Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Kaja Godek żali się na Facebooku, że "lewaccy bandyci" przyszli pod jej blok: "JESTEM ZAGROŻONA"

1080
Podziel się

"Pani nie jest zagrożona, pani jest zagrożeniem" - odpowiadają internauci.

Kaja Godek żali się na Facebooku, że "lewaccy bandyci" przyszli pod jej blok: "JESTEM ZAGROŻONA"
Kaja Godek żali się na Facebooku (East News)
bDmJKYwR

Kaja Godek to jedna z najbardziej znanych działaczek "pro life" w Polsce. Zasłynęła m.in. oskarżaniem Jerzego Owsiaka o "lobbowanie za zabijaniem dzieci" czy stwierdzeniem, że pedofilia w Kościele to efekt... "rewolucji seksualnej, za którą odpowiada lewica".

Godek od lat konsekwentnie dążyła do tego, aby w Polsce ustanowiono całkowity zakaz aborcji. Już trzy lata temu przygotowywała projekt ustawy zakazującej przerywanie ciąży ze względu na wady płodu i rekrutowała wolontariuszy do zbierania podpisów. Sugerowała wówczas, że akceptacja projektu jest jedynie kwestią formalną, bo "prezes Kaczyński obiecał, że nie zgodzi się na zabijanie dzieci".

bDmJKYwT
Zobacz także: Tłumy na ulicach Krakowa. Ludzie wyszli strajkować przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego

W miniony czwartek marzenie Kai wreszcie się spełniło i Trybunał Konstytucyjny wydał decyzję o zakazie aborcji ze względu na wady płodu. Po tym wydarzeniu pomimo szalejącej pandemii tysiące ludzi wyszło protestować na ulicach. Jak twierdzi Kaja Godek, zjawili się także pod jej blokiem.

Wczoraj lewaccy bandyci podeszli pod osiedle, gdzie jest moje mieszkanie. Po 22:00 zaczęli dzwonić domofonem, trzeba było odłożyć zupełnie słuchawkę, żeby dało się spać. Jestem zagrożona. PiS musi opublikować wyrok TK i zamknąć temat, inaczej ośmiela czarny protest do dalszej rozróby - pożaliła się na Facebooku "obrończyni życia".

"Jedynym bandytą jest pani. Protestujący przyszli pod blok wyrazić dezaprobatę - pani wraz ze swoją partyjną świtą bandytów weszła nam do łóżek. Wy wyjdziecie z naszych łóżek, my odejdziemy spod bloku", "Naprawdę jesteś zaskoczona, że czujesz się zagrożona? Liczyłaś na pocztówki z podziękowaniem od Polek za zgotowanie im takiego losu?", "Pani nie jest zagrożona, pani jest zagrożeniem", "Trzeba było myśleć, co się robi", "Zagrożone to czują się wszystkie Polki po tym, jak zrobiłaś z nich inkubatory" - odpowiadają w komentarzach internauci.

bDmJKYwZ

Mają rację?

bDmJKYxa
bDmJKYxu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1080)
szok,
4 tyg. temu
kościół i ich hierarchowie troszczą sie o życie dzieci nienarodzonych...szok, że po urodzeniu to już nie, chyba, że je gwałcą, no to wtedy wg nich okazują zainteresowanie dziećmi, haniebne niestety!!!!! to nie wiara, ani Miłość Boża!!!!!!!!
Matka
4 tyg. temu
Z czego się tak pani cieszy pani Godek? Jest pani bezwzględną bez cienia empatii kobietą. Zwolenniczkom pani poglądów życzę doświadczenia chociaż przez rok życia gdy nie ma już nadziei. Życia w samotności bo ojciec dziecka nie wytrzymał odszedł. Przeplakanych dni i nocy. Bezsilności i braku pomocy. Updania i wstawania, bo przecież muszę, bo kocham. Życia w leku ,co będzie gdy mnie zabraknie. Ciągłego braku pieniędzy na rehabilitację. Kupowania ubrań w taniej odzieży bo na tyle mnie stać. Braku przyjaciół. Jednak wstaje z nadzieją i milością. ...że nie jest tak źle, widzę to czego nie ma. Nie wiem co bym zrobiła teraz. Ale wiem ze miałabym wybór. Pani chce go zabrać. To okrutne.
ewa emerytka
4 tyg. temu
To kobieta zgotowała taki los kobietom! Wstyd i hańba, ale karma wraca i Pani też kiedyś odpowie za nieszczęścia innych kobiet, Jest Pani mściwą i złośliwą kobietą! Ile czasu Pani poświęca swojemu dziecku, jak cały czas Pani "mąci", pracuje i kombinuje jakby tu innym kobietom "spaprać" los, Pani twarza emanuje, złoścą i mściwością jak J. Kaczyńskiego! Wy nienawidzicie ludzi!
bDmJKYxv
Lola
4 tyg. temu
Z nią jest coś strasznie nie tak. Nie rozumiem jej nienawiści do innych kobiet. Sama miała wybór i wybrała. Ma chore dziecko, bo taka decyzję podjęła ale do cholery nie każdy jest gotowy, żeby dźwignąć taki obowiązek!
Mariii
4 tyg. temu
Ty sie módl, żeby z tego wyroku rząd sie wycofał....albo szykuj bilet na Alaske
Najnowsze komentarze (1080)
Mom
2 tyg. temu
To na co ona cierpi to sie nazywa chyba zespol Munchhausena czyli zwrocenie na siebie uwagi przez chore dziecko.....moze jakis psychiatra ja przebada?
Joanna
4 tyg. temu
Polki i Polska jej tego nie wybaczy. Ta pani ewidentnie po porodzie chorego dziecka doznala jakiejs osobistej traumy i teraz karze dzielic swoj los!! Okrucienstwo
Galus
4 tyg. temu
Godek ty się jeszcze doczekasz
arnold
4 tyg. temu
a ona to niby kiedy się dzieckiem zajmuje, ma opiekunkę zapewne...
Anyaa
4 tyg. temu
Zła kobieta czyniąca zło, zasługuje na wszystko co złe i najgorsze Brak słów kobieto
Anna
4 tyg. temu
Współczuję jej tej zawziętości.
Hyhy
4 tyg. temu
Żeby zasłużyć na miano "Pani" trzeba mieć wygląd i pieniądze. Może pieniedzy jej nie brakuje ale wyglądu aż za bardzo 😁
siema
4 tyg. temu
No, nareszcie moj transparent na naglowku sie do czegos przydal
bDmJKYxn
***** ***
4 tyg. temu
Wiesz jest jedna pozytywna rzecz z tego piekła co zgotowałaś kobietom. Coś wreszcie czujesz, szkoda, że tylko zagrożenie, ale dobre i to.
Nono
4 tyg. temu
Dziwne to wszystko..jakim prawem garstka ludzi decyduje za miliony Polaków nie pytajac ich o zdanie...przypomina to niestety dyktaturę.
Teraz
4 tyg. temu
spijaj to co naważyłaś .....
Kate
4 tyg. temu
Kobietę zmusza się do urodzenia chorego dziecka. Być może ta sama kobieta i 100 innych kobiet w niemocy odda- porzuci chore dziecko. Kto będzie te dzieci wychowywał???????
Mariii
4 tyg. temu
Ty sie módl, żeby z tego wyroku rząd sie wycofał....albo szykuj bilet na Alaske
E1946
4 tyg. temu
Prezydent Gdanska P Godek czy cos pani przypomina
...
Następna strona
bDmJKYxP