Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dav
|

Justyna Dobrosz-Oracz bawiła się na weselu. Postawiła na suknię z GŁĘBOKIM DEKOLTEM

335
Podziel się:

Miniony weekend upłynął pod znakiem ślubu Kingi Dudy i tajemniczego Mateusza. Weselna atmosfera udzieliła się także Justynie Dobrosz-Oracz - dziennikarka TVP pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w weselnej kreacji. Zadała szyku?

Justyna Dobrosz-Oracz
Justyna Dobrosz-Oracz (KAPiF)

Od kilku dni jednym z najważniejszych tematów w kraju jest ślub Kingi Dudy Mateuszem – prawnikiem, doktorem nauk prawnych, absolwentem University of Cambridge, który obecnie wykłada na jednej z warszawskich uczelni. Uroczystość była owiana wielką tajemnicą, jednak paparazzi zdołali uchwycić zarówno gości weselnych, jak i pannę młodą oraz jej matkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Justyna Dobrosz-Oracz o Jarosławie Kaczyńskim i Marku Sawickim: "Nie przeprosił"

W weselnym klimacie weekend upłynął również Justynie Dobrosz-Oracz. Na Instagramie opublikowała kadr, na którym w tle widać miejsce, gdzie para młoda miała wypowiedzieć sakramentalne "tak".

Uwagę zwraca także kreacja. Dobrosz-Oracz zaprezentowała się w wyjątkowo eleganckiej, wieczorowej kreacji w odcieniach jasnego beżu i ecru, która doskonale wpisała się w atmosferę plenerowej uroczystości. Górna część sukni, uszyta z lekko połyskującego materiału, efektownie przylega do sylwetki i zachwyca głębokim dekoltem w kształcie litery "V". Całość uzupełniły cieliste szpilki.

Dziennikarka postawiła na proste, rozpuszczone włosy z przedziałkiem na środku oraz makijaż, który podkreślał spojrzenie i usta w intensywnym, czerwonym kolorze.

Piękna; Piękna i mądra; Kwintesencja piękna - piszą fani.

Klasa?

Z okazji 30. lat Wirtualnej Polski zapraszamy do udziału w konkursie "Za co kochasz internet?". Do wygrania aż kilkaset podwójnych biletów na wyjątkowy koncert sanah, który odbędzie się 19 września 2025 r. na PGE Narodowym. Pokaż swoją kreatywność i świętuj razem z nami! Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie 30lat.wp.pl/konkurs.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(335)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Karo
2 miesiące temu
Nie przy jedzeniu!
dlacze...
2 miesiące temu
ego ona chowa sie pod tymi wlosami?
Tadeusz S.
2 miesiące temu
Nie zaprosił bym nigdy czarownicy na swoje wesele. Miał bym całe życie zmarnowane
niestety
2 miesiące temu
Zwykła propagandystka w TUSK TV.
Bla Bla Bla
2 miesiące temu
Taki z niej oracz jak ze mnie dobroć.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Bobi
2 miesiące temu
Dlaczego żaden fryzjer nie doradzi tej pani grzywki a makijażysta nie nauczy robić makijażu a nie kamuflażu...?!
Gość
2 miesiące temu
Nie wiem jak wyglądają jej fani skoro piszą że jest piękna. Tekstu o tym że mądra nawet nie skomentuję.
Gość
2 miesiące temu
Dlaczego te włosy zawsze zasłaniają jej pół twarzy :p
Dobrze
2 miesiące temu
Wygląda to tanio, czyli się wpasowała
Iga
2 miesiące temu
Najbrzydsza polska dziennikarka
NAJNOWSZE KOMENTARZE (335)
Heniek
miesiąc temu
Klasyczny przykład powiedzenia że z gufna bata nie ukręcisz 😂🤣🤦🏻‍♂️
a.jelinska030...
2 miesiące temu
Brzydziej nie mogła wyglądać???
Magda
2 miesiące temu
Bezguście. Pozować też nie potrafi.
vit
2 miesiące temu
powinna mieć kieckę w formie tuby
Thy
2 miesiące temu
Tu nawet wiadro na głowe nie pomoże... A tak na marginesie, ocieplanie wizerunku jednej z najbardziej głupio-mądrej funkcjonariuszki frontu ideologicznego jest żenujące.
Gogo
2 miesiące temu
Masakra. Będę miał straszne sny.
traans
2 miesiące temu
no faktycznie,ona to jest piękna kobieta..ale tak jakoś innaczej
Milena
2 miesiące temu
Kyrje Elejson...
Golarka
2 miesiące temu
szokuje mnie jej teraźniejszość.
Nnn
2 miesiące temu
Ona wygląda jak 4 siostra Godlewska
ewa
2 miesiące temu
jaka bylejaka dziennikarka i taka uroda
ewa
2 miesiące temu
czy ona nie spogląda w lustro...?
Oda
2 miesiące temu
Dac jej kose do reki i moze robic za pania na Ś
Nikodem
2 miesiące temu
Niech robi sobie fotki ile wlezie ale niech nie udostępnia ich już nigdy więcej.
...
Następna strona