Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Justin Bieber przyznaje, że był lekkomyślny i WARIOWAŁ w związku z Seleną Gomez

53
Podziel się

W wywiadzie wokalista zdradził też, że po zerwaniu z Gomez zapowiedział Hailey, że nie może obiecać jej wierności. Godna podziwu szczerość?

Justin Bieber przyznaje, że był lekkomyślny i WARIOWAŁ w związku z Seleną Gomez
Bieber, Gomez (East News, East News)
bDyGlyLF

Justin Bieber, Selena Gomez i Hailey Baldwin przez ostatnią dekadę byli uwikłani w miłosny trójkąt, który wyczerpał emocjonalnie każdego z nich. Celebryci wciąż próbują rozliczyć się z przeszłością i co jakiś czas zdradzają szczegóły dotyczące tej zawiłej relacji.

Selena Gomez jest chyba najbardziej rozgoryczona z całej trójki. Często wraca do tematu związku z kanadyjskim piosenkarzem i z rozżaleniem opowiada o tym, jak źle została przez niego potraktowana. Justin przez lata miał ją zwodzić i "znęcać się nad nią psychicznie", po to, żeby ostatecznie kilka miesięcy po zerwaniu z Gomez wziąć ślub z Hailey. Doprowadziło to Selenę do depresji i załamania, z którymi zmaga się do tej pory.

bDyGlyLH

Justin stara się naprawić swoje błędy i teraz przeprasza publicznie za każde spośród swoich przewinień, promując przy okazji nową płytę. Milczący do tej pory celebryta pokusił się wreszcie o komentarz na temat burzliwej relacji z partnerkami w wywiadzie z Apple Music.

Bardzo cierpiałem po zerwaniu... W poprzednim związku byłem lekkomyślny, porywczy, wariowałem. Dużo czasu zajęło mi dojście do siebie. Miałem w sobie wiele żalu i nie mogłem wybaczyć swojej byłej dziewczynie - powiedział o ponownym zejściu się z Baldwin w 2018 roku, nawiązując do zerwania z Seleną. Powiedziałem Hailey, że wciąż próbuję poradzić sobie z cierpieniem i nie mogę dać jej tego, czego oczekuje. Nie chciałem jej zawieść tak, jak w przeszłości - dając obietnice, których później nie potrafiłem dotrzymać. Powiedziałem po prostu, że nie potrafię być jej teraz wierny.

Gwiazdor przyznał, że zarówno on, jak i Hailey wiele razy się skrzywdzili, a bycie w związkach z innymi, utwierdziło ich w przekonaniu, że tak naprawdę chcą być ze sobą.

bDyGlyLN

Widziałem, że Hailey wciąż mnie kocha i cierpi, widząc mnie z innymi. Chciała zrobić mi na złość, krzywdziła mnie, ja ją i tak w kółko. Później przestaliśmy ze sobą rozmawiać i byłem bardzo rozżalony. Hailey pytała naszych wspólnych znajomych, jak się czuję i jak sobie radzę. Była wściekła, kiedy słyszała, że jest mi lepiej. Wiesz jak to jest - chcesz, żeby osoba, którą kochasz była szczęśliwa, ale z tobą, a nie z kimś innym - skomentował Bieber.

Na koniec dodał, że teraz jest szczęśliwy jak nigdy i świetnie układa mu się z małżonką. Trzymacie za nich kciuki?

bDyGlyLO
bDyGlyMi
KOMENTARZE
(53)
aDA
11 miesięcy temu
Po obejrzeniu Seasons mam wrażenie, że Hailey pilnuje Justina. Widać, że chłopak jest strasznie zagubiony. Gdzie są jego rodzice w tym?
Gość
11 miesięcy temu
Nie może teraz obiecać, że będzie wierny... 🤦 A kiedy będzie mógł? Za rok, gdy będzie po czterdziestce, czy po następnym zaćmieniu Słońca? Że też dziewczyny pchają się związki po takich deklaracjach i jeszcze biorą ślub. Niedojrzały, nieodpowiedzialny człowiek. Nie nadaje się do związku z nikim. Wymaga długiej terapii. Niech się uwolni od nałogów i nabierze rozumu, a potem niech zakłada rodzinę.
Pan Tadeusz
11 miesięcy temu
Rozwiodą się i tak.
bDyGlyMj
Omg
11 miesięcy temu
Wszystko co można wywnioskować z tej telenoweli w skrócie: Blondi nie widzi poza nim świata. Gomez msci się za swoje krzywdy, co jest nawet zrozumiałe. Bieber to niedojrzały chłopczyk, który porywając się na małzenstwo z kobietą której nie kocha, chciał zemścic się na byłej, ale sam się zaorał i teraz gra ofiarę, żeby fani znowu zaczęli go kochać...
Bogdan
11 miesięcy temu
W wieku 40 lat ( o ile dozyje) będzie wyglądał jak menele z kanału. Te jego oczka wiele mowiane o substancjach jakimi się raczy.
Najnowsze komentarze (53)
Joanna
8 miesięcy temu
A ja czuje, ze justin i selena będą razem 😁😁
Gość
10 miesięcy temu
Żal "człowieka".....
Paula
11 miesięcy temu
Krzywdzą się wzajemnie... przyszłości wspólnej brak. On popłynie
Anna
11 miesięcy temu
Bimber, resortowe dziecko sprzedane iluminatom !
Bskak
11 miesięcy temu
Po co ludzie biorą śluby? Przecież się przysięga wierność i uczciwość zarówno na ślubie religijnym, świeckim, szamanskim i jakie tam istnieją.
Fanka
11 miesięcy temu
Mam taki sam długopis jak Dżastin trzyma w zębach! Podniecilam się!!!
gość
11 miesięcy temu
'Bardzo cierpiałem po zerwaniu... W poprzednim związku byłem lekkomyślny, porywczy, wariowałem. Dużo czasu zajęło mi dojście do siebie. Miałem w sobie wiele żalu i nie mogłem wybaczyć swojej byłej dziewczynie - powiedział o ponownym zejściu się z Baldwin w 2018 roku, nawiązując do zerwania z Seleną.'
Onnnaa
11 miesięcy temu
A ja wam mówię,że on za jakiś czas zostawi żonę i zacznie biegać za Gomez...czuje to po kościach
bDyGlyMb
kkk
11 miesięcy temu
ale to selena jest krejzi
Ola
11 miesięcy temu
Jaki wąs😁👍haha wygląda jak typowy kierowca tira albo gostek z lat 90tych tylko brakuje białego kołnierzyka i białych skarpetek do klapek 😀🤪
antonia
11 miesięcy temu
Co one w nim widzą...
Duo
11 miesięcy temu
Na pewnym amerykańskim portalu był artykuł o Bieberach i sugerowano tam, że na Walentynki Justin zażyczył sobie od żony by mógł na nią zrobić 1 i 2. Ona oczywiście nie miała nic przeciwko. Czy to prawda to niewiem ale coraz gorsze rzeczy o nim piszą.
Vip
11 miesięcy temu
Hailey to cwaniara pokroju Meghan, od wielu lat polowała na Biebera i doczekała się. Wie komu wejść w tyłek i gdzie opłaca się jej płaszczyć. Ciągle robi jakieś aluzje do Gomez, skoro jest taka pewna męża i jego miłości to po co to robi.
Nicki
11 miesięcy temu
Kiedyś myślałam, że Haylie jest kolejną ze świty Kardashianek, tak samo zepsutą, jak Kylie, czy nawet ta cała Sofia Richie. Okazało się, że Haylie jest o wiele spokojniejsza, rozsądna, a Justin naprawdę z nią stanął na nogi. Sam fakt jak ona się wypowiada, tak grzecznie, spokojnie, normalnie... Polubiłam ją i szczerze to nawet bardziej mi pasuje do Justina niż Selena. Ona sama ma ze sobą problemy, a z nim to by była mieszanka wybuchowa na dłuższą metę.
bDyGlyMD