Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Jolanta Rutowicz jest dumna z Gosi Andrzejewicz: "WYBITNA ARTYSTKA, przez lata krytykowana"

98
Podziel się

Zapomniana celebrytka jest pod wrażeniem występów Gosi w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wy też?

Jolanta Rutowicz jest dumna z Gosi Andrzejewicz: "WYBITNA ARTYSTKA, przez lata krytykowana"
Jolanta Rutowicz jest dumna z Gosi Andrzejewicz (ONS)
bDJoYUuZ

Gosia Andrzejewicz przed laty była bardzo popularną piosenkarką. Koncertowała w całej Polsce wspierana przez tatę, który sprzedawał jej autografy na przenośnym straganiku. Nie poddawała się pomimo krytyki, która dotykała ją między innymi ze strony Elżbiety Zapendowskiej, która stwierdziła, że Gosia nie należy do najbystrzejszych.

Jednym z sukcesów w karierze Gosi był udział w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Tam poznała Jolantę Rutowicz - celebrytkę z Big Brothera słynącą z miłości do koloru różowego i pluszowych koni.

bDJoYUvb
Zobacz także: Piotr Gąsowski roni łzy podczas występu Gosi Andrzejewicz

Celebrytki szybko się zakolegowały. Okazuje się, że Jola do dziś śledzi poczynania koleżanki z programu. We wpisie na InstaStories zatytułowanym "Gosia Andrzejewicz - sukces w milczeniu" była dziewczyna Jarosława Jakimowicza rozpływa się w zachwytach nad Gosią.

Nie mieszkam w Polsce od kilku lat, ale bywam w kraju dosyć często. Wtedy zaczynam się bliżej przyglądać mediom i za każdym razem mam wrażenie, że nic się nie zmieniło. Mowa o hejcie w sieci, hejcie ze strony tabloidów. Gosia Andrzejewicz, wybitna artystka, przez lata krytykowana. Prawda zawsze broni się sama i tak się stało właśnie teraz w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo! - napisała dumna Jola.

bDJoYUvh

Niestety w finale TTBZ Gosia przegrała z Czadomanem i Filipem Gurłaczem, ale porażkę przyjęła z uśmiechem.

Trójka zawsze była moją szczęśliwą liczbą. Dla mnie ta edycja programu była bardzo szczęśliwa. W ogóle zaproszenie do udziału w show postrzegam jako wielkie wyróżnienie. To była fantastyczna podróż w głąb siebie. Tyle, ile ja tu zyskałam, to nie zyskałam przez całą swoją karierę. Podczas finału usłyszałam od pani Walewskiej, że potrafię śpiewać i to mi w zupełności wystarczy. Ona razem z Kasią Skrzynecką odczarowała wszystko, co było złe. Odzyskałam odbudowę całego mojego wizerunkupowiedziała po ogłoszeniu wyników.

Też jesteście dumni z Gosi?

bDJoYUvi
bDJoYUvj
bDJoYUvC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(98)
Prawda
4 miesiące temu
Tio prawda Gosia jedz bardzo zdolna
Michal
4 miesiące temu
Jolka nie strasz ludzi
OLA
4 miesiące temu
Jola brzydka
bDJoYUvD
Xiiii
4 miesiące temu
Gosia to super babeczka, piękna i utalentowana. Trzymam za nią mocno kciuki 😘
Michal
4 miesiące temu
O wiele bardziej lubiłem oglądać występy Gosi niż Czadomana i słuchać jego głupawego śmiechu.
kick
4 miesiące temu
bardzo dobrze wycodziły je wystepy gratulacje
Lola
4 miesiące temu
Nie wiem czy wiecie ale to kiedyś były przyjaciółki nie wiem jak teraz.
iii
4 miesiące temu
Jest zdolna ale media jej szkodzily I umniejszaly, ale prawns zawsze sie obroni
mod
4 miesiące temu
nie znałam tej pani ale czytałam niewybredne osądy o tej pani. teraz oglądam artystkę z wieloma talentami, nie wstyd tym" dno-krytykom"
Filip
4 miesiące temu
GOSIĘ skrytykowała pani ELA ZAPĘDOWSKA a dalej to juź dopełniły krytyki MEDIA.😠😠😠😠😠
wiecie co
4 miesiące temu
Gosia pokonała w programie wszystkie kobiety, była nr 1 wśród kobiet. Teraz niech tylko użyje tych umiejętności wokalnych, których się nauczyła i nagra super płytę! Zawsze zastanawia mnie dlaczego np. pani Skrzynecka która wygrała pierwszą edycję i śpiewała fenomenalnie, do tej pory po programie nie nagrała płyty ze swoim nowo odkrytym, świetnym głosem? Podobnie inni uczestnicy, nie rozumiem tego...
Jakimowicz
4 miesiące temu
Gosia super śpiewała, a Jola jak czarownica
Ano
4 miesiące temu
Z pełnym szacunkiem dla głosu i umiejętności wokalnych na scenie jest sztywna i sztuczna. Powinna ostro nad tym popracować. Nie ma w niej prawdy. Odtwarza a nie tworzy. Niestety🥴
bDJoYUvv
Jam
4 miesiące temu
Tak, jestem pod ogromnym wrażeniem. To pełna, skończona artystka, nie gwiazdorzy i nie histeryzuje jak tzw. statystka Edzia, a głos ma zdecydowsnie lepszy. Brakuje jej tylko przeboju na miarę jej talentu. Braeo Gosia!
...
Następna strona
bDJoYUvX