Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Joe Biden "ułaskawił" dwa indyki przed Świętem Dziękczynienia i zaliczył kolejną WPADKĘ. Pomylił Taylor Swift z... Britney Spears

42
Podziel się:

Joe Biden wygłosił przemówienie przy okazji "ułaskawienia" dwóch indyków, Liberty i Bell, przed Świętem Dziękczynienia. Chciał sprytnie nawiązać do aktualnych wydarzeń w muzyce, jednak jego zdaniem to Britney Spears koncertuje teraz w Brazylii.

Joe Biden "ułaskawił" dwa indyki przed Świętem Dziękczynienia i zaliczył kolejną WPADKĘ. Pomylił Taylor Swift z... Britney Spears
Joe Biden pomylił Taylor Swift z Britney Spears. Myślał, że to druga z nich koncertuje teraz w Brazylii (East News)

W poniedziałek Joe Biden świętował 81. urodziny, które upłynęły mu pod znakiem kolejnych obowiązków. Tego dnia prezydent USA wygłosił przemowę przed Białym Domem i symbolicznie "ułaskawił" dwa indyki, Liberty i Bell, przed Świętem Dziękczynienia. Wszystko szło zgodnie z planem - a przynajmniej do momentu, gdy próbował wpleść we własny wywód coś, czego nie było w scenariuszu.

Joe Biden zaliczył wpadkę. Jego zdaniem w Brazylii koncertuje Britney Spears

Nie sposób nie zauważyć, że tego dnia Bidenowi dopisywał dobry humor. Żartobliwie informował, że tak naprawdę nie obchodzi 81. urodzin, lecz 60., bo właśnie na tyle lat się czuje. O ile w przypadku takiej dygresji trudno byłoby mu zaliczyć wpadkę, tak przy nawiązaniu do popkultury już boleśnie zderzył się ze ścianą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polski dyplomata gościł Bidena. Zdradza, co dostały jego córki

W trakcie przemowy Biden wyznał, że Liberty i Bell musiały przejść przez sporą selekcję, aby zostać przez niego "ułaskawione" przed Białym Domem. Tu prezydent chciał nawiązać właśnie do przemysłu muzycznego, a konkretnie do koncertów gwiazd i tego, jak trudno dostać bilety na niektóre z tras. Niestety trochę się zapędził i jego zdaniem to Britney Spears koncertowała ostatnio w Brazylii.

[Liberty i Bell - przyp.red.] miały trudniej nawet niż przy sprzedaży biletów na Renaissance Tour... albo... na trasę Britney... w Brazylii jest teraz nawet ciepło.

Gdyby Joe wybrał się teraz na trasę Britney po Brazylii, to srogo by się zawiódł, bo gwiazda na razie ani myśli wracać do koncertowania. W Rio de Janeiro dopiero co występowała z kolei Taylor Swift, o którą mu zapewne chodziło.

Wpadkę Bidena już podłapały media, w tym te niekonieczne mu przychylne, ponownie wytykając mu problemy z pamięcią. Jego zwolennicy tłumaczą to z kolei tym, że nie każdy musi być przecież specem od popkultury, a prezydent ma ważniejsze rzeczy do roboty niż trasy gwiazd muzyki. Indyki nie wypowiedziały się w sprawie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(42)
Leonidas
3 miesiące temu
Mając trzysta lat chyba można pozwolić sobie na takie pomyłki haha ?
Pati
3 miesiące temu
On ma 80 lat. Potyka się co chwilę i swoje nogi. Ma prawo nie pamiętać kto to. Ludzie.
Fiona
3 miesiące temu
Dawniej mylono Jarocką z Jantar, Rodowicz z Sipińską :)
Ciekawy
3 miesiące temu
A to nie wszystko jedno ?
Agnieszka
3 miesiące temu
Za wielkiego błędu nie popełnił.
Najnowsze komentarze (42)
isen
3 miesiące temu
Aha, i to jest temat na cala strone?
...
3 miesiące temu
Nie jego czasy, młodzi nie znają wykonawców sprzed pół wieku, on nie zna młodych. W obu przypadkach to nie jest wpadka.
Stasiu
3 miesiące temu
Donald Trump the best
Yolo
3 miesiące temu
Prawdziwy skandal to jest to, że wydaje biliony dolarów na zabijanie niewinnych Palestyńczyków i w dodatku chwali się tym razam z Satanyahu.
Anka
3 miesiące temu
Biden ma już poniżej 25% poparcia w USA, ostatnio stracił głosy muzułmanów za finansowanie ludobójstwa w Gazie.
Jjjn
3 miesiące temu
Może i czuje się na 60 ale wygląda i zachowuje się jak 80latek. Przez ostatni rok strasznie się postarzał głównie umysłowo. Porównajcie sobie jego wystąpienia rok czy dwa lata temu a dziś. Mówi baaaaardzo wolno, myli się, powtarza, widać że głowa już tak szybko nie pracuje. Przemówienia są bez energii nie mówiąc o charyzmie której nigdy nie miał. Wszystko mówione tonem jakby miał za chwilę skonać. On jeszcze bredzi o reelekcji w 2024 roku. Amerykanie chyba musieliby być ślepi i głusi żeby wybrać dziadka który ledwo zipie. Pomijam to czy się sprawdza jako prezydent, jego poglądy i to czy Trump będzie kandydował. Oceniam tylko jego formę fizyczną i psychiczną a on ewidentnie jest już bez formy.
Dheuejej
3 miesiące temu
Już sia zaczyna RZeź są wdzięczni ale hodują i zabijają ale jak na ulicy widzą indyka jak przechodzą przez ulicę z całą rodziną to udają takich o dobrym sercu. Czekają aż przejdą 🤮🤮🤮 jacy ludzie są dwulicowi…. Amerykanie i ich chorą tradycja 🤮🤮🤮🤮
Poeta
3 miesiące temu
Na starość mu leci po....
Ania
3 miesiące temu
Biden na już demencję 😁dziwie się, że wie kim jest jego żona
notvotebiden
3 miesiące temu
staruszek ma demencje powinien pakować manatki i wynieść się z Białego Domu Trump zawsze na szczycie
Grażyna
3 miesiące temu
Są ludzie którzy nie pamiętają nazwisk. W tym przypadku wiedział że śpiewają i to wystarczy:)
Alba
3 miesiące temu
No i co takiego się stało. Lepiej niech myli nazwiska piosenkarek. Może popieracie naszego, który zamiast zająć się Państwem, obserwuje śpiewające małolaty i jeszcze lajkuje.
Jessica
3 miesiące temu
Nie jest tak źle - mógł przecież ułaskawić Taylor Swift i Britney Spears.
suma
3 miesiące temu
Obie śpiewają pop i co za wielka różnica między nimi?