Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Julia Wieniawa wtajemnicza fanów w poziom zażyłości z Nikodemem Rozbickim: "KOCHANIE, ZRÓB MI ZDJĘCIE"

258
Podziel się

Julia Wieniawa, która niedawno zapowiadała, że będzie chronić swą "prywatną przestrzeń", ochoczo relacjonuje romantyczne chwile z ukochanym Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa wtajemnicza fanów w poziom zażyłości z Nikodemem Rozbickim: "KOCHANIE, ZRÓB MI ZDJĘCIE"
Julia Wieniawa już nie ukrywa uczucia do Nikodema Rozbickiego (Instagram)
bDHKhMlh

Julia Wieniawa stała się jedną z najbardziej popularnych celebrytek w czasie, gdy spotykała się z Antkiem Królikowskim. Przez długi czas para chętnie i regularnie pokazywała się razem na "salonach", chętnie też dzieliła się szczegółami ze swego życia prywatnego. Julka i Antek gościli nawet w programie Polsatu, w którym przeszli metamorfozę i zobaczyli siebie po upływie kilkudziesięciu lat.

Wkrótce okazało się jednak, że Wieniawie i Królikowskiemu nie będzie dane zestarzeć się we dwoje. Julka odpłynęła w ramiona Alka Barona, a Królikowski związał się z niewiązaną z show biznesem, Kasią Dąbrowską. Żaden z tych związków nie przetrwał próby czasu - dziś Antoni spotyka się z Joanną Opozdą, a Julia jest związana z Nikodemem Rozbickim.

bDHKhMlj

W ostatnim wywiadzie dla "Gali" celebrytka opowiedziała o długim, bo niemal rocznym czasie bycia singielką i zapowiedziała, że teraz, znów będąc w związku, ma zamiar chronić swą prywatność.

Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację - mówiła Julia Wieniawa.

Zobacz także: Bajeczne wakacje Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego
bDHKhMlp

Tymczasem kończy się romantyczny wypad celebrytki i jej chłopaka na Zanzibar. Wykorzystując ostatnie godziny na wyspie Wieniawa uwiecznia je na swoim InstaStories, jednocześnie wtajemniczając fanów w poziom zażyłości z Nikodemem.

I tak pod jednym z filmików, na którym Julia pokazała, jak prosi chłopaka o to, by zrobił jej zdjęcie nad brzegiem basenu, celebrytka pisze:

"Kochanieee, zrób mi zdjęcie...

bDHKhMlq

No pewnie Julcia!" - odpowiada Rozbicki, po czym wrzuca piszczącą ukochaną do wody.

Słodki dialog jest dopełnieniem romantycznych zdjęć, jakie w ostatnim czasie trafiły na profil Wieniawy. Celebrytka nie kryje się już z uczuciem, a nawet coraz chętniej pokazuje, jak szczęśliwa jest u boku Nikodema. Ostatnia fotka, którą na swój profil wrzuciła Julia, nie pozostawia złudzeń - na zdjęciu para pozuje razem wpatrując się w siebie i obejmując się.

Pasują do siebie?

bDHKhMlr
bDHKhMls
bDHKhMlK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(258)
hert
3 miesiące temu
Wielka pandemia, ludzie umierają, tracą pracę , kraje pozamykane ... A celebryci jak sobie latali po świecie , tak latają... Plebs może sobie założyć maseczkę , zapłacić podatek i zjeść chleb ze szmalcem . ..
ccc
3 miesiące temu
ładniejsza przyjmuje w srodmiesciu
febe
3 miesiące temu
a Rozbicki wypromuje się na Julii a potem pójdzie w swoją stronę...
bDHKhMlL
ola
3 miesiące temu
robi sie poprostu zalosna,jeszcze troche a strace ochote ja ogladac,miej kobieto chociaz troche szacunku do siebie
rrr
3 miesiące temu
a co ona może więcej niz pokazywać?
Andzia
3 miesiące temu
Julia tylko bez covida wróć z tych wakacji hahaha
To ja
3 miesiące temu
Julka, następnym razem MALEDIWY!!! Stać cię na pewno! Jeszcze fajniejsze od Zanzibaru.
Ecco
3 miesiące temu
I dobrze! Dziewczyna ma 21 lat . Jest bajecznie bogata. Może używać życia ile chce. Kto jej zabroni? A Opozda do pieluch, kopać się w pieluchach!!
NAti
3 miesiące temu
Jakos tepo na siebie patrza.... nie ma chemii
Jacek K.
3 miesiące temu
Julka teraz będzie na mszy u Rydza chodzić z tacą
Rzucę okiem
3 miesiące temu
Ciałko to ona ma pierwsza klasa !
El demonio
3 miesiące temu
Zanzibar brzmi egzotycznie ale to dziura z hotelami 2+ kategorii i byle jakim jedzeniem. Cerlebrytki/celebryci tam teraz jezdza bo tanio jak barszcz. Taki szyk to zadaje pol mojej wioski. I to tej zyjacej z 500++.
777
3 miesiące temu
A Opozdę szlag trafia...siedzi w wynajetej klitce za ostatnie pieniądze, bo roboty ni ma.A Wieniawa w reklamach zarabia kolejne miliony i jeździ po świecie, urządza kolejne własne . I Rozbicki atrakcyjniejszy od bida- królika.
bDHKhMlD
Prywatbość?
3 miesiące temu
Puchar przechodni, od spodni do spodni. W wieku 40 lat będzie starą, zmarnowaną kobietą. Nie pomoże i dr Szczyt
...
Następna strona
bDHKhMmf