Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Kaja Godek złożyła w sejmie projekt ustawy "Stop LGBT" zakazującej marszów równości (ZDJĘCIA)

516
Podziel się

38-letnia działaczka "pro life" nie zamierza poprzestać na ograniczeniu wolności kobiet. Teraz na celownik wzięła osoby nieheteronormatywne.

Kaja Godek złożyła w sejmie projekt ustawy "Stop LGBT" zakazującej marszów równości (ZDJĘCIA)
Kaja Godek żąda zakazu marszu równości (East News)
bDnzMcfF

W ostatnich tygodniach Polacy chyba o nikim innym nie mówili tyle, co o Kai Godek. Kontrowersyjne postulaty pierwszej polskiej "antyaborcjonistki" dotyczące praw kobiet zyskały szerokie grono zwolenników wśród obywateli, a także w szeregach obecnej partii rządzącej. Choć jeszcze kilka miesięcy temu nikt nie wierzył w to, że ustawa zakazująca przerywania ciąży ze względu na wady płodu może wejść w życie, działaczka "pro life" ostatecznie dopięła swego. Nawet kosztem własnego bezpieczeństwa.

Jak się okazuje, na ograniczeniu praw kobiet 38-latka nie zamierza poprzestać. Jej kolejnym "celem" jest ustawa o zakazie Marszów Równości. Projekt fundacji Życie i Rodzina o nazwie "Stop LGBT" zakłada zakaz organizowania parad równości, manifestacji i marszów, które miałyby na celu kwestionowanie małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny, a które propagowałyby związki partnerskie i małżeństwa jednopłciowe, a także adopcje dzieci przez pary jednopłciowe. Fundacja chce także zakazu promowania "płci jako bytu niezależnego od uwarunkowań biologicznych", a także "rozwiązań prawnych mających na celu uprzywilejowanie związków osób tej samej płci".

bDnzMcfH
Zobacz także: Strajk kobiet. Protesty w Warszawie. Policja wynosiła uczestników siłą

W poniedziałek w Warszawie odbyła się specjalna konferencja, w ramach której Godek i jej zwolennicy poinformowali o złożeniu w sejmie projektu ustawy. Wcześniej podpisy były zbierane między innymi w ponad 180 kościołach na terenie Polski. Co ciekawe, nie wszyscy biskupi podeszli do akcji z entuzjazmem. Wielu z nich, m.in. metropolita warszawski kardynał Kazimierz Nycz oraz abp Wojciech Polak, metropolita gnieźnieński i prymas Polski nie wyrazili zgody na zbieranie podpisów pod ustawą "Stop LGBT" na terenach ich archidiecezji, tym samym nie wyrażając poparcia dla inicjatywy.

Do początku listopada 2020 trwała obywatelska zbiórka pod projektem ustawy #StopLGBT. Zebrano dwukrotnie więcej podpisów, niż wymaga tego prawo - napisała Godek na swoim Facebooku.

bDnzMcfN

Na konferencji Kai pojawili się też aktywiści z Homokomanda, którzy zarzucają Godek i jej współpracownikom szerzenie mowy nienawiści i dzielenie Polaków. Zaproponowali własną inicjatywę #StopGodek, która analogicznie do #StopLGBT zakłada zakaz bycia Kają Godek.

Przerażające?

bDnzMcfO
bDnzMcfP
bDnzMcgi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(516)
Ivy
3 tyg. temu
Kobieta, która z nienawiści do bliźniego zrobiła źródło dochodów. Która korzysta z najniższych ludzkich instynktów, by się wybić, zaistnieć. Która w imię sypiących się profitów (patrzcie, których lobby jest narzędziem) zaprzedała siebie. Która wycierając gębę Bogiem i biblijnymi epitetami z czystą, sadystyczną przyjemnością obserwuje reakcje nie godzących się na niewolnictwo i sprowadzanie człowieka do roli inkubatora sióstr. Przykro mi to pisać, serio, bo sama jestem kobietą. Ale czuję, że nie jestem takim człowiekiem, jak Kaja Godek. Bo nie jest mi obojętny los dziewczyn, z którymi życie obeszło się brutalnie. Bo kim jestem, by oceniać kobiety stojące przed najtrudniejszą decyzją w ich życiu. Bo kim jestem, by kpić z miłości bliźnich bez względu jakiej są płci, pochodzenia czy wyznania. Nigdy nie zrozumiem ludzi tak przepełnionych pogardą do innych i z tak rozbujałym ego jak Kaja. Ale przede wszystkim nigdy nie zrozumiem osób, które za tak na wskroś złymi i cynicznymi ludźmi podążają. Trzymajcie się i nie dajcie się!
Gość
3 tyg. temu
To jest właśnie oblicze polskiego katolicyzmu, brak słów ...
Gość
3 tyg. temu
Ona nie jest "pro life" tylko "pro torture". W ten sposób podświadomie daje upust nienawiści do swojego dziecka. Tej kobiecie potrzebne są spokój, terapia i podróż wgłąb siebie. Przykra sprawa.
bDnzMcgj
wazka
3 tyg. temu
Żal mi tej kobiety. Tak nienawidzi ludzi... Musi być naprawdę dogłębnie nieszczęśliwa...
Cooo???
3 tyg. temu
Ile ona ma lat??? To żart? Chyba 48, a nie 38?🤔
Najnowsze komentarze (516)
Milena
2 dni temu
Ciekawe, że według niej płód jest człowiekiem ale za to dorosła osoba z inną orientacją seksualną już nie
Też matka
2 tyg. temu
A mnie to jest żal jej dzieci .. żadna opiekunka nie zastąpi przytulenia przez mamę ...
Gość
2 tyg. temu
Pani Godek wystąpiła wczoraj w jednej z tv. Słuchając jej, nie wiedziałam, czy się śmiać, czy płakać. Dawno nie widziałam i nie słyszałam takiej zaciętości, niechęci, zimna, złości. Na pytanie prowadzącej, czy jest za zakazem aborcji w przypadku gwałtu, odparła mniej więcej, że jest za prawem do życia dla każdego. Nie pamiętam dokładnie, przyznaję, ale jak rasowy polityk nie odpowiedziała wprost tak ani nie. Zastanawiam się, co będzie kolejnym krokiem tej pani. W którą dziedzinę życia obcych ludzi właduje się z buciorami, by sobie... Nie wiem, ulżyć? 🤷
Stifler
2 tyg. temu
Kaja na prezydenta!
Daro
2 tyg. temu
Wg mnie to brakuje jej chłopa
Monia
2 tyg. temu
Brawo Pani Kaju. Tylko w erze kamienia łupanego ludzie wyciągali na światło dzienne swoje intymne sprawy. To jest upadek cywilizacji
Heh
2 tyg. temu
Szkoda że już w łonie matki nie można określić orientacji... Wtedy byłoby łatwiej Pani Godek wnieść postulat o abortowaniu tylko tych homoseksualnych płodów
Twoj nick
2 tyg. temu
Pudelku, pozwalajac na kulturalna łacine, pozbywasz sie niepotrzebnej agresji i mozna wlaczyc dialog. Zanim usuniesz moje: Co k?, Poj ją? (patrz na znaki zapytania), i Ja pier! - wyrazam swoja emocje, ktora konczy sie poprostu wulgaryzmami. Jesli nie pozwolisz w ten sposob wyreagowac na taki - nie wiem jak to nazwac, to ludzie beda robic gorsze rzeczy.
bDnzMcgb
Anonim
2 tyg. temu
Rozumiem, że gdyby się okazało że jej dziecko jest homoseksualne to by żałowała że jednak nie abortowala? XD
Marta
2 tyg. temu
Cytując klasyka, kościół katolicki jest największym obrońcą życia od poczęcia do momentu aż dana osoba okaże się homoseksualna.
Daniello
2 tyg. temu
Pani Godek, Świetlany przykład człowieka który ma gdzieś prawa człowieka. Będzie Pani brana pod uwagę za podział ludności w Polsce wraz z innymi członkami PIS-u.Polsko kiedy się wkońcu obudzisz się n i przejrzysz na swoje oczy.Prawo I Sprawiedliwość (PIS) wcale się nie kieruje prawem do człowieka czy wg prawem jako takim ani sprawiedliwością,PIS to tylko nazwa ruchu i nic więcej ale ludzie którzy tym kierują to mafia złodziei i krętaczy, tylko potrafią brać i brać A nic dawać. Kobiety waking up, te całe 500+ , bony itd... będą spłacać wasze dzieci.
Ella
2 tyg. temu
Stop Kai Godek...odebrać jej mandat poselski...kto jest za?
Wniosek
2 tyg. temu
Ludzie!! Jest pewne rozwiązanie. Nie znam się na tym dokładnie ale proponuję może złożyć jakiś obywatelski wniosek o ubezwłasnowolnienie tej pani i starszego siwego Pana.?
Fff
3 tyg. temu
Jak można w tych ciężkich czasach jeszcze podpuszczać ludzi na siebie to nie jest po chrześcijańsku .Nie jest dobra osoba chociaż pewnie tak o sobie nie myśli
...
Następna strona
bDnzMcgD