Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Johnny Depp nagrodzony na polskim festiwalu. Zagraniczni internauci: "Nagroda od kraju, w którym KRZYWDZONE SĄ KOBIETY!"

176
Podziel się

Statuetka przyznana aktorowi na EnergaCamerimage 2020 odbiła się echem w światowych mediach. "Może dali mu ją z nienawiści do Heard" - spekulują niektórzy.

Johnny Depp nagrodzony na polskim festiwalu. Zagraniczni internauci: "Nagroda od kraju, w którym KRZYWDZONE SĄ KOBIETY!"
Johnny Depp nagrodzony na EnergaCamerimage 2020 (Getty Images, Instagram)
bDzkHoSZ

Po toczącej się dwa lata batalii sądowej między Johnnym Deppem a Amber Heard zapadł wyrok niekorzystny dla aktora. Sąd stanął po stronie Amber, która przedstawiła dowody na to, że gwiazdor uderzył ją co najmniej kilkanaście razy.

Kariera Deppa legła w gruzach. Po przegranym procesie studio Warner Bros natychmiast zakończyło z nim współpracę.

bDzkHoTb
Zobacz także: Strajk Kobiet w Warszawie. Przepychanki z policją. "Hańba!"

Aktualnie w Hollywood Depp jest "persona non grata". Tymczasem w Polsce nadal może liczyć na wyrazy sympatii i uznania. Na festiwalu EnergaCamerimage 2020 Johnny'emu przyznano nagrodę specjalną za "Szczególną Wrażliwość Wizualną".

bDzkHoTh

W podziękowaniu Depp przesłał organizatorom festiwalu zdjęcie ze statuetką, Złotą Żabą, z którą sfotografował się... za kratkami, pokazując najwyraźniej, że ma dystans do decyzji sądu.

Fakt, że aktor został nagrodzony w Polsce, odbił się echem w światowych mediach. Na facebookowym profilu serwisu 9GAG rozpętała się burza. Wielu internautów uważa, że Johnny zasłużył na statuetkę, bo jest świetnym aktorem, a poza tym "wiele ostatnio przeszedł". Niektórzy piszą, że "ta nagroda i tak nie wymaże jego kartoteki". Jeszcze inni dopatrują się w tym wyróżnieniu drugiego dna związanego z... obecną sytuacją kobiet w Polsce.

No i dobrze dla niego. Ale czy możemy traktować poważnie nagrodę przyznaną w kraju, w którym krzywdzenie kobiet jest na porządku dziennym, a polski rząd i organizacje międzynarodowe pozostają na to obojętne? Może ta nagroda nie została wcale przyznana z sympatii do Deppa, a z nienawiści do Heard? - czytamy w komentarzach.

Spodziewalibyście się, że ktoś może powiązać nagrodę filmową ze Strajkiem Kobiet?

bDzkHoTi
bDzkHoTj
bDzkHoTC
KOMENTARZE
(176)
Ewelina
2 miesiące temu
Oj juz daliby spokój. Aktorem jest bardzo dobrym i nie podważajmy tego. Oboje z Amber byli toksyczni. Sprawa zakończona. Czy przez całe życie będzie mu się wypominac toksyczny związek?
Przykre
2 miesiące temu
Proszę, Pudelek, abyście poczytali dokumenty sądowe odnośnie sprawy Depp - Heard. Są dostępne w internecie. Na tę chwilę bierzecie pod uwagę nieprawomocny wyrok, dokonany przez Sędziego będącego znajomym Heard oraz przyjacielem właściciela The Sun. Lubię was czytać, czasami przymykam oko na wasze błędy, ale jako kobieta nie mogę patrzeć na to, jak niesprawiedliwe go oceniacie. Dowody jasno wskazują, że to Depp był ofiarą przemocy w tej rodzinie.
xxxxx
2 miesiące temu
Nie wierze jej . To ona miała wcześniej problemy z agresja nie on.
bDzkHoTD
Fggv
2 miesiące temu
Hahahaha komentarze świetne pewnie Amerykanów którzy nawet nie wiedzą gdzie polska jest na mapie xD mieliśmy uchodzcow w 17 wieku kiedy wszystkie inne kraje nienawidzily mniejszości lub miały kolonie. Mieliśmy neutralnosc religijna kiedy inne kraje dyskryminowały Żydów. Ale to nas będą uczyć, tylko dlatego że żyjemy po swojemu i nie ma u nas cywilizacji śmierci typu eutanazja i aborcja na życzenie. XD give me a break
Bączylla🦆
2 miesiące temu
Mieszkam w PL i nie czuję się krzywdzona😳 może powinnam wyjechać...mam wrażenie że polki mieszkajace za granicą czują się najbardziej krzywdzone przez nasz kraj,jak niektóre modelki które z tematem mają tyyyyyyle wspólnego 🤪
Najnowsze komentarze (176)
Czarna
2 miesiące temu
Serio? O tym że ma dostać statuetkę czytałam zanim zaczął się strajk. Dla mnie jest fantastycznym aktorem i to się liczy a czy bił czy też był bity to jego i tej siksy sprawa. Szkoda że ludzie już na nim postawili krzyżyk i zapomnieli o filmach z jego udziałem...
Mimi
2 miesiące temu
Wg mnie nawet jakby ktoś kogoś zabił, ale był w czymś dobry, to nie powinno to rzutować na ewentualne nagrody. Można by z takim kimś nie współpracować, bo godzi to w przekonania np. producenta. Ale nagrody powinny być niezależne.
Płaski
2 miesiące temu
Halo halo. Kto redaguje te artykuły? Depp nie przegrał sprawy z Heard tylko z brytyjskim "The Sun"
PolAK
2 miesiące temu
Widzę szkalowanie Polski przez wolne(omularskie) media ciąg dalszy.
gość
2 miesiące temu
Brawo! Bardzo dobry aktor! A w jaki sposób w Polsce krzywdzone są kobiety?
Jak
2 miesiące temu
A przyjedzie odebrać?
FreeZon
2 miesiące temu
Kraju w którym kobiety walczą o prawo do wykonywania na swoich dzieciach kary śmierci za chorobę i niepełnosprawność. Faktycznie bardzo są krzywdzone.
Sport
2 miesiące temu
Przyganiał kocioł garnkowi. Gościu ma wyrok za pobicie żony a tu taki święty.
bDzkHoTv
Ewa
2 miesiące temu
Krzywdzenie kobiet na porządku dziennym 🙈 No ja się boję do tramwaju wsiąść... uwielbiam koleżanki feministki, takie trochę oderwane od rzeczywistości...
Teri
2 miesiące temu
Uwielbiam Deppa.
Ddd
2 miesiące temu
Jasne połowa tych całych celebrytów sa tacy dobrzy i wgl nie palą, nie ćpaja. . Aktorem jest zajebistym. Nie będę go bronić, ale zrobił głupotę biorąc ślub z tą kobieta. Latwy sposób na dużą kase. Oni byli toksyczni dla siebie, a on stracił wszystko.
Koniu
2 miesiące temu
w Zimbabwe tez kobiety rodza wszystko co im wloza i chore i z gwaltow i nawet dziekuja swoimi bezzembnymi szczekami i nie wiedza co to protest jak biegna w kupie to znaczy ze ktos nowy przyjechal do wioski z kraju pierwszego swiata
SIEBIE WARCI
2 miesiące temu
Moim zdaniem wina jest po obu stronach. Obu stronom udowodniono agresje i różne dziwne zachowania. Oboje wylądowali razem w toksycznym związku w którym wzajemnie siebie zatrówali i wyszło z nich to co najgorsze. Po co to tak roztrząsać publicznie. Każdy ma swoje gorsze strony i swoje gorsze momentu życiowe.
BEZPIECZNIE
2 miesiące temu
Co za bzdury! Polska jest statystycznie jednym z najbezpieczniejszych krajów dla kobiet. Ludzie którzy przyjeżdżają tutaj np. z francji są pod wrażeniem tego jak tutaj jest bezpiecznie (widziałam autentyczne relacje).
...
Następna strona
bDzkHoTX