisem projektantki zaroiło się od serdecznych słów, a wśród nich komentarz od Kayah. Artystka zostawiła pod fotografiami ojca swojego syna i jego żony dwie emotikony serc, które doczekały się odpowiedzi Joanny w postaci emotikona serca i całusa.

Myślicie, że Rinke jest dumny z tego, jak "porozumiewają się" jego obecna i była żona?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDSlHCZr
bDSlHCZs
bDSlHCZK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(101)
Popi
miesiąc temu
Życzenia piękne, podziękowanie również ,tylko jednego nie rozumiem...dlaczego mając kogoś pod ręką nie mówi mu się tego wprost obejmując, patrząc w oczy z uwielbieniem, tylko bierze się tel, komputer czy tablet i składa się je pośrednictwem tego wynalazku. Czyli to wygląda tak, przepraszam Cię na moment muszę Ci kochanie złożyć życzenia i włączamy np tel. czy tablet, lub Skarbie czy czytałeś czego Ci życzę ? Przeczytaj proszę , masz to na insta hahahahaha albo poczekaj napiszę na insta niech wszyscy wiedzą czego Tobie życzę. Zakłamany świat
Marcin
miesiąc temu
Oni na każdym kroku tak przekonuja, że się nawzajem kochają i szanują, że powoli robi się to dziwne. Niedługo Kayah zajdzie w ciąże z Przetakiewicz z tej miłości.
Moni
miesiąc temu
A co nie mogą sobie powiedzieć tego w oczy? Dorosli ludzie a pokazówka jak nastolatki 😂😂😂😂
bDSlHCZL
Silke
miesiąc temu
Dzidzia piernik składa życzenia mężowi na insta ..🤦
Mmm
miesiąc temu
Oni nie spędzają razem czasu ze życzenia przez insta?
Najnowsze komentarze (101)
Można ?
miesiąc temu
Joasia w dowód prawdziwej przyjaźni do Kayah przyznała jej 15 % zniżki na barchany z kolekcji La Mania 2017 .
marek
miesiąc temu
W dzisiejszym świecie, liczy się tylko interes Dzieci, i to właśnie należy im zagwarantować ustawowo. - odnoszę wrażenie że Panie bardziej są zainteresowane sobą nawzajem, niż przedmiotowym Panem. Pan jest potrzebny tam gdzie jest robota i potrzeba: prestiżu, ochrony i forsy, podobnie jak utrzymywanie Pani do towarzystwa i nie tylko, w wąskim gronie.
jajo
miesiąc temu
Nie wiem czy to fajne mieć żonę którą posuwali wszyscy znajomi ,co prawda mogą przedyskutować gdzie ma punkt G
masz
miesiąc temu
to jest farsa. i będzie wielkie buum. na bank. ale dobrze, bo ten bab..sz.tyl jest fałszywy, lepiej wcześniej niż później.
Boomba
miesiąc temu
Kayah i Przetakiewicz to widać dwie dojrzałe kobiety. Wiedzą, że wojna nikomu nie służy, a dobra przyjaźń każdej ze stron.
Evanns135
miesiąc temu
Tak działa czarny rynek ,używania swoich wpływów, wron , aby usuwać potencjalnie bardziej potencjalne ,,rywalki,, w walce o wpływy i pieniądze
Det
miesiąc temu
Celebryci nie znają czegoś takiego, jak stałość uczuć. Pogruchają sobie trochę, oczywiście medialnie, za kasę, a potem dorobią na newsach o rozstaniu. Nie bądźcie naiwni.
abigail
miesiąc temu
Przyjemnie się czyta, że ludzie się kochają. Wszystkiego dobrego życzę tej parze.
bDSlHCZD
aaa
miesiąc temu
Kuku na muniu.... miłość na pokaz.
Gil
miesiąc temu
Co tu komentować oboje nie grzeszą Urodą! a co Joanny nowy dyszel zawsze Cieszy ale on tych gwiozd to już kilkanaście używał i Kayah Maika pomniejszych
Bbb
miesiąc temu
Ja się pytam dlaczego Malwinki Wedzikowskiej nie zaprosiliscie do wspólnego spijania sobie z dziobków ???😂😂😂
Lol
miesiąc temu
Założę się że na żywo się nie znoszą xD
Gosc
miesiąc temu
Bardzo dobry z niego człowiek i naprawde ja kocha. A ona widocznie na te miłość zasługuje, nie nam oceniać.
Prawda
miesiąc temu
Rinke nigdy jednego jej nie kupi-szacunku!!!! Nikt jej szczerze nie szanuje
...
Następna strona
bDSlHDaf