Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|
aktualizacja

Justin Bieber zdradza, którą ze znanych przyjaciółek swojej żony lubi najmniej (WIDEO)

35
Podziel się

Wokalistę przerosło zjedzenie penisa byka i postanowił odpowiedzieć na niewygodne pytanie w show Jamesa Cordena.

Justin Bieber zdradza, którą ze znanych przyjaciółek swojej żony lubi najmniej (WIDEO)
Justin Bieber, Hailey Bieber, Kendall Jenner (YouTube, Instagram, YouTube, Instagram)
bEgKWpud

Justin Bieber w ostatnich miesiącach w mediach pojawiał się głównie przez wzgląd na zawarte w szybkim tempie małżeństwo z Hailey Baldwin. Oczywiście doniesieniom tym towarzyszyły relacje o wciąż złamanym sercu Seleny Gomez, a sprawie nie pomagało to, że pierwsza miłość wokalisty właśnie wydawała nową płytę, na której poświęciła sporo uwagi byłemu chłopakowi, wyznając, że "pomyliła to g*wno z miłością".

Aktualnie Justin próbuje wrócić do swojego zawodu i intensywnie promuje nowe piosenki. W jednym z wywiadów zdążył już odnieść się do błędów, jakie popełniał w przeszłych związkach i wyznać, że i w stosunku do obecnej żony nie zawsze zachowywał się w porządku.

bEgKWpuf

W ramach promocji nowej płyty wybrał się do popularnego show Jamesa Cordena, gdzie zmierzył się z wyzwaniem "Spill Your Guts Or Fell Your Guts". W zadaniu gwiazdy muszą albo odpowiadać na trudne pytania dotyczące ich życia prywatnego, albo zjeść którąś z "pyszności" serwowanych przez gospodarza programu. Justin odważył się odpowiedzieć tylko na jedno z takich pytań - James poprosił go o uporządkowanie znanych przyjaciółek żony: Kendall Jenner, Gigi Hadid i Cary Delevingne, w kolejności od tej, którą lubi najbardziej, do tej lubianej najmniej. Wokalista bez wahania odpowiedział i szybko się wytłumaczył:

Kendall, Gigi, Cara. Ale słuchaj, chodzi o to, że Kendall znam najlepiej, jest naszą wspólną przyjaciółką. Z Gigi i Carą nie spędzam dużo czasu... Nie mam nic przeciwko dziewczynom, po prostu lepiej znam się z Kendall.

Ładnie wybrnął?

bEgKWpul
Zobacz także: Spill Your Guts or Fill Your Guts w/ Justin Bieber
bEgKWpum
bEgKWpuG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(35)
Mateusz
rok temu
Ludzie, dokąd ten świat zmierza. Dzisiaj byłem na cmentarzu u babci. Gdy szedłem alejką, to obok był pogrzeb, kiedy zmarłego chowali, to puszczali mu "Królową mą tylko bądź" Zenka. Może lubił i dlatego mu puścili, ale takie coś na pogrzebach to skandal!
Butt
rok temu
Najlepsze, że Cara nie jest żadną przyjaciółką jego żonki a nawet można powiedzieć że ma z nią na pieńku.
Gość
rok temu
Zdrowia wszystkim!
bEgKWpuH
Mała
rok temu
Jeśli miał wymienić od tej najmniej lubianej do najbardziej to pierwsza powinna być Cara..... pudel czytaj ci piszesz za bzdury
Syrenka
rok temu
Kendall i Gigi - ok, przyjaźnią się z Hailey ale Cara już raz pokazał że jest solidarna z Taylor Swift i nie trzyma jz Baldwin od momentu ślubu z Bieberem. Zapytanie o nią było na 100% celowym zagraniem aby zwiększyć oglądalność, Bieber sprytnie z tego wybrnął.
Najnowsze komentarze (35)
Elo
rok temu
To jest jakas obsesja. Tak samo jak z harrymi meghan. NIKOGO TO KU*WA NIE OBCHODZI
Lio
rok temu
Prościej było by zapytać - która lepiej mu zrobiła :/
W59
rok temu
A nie oczy zielone?
Ważny głos
rok temu
Zastanawiam się, co takiego ważnego i wartościowego jest w powyższym artykule? Czy jest to artykuł, który chwyci za serce? Wzruszy lub da coś do myślenia? NIE! Odnosząc się do ostatniego pytania, można rzec, że jedyną rzeczą którą daje do myślenia jest to, na jak niskim poziomie jest dzisiejsze dziennikarstwo. Tak dla sprostowania - to nie jest hejt. Jedynie obiektywna opinia tego, jakimi nędznymi treściami zalewa ludzi ten portal. Miło byłoby przeczytać wywiad/artykuł, który intryguje i poszerza horyzonty. Przekazując mądrość zamiast głupoty. Boli mnie, że, dziennikarze których zadaniem jest gromadzenie i przetwarzanie informacji o świecie robią to w sposób niegodny miana tego zawodu jakim jest "ówczesne dziennikarstwo". Lawina zbędnych treści, za które zarabia się krocie. Tak naprawdę, nie są warte ani grosza. Efektem tego typu artykułów jest wywieranie mylnego światopoglądu u młodych osób zwłaszcza. Które chłoną takie głupoty jak gąbka. I tu uwaga do tych wszystkich "pseudo" dziennikarzy serwisu Pudelek.pl (i innych tego typu serwisów). Ludzie - opamiętajcie się! To co kreujecie w swoich artykułach jest wchłaniane i powielane przez mlode pokolenie. "Treści" bez treści...bez mądrości, inteligencji, zachwytu. Jedynie zakrzywianie swiatopoglądów, (kreowanie wyimaginowanych poglądów). Skupianie się wokół pozerstwa i tandety. Nie dziwcie się więc, że wyrasta nam ogłupiałe młode społeczeństwo, które karmi się amatorszczyzną, obłudną miernotą bez granic. Bo patrząc na dzisiejszy kierunek dziennikarstwa to tylko takie podsumowanie przychodzi na myśl.
Marianek
rok temu
Justinku Bimberuku, słuchaj no synek. Weźkaj tu przyjedź, posmaruj se chleba z Delmą i z posyp cukrem. Przejdzie ciebie wszystko i himery i fanaberie i nie będzie Ci już licho. A jak będzie nadal słabo, wrzuć 4 tony węgla do piwnicy, powinno się poprawić.
xzx
rok temu
wygada jak lump
Roni
rok temu
A kto to jest ten bimber bo nigdy nie słyszałem
Nestik
rok temu
Zgadzam się, to profanacja, osobiście tępie i nie toleruje ludzi z tym gustem muzycznym
bEgKWpuz
Kasia
rok temu
A ja chcę Marsz Imperium :)
Doop doop
rok temu
Taki ranking z przedszkola..
olly
rok temu
Że zacytuję klasyka: "Who the f**k is Justin Bieber"?
Jejwiowb
rok temu
A ja mysle ze one raczej maja to w tyłkach..
Lola
rok temu
oj Asia Asia, ty chyba młoda jestes, a taka polska dziołcha zaściankowa. Świat idzie do przodu i zmierz sie z tym.
WTF?
rok temu
Na początku jak tylko zobaczyłam to wspolne zdjęcie to myślałam że to Bieberowa i Gomezowa hehe
bEgKWpvb