Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Joanna Przetakiewicz i Kayah PIJĄ SOBIE Z DZIÓBKÓW pod deklaracją miłości dla Rinke Rooyensa

101
Podziel się:

Joanna Przetakiewicz uczciła święto ukochanego obszernym instagramowym wpisem, w którym nie kryła zachwytów nad jego osobą. O komentarz pod życzeniami projektantki pokusiła się także jego była żona. Sympatycznie?

Joanna Przetakiewicz i Kayah PIJĄ SOBIE Z DZIÓBKÓW pod deklaracją miłości dla Rinke Rooyensa
Kayah komentuje urodzinowy wpis Joanny Przetakiewicz poświęcony Rinke Rooyensowi (AKPA)
bEKEkjfV

Pod koniec września media obiegła wieść o niespodziewanym ślubie Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Powiedzieli sobie "tak" podczas hucznej ceremonii w Grecji. Na wielkim wydarzeniu pary nie zabrakło ich najbliższych, w tym byłej żony producenta, Kayah.

Wokalistkę łączą z eksmężem i jego ukochaną zaskakująco dobre relacje, co cała trójka konsekwentnie udowadnia, chociażby komentując sobie wzajemnie instagramowe posty.

bEKEkjfX
Zobacz także: Przetakiewicz o tym, co daje swojemu partnerowi: "Zaskakuję go kobiecością i ciepłem"

Nie inaczej było przy okazji urodzin Rooyensa, gdy zakochana po uszy Asia postanowiła obdarować męża obszernym wywodem zamieszczonym pod ich wspólnymi zdjęciami:

bEKEkjgd

Kocham Cię, kochanie. W dniu Twoich urodzin życzę Ci tej niesamowitej wiary, że możesz wszystko! - zaczyna projektantka w obszernym wpisie poświęconym ukochanemu.

Żebyś zawsze ją miał. Siły, odwagi, satysfakcji, radości. Dzięki Tobie czuję się bezpieczna. Przytulasz, wspierasz, rozumiesz. Troszczysz się o mnie i całą rodzinę. Tylko prawdziwi mężczyźni to potrafią. Rozśmieszasz i zaskakujesz. Kiedy myślę, że bardziej się nie da, udowadniasz, że to dopiero początek - kontynuuje komplementowanie Rinke. Lubię Cię pytać o zdanie. Czasami widzisz więcej niż ja. I to też w Tobie uwielbiam. Dajesz mi siłę i tyle radości. Twoja pasja, napęd, zapał, fascynacja, optymizm... Jak ja to kocham. Tobie chce się chciećczytamy.

Zawsze! Kochasz świat z wzajemnością. Wiem to i każdego dnia razem z Tobą chcę spełniać nasze marzenia, dbać o Ciebie i dawać to wszystko, co dostaję od Ciebie. Zapytałam Cię dzisiaj, czego sobie życzysz - to się spełni. Obiecuję - kwituje "Przetaka".

Postu żony postanowił nie pozostawiać bez komentarza oczywiście jubilat:

bEKEkjge

Moja Wonder Woman, czytając Twoje słowa, dostaję skrzydeł, jak anioł. Skrzydeł, którymi mogę Cię przytulić i ochronić. Uczyniłaś mnie najszczęśliwszym człowiekiem w tym wszechświecie. Kocham Cię - zachwyca się producent.

Pod urodzinowym wpisem projektantki zaroiło się od serdecznych słów, a wśród nich komentarz od Kayah. Artystka zostawiła pod fotografiami ojca swojego syna i jego żony dwie emotikony serc, które doczekały się odpowiedzi Joanny w postaci emotikona serca i całusa.

Myślicie, że Rinke jest dumny z tego, jak "porozumiewają się" jego obecna i była żona?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEKEkjgf
bEKEkjgg
bEKEkjgy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(101)
Popi
8 miesięcy temu
Życzenia piękne, podziękowanie również ,tylko jednego nie rozumiem...dlaczego mając kogoś pod ręką nie mówi mu się tego wprost obejmując, patrząc w oczy z uwielbieniem, tylko bierze się tel, komputer czy tablet i składa się je pośrednictwem tego wynalazku. Czyli to wygląda tak, przepraszam Cię na moment muszę Ci kochanie złożyć życzenia i włączamy np tel. czy tablet, lub Skarbie czy czytałeś czego Ci życzę ? Przeczytaj proszę , masz to na insta hahahahaha albo poczekaj napiszę na insta niech wszyscy wiedzą czego Tobie życzę. Zakłamany świat
Marcin
8 miesięcy temu
Oni na każdym kroku tak przekonuja, że się nawzajem kochają i szanują, że powoli robi się to dziwne. Niedługo Kayah zajdzie w ciąże z Przetakiewicz z tej miłości.
Moni
8 miesięcy temu
A co nie mogą sobie powiedzieć tego w oczy? Dorosli ludzie a pokazówka jak nastolatki 😂😂😂😂
bEKEkjgz
Silke
8 miesięcy temu
Dzidzia piernik składa życzenia mężowi na insta ..🤦
Mmm
8 miesięcy temu
Oni nie spędzają razem czasu ze życzenia przez insta?
Najnowsze komentarze (101)
Można ?
8 miesięcy temu
Joasia w dowód prawdziwej przyjaźni do Kayah przyznała jej 15 % zniżki na barchany z kolekcji La Mania 2017 .
marek
8 miesięcy temu
W dzisiejszym świecie, liczy się tylko interes Dzieci, i to właśnie należy im zagwarantować ustawowo. - odnoszę wrażenie że Panie bardziej są zainteresowane sobą nawzajem, niż przedmiotowym Panem. Pan jest potrzebny tam gdzie jest robota i potrzeba: prestiżu, ochrony i forsy, podobnie jak utrzymywanie Pani do towarzystwa i nie tylko, w wąskim gronie.
jajo
8 miesięcy temu
Nie wiem czy to fajne mieć żonę którą posuwali wszyscy znajomi ,co prawda mogą przedyskutować gdzie ma punkt G
masz
8 miesięcy temu
to jest farsa. i będzie wielkie buum. na bank. ale dobrze, bo ten bab..sz.tyl jest fałszywy, lepiej wcześniej niż później.
Boomba
8 miesięcy temu
Kayah i Przetakiewicz to widać dwie dojrzałe kobiety. Wiedzą, że wojna nikomu nie służy, a dobra przyjaźń każdej ze stron.
Evanns135
8 miesięcy temu
Tak działa czarny rynek ,używania swoich wpływów, wron , aby usuwać potencjalnie bardziej potencjalne ,,rywalki,, w walce o wpływy i pieniądze
Det
8 miesięcy temu
Celebryci nie znają czegoś takiego, jak stałość uczuć. Pogruchają sobie trochę, oczywiście medialnie, za kasę, a potem dorobią na newsach o rozstaniu. Nie bądźcie naiwni.
abigail
8 miesięcy temu
Przyjemnie się czyta, że ludzie się kochają. Wszystkiego dobrego życzę tej parze.
bEKEkjgr
aaa
8 miesięcy temu
Kuku na muniu.... miłość na pokaz.
Gil
8 miesięcy temu
Co tu komentować oboje nie grzeszą Urodą! a co Joanny nowy dyszel zawsze Cieszy ale on tych gwiozd to już kilkanaście używał i Kayah Maika pomniejszych
Bbb
8 miesięcy temu
Ja się pytam dlaczego Malwinki Wedzikowskiej nie zaprosiliscie do wspólnego spijania sobie z dziobków ???😂😂😂
Lol
8 miesięcy temu
Założę się że na żywo się nie znoszą xD
Gosc
8 miesięcy temu
Bardzo dobry z niego człowiek i naprawde ja kocha. A ona widocznie na te miłość zasługuje, nie nam oceniać.
Prawda
8 miesięcy temu
Rinke nigdy jednego jej nie kupi-szacunku!!!! Nikt jej szczerze nie szanuje
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKEkjhk
bEKEkjhl
bEKEkjhm
bEKEkjhn
bEKEkjho
bEKEkjgT