Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Julia Wróblewska POBITA podczas manifestacji w Warszawie? "Pozdrawiam ONR napie**alające kobiety"

140
Podziel się

"Dostałam w ramiona, biodra i nerki. Mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa!!!" - relacjonowała w sieci celebrytka.

Julia Wróblewska POBITA podczas manifestacji w Warszawie? "Pozdrawiam ONR napie**alające kobiety"
Julia Wróblewska pobita podczas manifestacji w Warszawie? (Instagram @juleczkaaa_jula)
bErlHvph

Od czwartku na terenie całej Polski trwa fala protestów przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie tzw. aborcji eugenicznej. Sędziowie uznali bowiem, że przerwanie ciąży w przypadku trwałego uszkodzenia płodu lub jego nieuleczanej choroby jest niezgodne z Konstytucją. Tym samym nie tylko zburzyli obowiązujący od 1993 roku kompromis, lecz również pozbawili kobiety prawa do decydowania o swoich ciałach.

W poniedziałek manifestujący w stolicy ponownie tłumnie ruszyli do walki o losy kobiet. Sprzeciwiający się postanowieniu TK zablokowali kilka miejsc na mapie Warszawy, w tym m.in. Aleje Jerozolimskie, ulice Marszałkowską i Świętokrzyską. Niestety nie obyło się bez przykrych incydentów. W pobliżu skrzyżowania Puławskiej z Goworka samochód potrącił dwie kobiety. Po raz kolejny doszło także do przepychanek z policją.

bErlHvpj

Wśród protestujących w Warszawie pojawiło się wiele osób znanych z pierwszych stron gazet, w tym m.in. Maja Ostaszewska, Borys Szyc i Justyna Nagłowska oraz Jessica Mercedes i Kuba Karaś. W manifestacjach wzięła też udział Julia Wróblewska, która na tę okazję założyła strój znany z serialowej adaptacji powieści Margaret Atwood Opowieść Podręcznej.

Wróblewska, podobnie jak wielu celebrytów, starannie relacjonowała przebieg protestu za pośrednictwem Instagrama. Po kilku godzinach Julia poinformowała swoich obserwatorów, że w czasie manifestacji została pobita (!) przez członków Obozu Narodowo-Radykalnego.

bErlHvpp

Pozdrawiam ONR napie**alające kobiety. Za*ebisty przykład. Dziękuję za siniaka + mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa!!! - czytamy na Insta Story Wróblewskiej.

Policja broni ONR zamiast nas przed ONR. Co tu się dzieje!!! - relacjonowała celebrytka.

Julia postanowiła także ostrzec swoich obserwatorów, opowiedziała także nieco o swoim samopoczuciu.

Omijajcie okolice teatru Buffo. Już zbladłam, piję wodę, trochę mi słabo, ale zostaję. Siedzę w bezpiecznym miejscu - zapewniła.

bErlHvpq

Wróblewska wytłumaczyła również, że widoczny na jej oku siniak jest jedynie wcześniej przygotowaną charakteryzacją. Stwierdziła również, że pobicie, którego doznała podczas protestu, z pewnością pozostawi po sobie prawdziwe znamiona.

To jest charakteryzacja, już Wam pokazywałam wcześniej. Dostałam w ramiona, biodra i nerki. Będę mieć siniaki, ale zostaję. Jak kur** można uderzyć kobietę mniejszą od siebie co najmniej 30 cm i 50 kg - czytamy na profilu 21-latki.

Zobaczcie relację Wróblewskiej z protestu. Też jesteście w szoku?

bErlHvpr
bErlHvps
bErlHvpK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(140)
gość
9 miesięcy temu
niestety ale będzie coraz gorzej , ludzie będą się bić między sobą , zamiast walczyć wspólnie o dobro całego kraju, szukają niepotrzebnie wrogów wśród równych sobie szarych obywateli
Kinga
9 miesięcy temu
Ci co ja uderzyli to pewnie bardzo wierzący i ceniący tradycje mężczyźni....tacy z cyklu uderzył ,bo zupa była za słona.
Tak
9 miesięcy temu
Dziewczyna wyglada jakby byla w ciazy. To jest piekny przyklad na to na czym im tak naprawdę zalezy. Nie na ciazach, dzieciach, tylko na kontroli kobiet i ich rozrodczosci. Chca zebysmy rodziły im dzieci, a bija nas przy pierwszej lepszej spodobnosci, kiedy ktos sie sprzeciwia ich ideom - to jest kwintesencja prawakow.
bErlHvpL
⚘⚘⚘
9 miesięcy temu
to już druga Białoruś. I tu i tam łamanie praw człowieka. Słowianie cierpią. Przykre. Współczuję Polkom i Białorusinom. Mam rodzinę na Białorusi i grób pradziadka w Mińsku się znajduje. Zło jest wszędzie . Trzeba walczyć.
Gosc
9 miesięcy temu
Musiała zaistnieć aktorka jednej roli i to jako dziecko psycha siada już nie wie jak znów coś zrobić żeby tylko pisali
Najnowsze komentarze (140)
Ajo
9 miesięcy temu
Dziecko nie prowokuj...
luz
9 miesięcy temu
po co idziesz w tłum zawsze można oberwać a od kogo to nie wiesz poza tym wyglądasz na ucharakteryzowana nie bądź śmieszna
Nik
9 miesięcy temu
To fakt. Policja broniła onr przed kobietami A nie kobiety przed onr
Grazia
9 miesięcy temu
Siedźcie w domach a obudzicie się z ręką w nocnik. Stary człowiek zadecyduje o Was.
marcin
9 miesięcy temu
Następna prądem porażona.
Rena
9 miesięcy temu
Wyglada niestety Jak namalowane
Kurde
9 miesięcy temu
Zaklamanie komu mozna wierzyc osobie ktora przebiera sie za ciezarna I charakteryzuje podbite oko , i mam uwierzyc ze spadly na nia ciosy w nerki I tchawice. , blone dziewicza i okreznice
maciar
9 miesięcy temu
a potem wszyscy będą beczeć że jest lockdown
bErlHvpD
Raf
9 miesięcy temu
Jakoś oko nie jest czerwone.. Hm.. Jak to aktorka
Nanka
9 miesięcy temu
Tylko nie płacz jak zlapiesz wirusa
Na a
9 miesięcy temu
Wroblewianka i po co żeś tam polazła. Dobrze Ci tak.
Boss
9 miesięcy temu
A gdzie ty tam po nocach dziewcze chodzisz
Evi
9 miesięcy temu
Te dzikie tańce,wyzwiska,wulgaryzmy, epatowanie gołym biustem w zestawieniu z ciężkimi przypadkami nienarodzonych dzieci, tragedią rodziców to co najmniej brak szacunku. Ta dzicz jest tak nakręcona,że w większości nie wie o co jej chodzi.
cynick
9 miesięcy temu
A skąd ona wiedziała, że to ONR? Miał wypisane to na czole?
...
Następna strona
bErlHvqf