Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Justin Bieber przyznaje, że był lekkomyślny i WARIOWAŁ w związku z Seleną Gomez

53
Podziel się

W wywiadzie wokalista zdradził też, że po zerwaniu z Gomez zapowiedział Hailey, że nie może obiecać jej wierności. Godna podziwu szczerość?

Justin Bieber przyznaje, że był lekkomyślny i WARIOWAŁ w związku z Seleną Gomez
Bieber, Gomez (East News, East News)
bDgWRZIR

Justin Bieber, Selena Gomez i Hailey Baldwin przez ostatnią dekadę byli uwikłani w miłosny trójkąt, który wyczerpał emocjonalnie każdego z nich. Celebryci wciąż próbują rozliczyć się z przeszłością i co jakiś czas zdradzają szczegóły dotyczące tej zawiłej relacji.

Selena Gomez jest chyba najbardziej rozgoryczona z całej trójki. Często wraca do tematu związku z kanadyjskim piosenkarzem i z rozżaleniem opowiada o tym, jak źle została przez niego potraktowana. Justin przez lata miał ją zwodzić i "znęcać się nad nią psychicznie", po to, żeby ostatecznie kilka miesięcy po zerwaniu z Gomez wziąć ślub z Hailey. Doprowadziło to Selenę do depresji i załamania, z którymi zmaga się do tej pory.

bDgWRZIT

Justin stara się naprawić swoje błędy i teraz przeprasza publicznie za każde spośród swoich przewinień, promując przy okazji nową płytę. Milczący do tej pory celebryta pokusił się wreszcie o komentarz na temat burzliwej relacji z partnerkami w wywiadzie z Apple Music.

Bardzo cierpiałem po zerwaniu... W poprzednim związku byłem lekkomyślny, porywczy, wariowałem. Dużo czasu zajęło mi dojście do siebie. Miałem w sobie wiele żalu i nie mogłem wybaczyć swojej byłej dziewczynie - powiedział o ponownym zejściu się z Baldwin w 2018 roku, nawiązując do zerwania z Seleną. Powiedziałem Hailey, że wciąż próbuję poradzić sobie z cierpieniem i nie mogę dać jej tego, czego oczekuje. Nie chciałem jej zawieść tak, jak w przeszłości - dając obietnice, których później nie potrafiłem dotrzymać. Powiedziałem po prostu, że nie potrafię być jej teraz wierny.

Gwiazdor przyznał, że zarówno on, jak i Hailey wiele razy się skrzywdzili, a bycie w związkach z innymi, utwierdziło ich w przekonaniu, że tak naprawdę chcą być ze sobą.

bDgWRZIZ

Widziałem, że Hailey wciąż mnie kocha i cierpi, widząc mnie z innymi. Chciała zrobić mi na złość, krzywdziła mnie, ja ją i tak w kółko. Później przestaliśmy ze sobą rozmawiać i byłem bardzo rozżalony. Hailey pytała naszych wspólnych znajomych, jak się czuję i jak sobie radzę. Była wściekła, kiedy słyszała, że jest mi lepiej. Wiesz jak to jest - chcesz, żeby osoba, którą kochasz była szczęśliwa, ale z tobą, a nie z kimś innym - skomentował Bieber.

Na koniec dodał, że teraz jest szczęśliwy jak nigdy i świetnie układa mu się z małżonką. Trzymacie za nich kciuki?

bDgWRZJa
bDgWRZJu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(53)
aDA
8 miesięcy temu
Po obejrzeniu Seasons mam wrażenie, że Hailey pilnuje Justina. Widać, że chłopak jest strasznie zagubiony. Gdzie są jego rodzice w tym?
Gość
8 miesięcy temu
Nie może teraz obiecać, że będzie wierny... 🤦 A kiedy będzie mógł? Za rok, gdy będzie po czterdziestce, czy po następnym zaćmieniu Słońca? Że też dziewczyny pchają się związki po takich deklaracjach i jeszcze biorą ślub. Niedojrzały, nieodpowiedzialny człowiek. Nie nadaje się do związku z nikim. Wymaga długiej terapii. Niech się uwolni od nałogów i nabierze rozumu, a potem niech zakłada rodzinę.
Pan Tadeusz
8 miesięcy temu
Rozwiodą się i tak.
bDgWRZJv
Omg
8 miesięcy temu
Wszystko co można wywnioskować z tej telenoweli w skrócie: Blondi nie widzi poza nim świata. Gomez msci się za swoje krzywdy, co jest nawet zrozumiałe. Bieber to niedojrzały chłopczyk, który porywając się na małzenstwo z kobietą której nie kocha, chciał zemścic się na byłej, ale sam się zaorał i teraz gra ofiarę, żeby fani znowu zaczęli go kochać...
Bogdan
8 miesięcy temu
W wieku 40 lat ( o ile dozyje) będzie wyglądał jak menele z kanału. Te jego oczka wiele mowiane o substancjach jakimi się raczy.
Najnowsze komentarze (53)
Joanna
5 miesięcy temu
A ja czuje, ze justin i selena będą razem 😁😁
Gość
7 miesięcy temu
Żal "człowieka".....
Paula
8 miesięcy temu
Krzywdzą się wzajemnie... przyszłości wspólnej brak. On popłynie
Anna
8 miesięcy temu
Bimber, resortowe dziecko sprzedane iluminatom !
Bskak
8 miesięcy temu
Po co ludzie biorą śluby? Przecież się przysięga wierność i uczciwość zarówno na ślubie religijnym, świeckim, szamanskim i jakie tam istnieją.
Fanka
8 miesięcy temu
Mam taki sam długopis jak Dżastin trzyma w zębach! Podniecilam się!!!
gość
8 miesięcy temu
'Bardzo cierpiałem po zerwaniu... W poprzednim związku byłem lekkomyślny, porywczy, wariowałem. Dużo czasu zajęło mi dojście do siebie. Miałem w sobie wiele żalu i nie mogłem wybaczyć swojej byłej dziewczynie - powiedział o ponownym zejściu się z Baldwin w 2018 roku, nawiązując do zerwania z Seleną.'
Onnnaa
8 miesięcy temu
A ja wam mówię,że on za jakiś czas zostawi żonę i zacznie biegać za Gomez...czuje to po kościach
bDgWRZJn
kkk
8 miesięcy temu
ale to selena jest krejzi
Ola
8 miesięcy temu
Jaki wąs😁👍haha wygląda jak typowy kierowca tira albo gostek z lat 90tych tylko brakuje białego kołnierzyka i białych skarpetek do klapek 😀🤪
antonia
8 miesięcy temu
Co one w nim widzą...
Duo
8 miesięcy temu
Na pewnym amerykańskim portalu był artykuł o Bieberach i sugerowano tam, że na Walentynki Justin zażyczył sobie od żony by mógł na nią zrobić 1 i 2. Ona oczywiście nie miała nic przeciwko. Czy to prawda to niewiem ale coraz gorsze rzeczy o nim piszą.
Vip
8 miesięcy temu
Hailey to cwaniara pokroju Meghan, od wielu lat polowała na Biebera i doczekała się. Wie komu wejść w tyłek i gdzie opłaca się jej płaszczyć. Ciągle robi jakieś aluzje do Gomez, skoro jest taka pewna męża i jego miłości to po co to robi.
Nicki
8 miesięcy temu
Kiedyś myślałam, że Haylie jest kolejną ze świty Kardashianek, tak samo zepsutą, jak Kylie, czy nawet ta cała Sofia Richie. Okazało się, że Haylie jest o wiele spokojniejsza, rozsądna, a Justin naprawdę z nią stanął na nogi. Sam fakt jak ona się wypowiada, tak grzecznie, spokojnie, normalnie... Polubiłam ją i szczerze to nawet bardziej mi pasuje do Justina niż Selena. Ona sama ma ze sobą problemy, a z nim to by była mieszanka wybuchowa na dłuższą metę.
bDgWRZJP