Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Jola Rutowicz zachwyca się Andrzejem Dudą i polskim rządem: "Żaden inny kraj nie wysyła samolotów, aby przywieźć obywateli do kraju. Niesamowite"

436
Podziel się

Nieco zapomnianej celebrytce w obliczu szerzącej się pandemii zebrało się na przemyślenia. Tęskniliście?

Jola Rutowicz zachwyca się Andrzejem Dudą i polskim rządem: "Żaden inny kraj nie wysyła samolotów, aby przywieźć obywateli do kraju. Niesamowite"
Andrzej Duda, Jola Rutowicz (East News, ONS)
bDSEYJCJ

Jola Rutowicz zaistniała w mediach w 2007 roku, kiedy to udało jej się zwyciężyć w programie Big Brother. Aspirująca celebrytka i miłośniczka solarium postanowiła wykorzystać swoje pięć minut i na dłużej zagrzać miejsce w polskim show biznesie. Odziana w połyskujące różowe kreacje i dzierżąc gigantycznego jednorożca pod pachą zdecydowała się nawet na występ programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Niestety widzom po pewnym czasie znudził się charakterystyczny wizerunek byłej partnerki Jarosława Jakimowicza i na jakiś czas Rutowicz odeszła w zapomnienie.

bDSEYJCL

Ambitna Jola postanowiła więc poszukać szczęścia za oceanem. Osiadła więc w Miami, gdzie spełnia swój amerykański sen jako fotomodelka. Rutowicz nie zapomina jednak o ojczyźnie i okazjonalnie przypomina miłośnikom polskiego show biznesu o swojej osobie. W obliczu szerzącej się pandemii koronawirusa celebrytce zebrało się na życiowe refleksje. Swoimi przemyśleniami podzieliła się w rozmowie z Wirtualną Polską.

Potraktujmy to jako czas do zmiany i przemyśleń. Chyba Panu Bogu nie podobało się, jak do tej pory żyliśmy. Czas na refleksję... Wyścig szczurów został zatrzymany - stwierdziła celebrytka.

Mieszkająca w USA Jola przyznała, że dzięki słońcu i palmom społeczna izolacja nie jest dla niej aż tak dotkliwa. Zza oceanu Rutowicz bacznie przygląda się jednak aktualnym wydarzeniom w Polsce.

Sytuacja ogólnie wygląda u nas podobnie jak w Polsce, tylko Amerykanie starają się normalnie żyć i nie panikować. Inaczej się żyje, jak masz słońce i palmy. Ale strach pozostaje w każdym z nas, tylko staramy się tego nie okazywać. Śledzę, co się dzieje w kraju i przyznam, że jestem bardzo dumna z Polaków. Wydają się być w tej sytuacji bardzo zdyscyplinowani i lojalni - chwaliła rodaków Jola.

bDSEYJCR

Celebrytce zdecydowanie docenia również działania polskiego rządu. Szczególnie ciepło wypowiedziała się o postawie prezydenta Dudy.

Żaden inny kraj nie wysyła samolotów, aby przywieźć obywateli do kraju. To niesamowite! Brawo dla naszego Prezydenta Andrzeja Dudy!!! Brawo dla naszego rządu!!! Inne kraje odmówiły pomocy swoim rodakom - zauważyła.

Rutowicz nie szczędziła także słów zachwytu swoim rodakom.

Przyznam, że jesteśmy silnym narodem. Źródło tej siły leży w naszej wierze! Wspólnie z Bogiem oraz naszą modlitwą zdziałamy cuda! Kościoły zamknięte, a miliony ludzi w Polsce gromadzi się przed monitorami i bierze czynny udział w nabożeństwach. Niesamowite! Tego nie ma tutaj w Ameryce - oceniła Rutowicz.

bDSEYJCS

Tęskniliście?

bDSEYJCT
bDSEYJCU


-

bDSEYJDm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(436)
Paula
rok temu
I właśnie tacy ludzie ich popierają. Szkoda słów aby to określić, po co się denerwować.
GOŚĆ
rok temu
Jolu inne kraje zapewniają transport swoim obywatelem i czasem bezpłatnie
lola
rok temu
Zacznijmy od tego, że rząd sprowadza do nas ludzi chorych. Poza tym, te loty nie są darmowe, a niektóre są droższe, niż gdyby się kupowało normalny przelot. Więc to jest świetny sposób na podreperowanie budżetu LOTu.
bDSEYJDn
Goska
rok temu
Jola odleciała tak daleko jak Andżej od rzeczywistości ...
Miki
rok temu
Po co tych ludzi zwozić na siłę niech mi ktoś powie. Spędzili tam po kilkanaście lat, wyjechali na własne życzenie, nie są małymi dziećmi niech się sami zatroszczą o powrót. Pracowali na rzecz innego kraju, tam się dorabiali i płacili podatki. Teraz państwo organizuje im powroty i traktuje priorytetowo. Często wracają zakażeni, kwarantanny nikt nie dopilnuje bo jest ich za dużo. W pierwszej kolejności należą im się testy i opieka, bo są w grupie ryzyka, wrócili z zagranicy. A ja się pytam co z nami, którzy tu żyjemy, pracujemy i płacimy podatki?Dla nas brakuje testów i miejsc w szpitalu.Jaki interes ma w tym państwo? Znowu organizują sobie elektorat?
Najnowsze komentarze (436)
Marian
rok temu
Ile za godzinę?
vra
rok temu
Ona się dalej cofa...
Sikor
rok temu
ale prosta Baba
Kruszek
rok temu
Obydwoje bez charakteru dno spoleczne
aaaaa!
rok temu
może dlatego nikt nie organizuje lotów bo NIE POWINNO SIĘ TEGO ROBIĆ -.-
Starsza pani
rok temu
Dziewczyna jest od nadmiaru słońca niekumata. Wszystkie państwa ściągają swoich obywateli do domu
Assl
rok temu
Ta "gwiazda" sama z siebie jest taka głupia, czy za kasę?
Ann
rok temu
Ja akurat darowałabym sobie ściąganie do kraju Polaków, którym w czasie pandemii zamarzyły się zagraniczne wycieczki, jak też tych, którzy od lat układają sobie życie za granicą, a jak coś niedobrego się dzieje, to uciekają do Polski. Ale cóż - PiS zwozi swoich wyborców, po prostu.
bDSEYJDf
Henry
rok temu
Jaki umysł takie wnioski i komentarze
nobi
rok temu
duda i jole-dwa pustaki
Obserwatorzy
rok temu
Napisałem wcześniej że jest ładniejsza od Kidawy i mądrzejsza.
Chata Morgana
rok temu
Pytacie co u Joli Rutowicz? Wszystko dobrze, po staremu, niedobór szarych komórek postępuje dalej i jak widać Jola przestrzega obecnych warunków kwarantanny i szare komórki gromadzą się u niej nie więcej niż dwie naraz.
Obserwator
rok temu
Mądrzejsza od Kidawy i ladniejsza
psychiatra
rok temu
pamiętam jak Jola nie zdała w 6-tej klasie i musiała powtarzać rok. Przeszła do historii naszej podstawówki bo to był pierwszy taki przypadek u nas na wsi.
...
Następna strona
bDSEYJDH