Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Kamerzysta poniża NIEPEŁNOSPRAWNEGO chłopaka! "Wykorzystali go do robienia DEHUMANIZUJĄCYCH zadań"

350
Podziel się:

W nowym filmiku Kamerzysta i jego ekipa płacą chłopakowi m.in. za skakanie do kontenera pełnego śmierci i... jedzenie kocich odchodów. Jak informuje kobieta, która rozpoznała bohatera filmu, jest on niepełnosprawny intelektualnie.

Kamerzysta poniża NIEPEŁNOSPRAWNEGO chłopaka! "Wykorzystali go do robienia DEHUMANIZUJĄCYCH zadań"
Kamerzysta poniża niepełnosprawnego chłopaka? (YouTube)

Kamerzysta, czyli Łukasz Wawrzyniak, zasłynął w sieci dzięki tworzeniu kontrowersyjnych filmików i konfliktom z innymi youtuberami, m.in. z Lordem Kruszwilem, u boku którego zaczynał "karierę".

Kamerzysta nieraz już udowodnił, że dla zasięgów jest gotów przekraczać wszelkie granice patologii. Kilka dni temu na jego kanale pojawił się filmik, w którym Wawrzyniak płaci chłopakowi za wykonywanie upokarzających "zadań".

Każe mu m.in. rozbijać sobie cegły na głowie, tarzać się w błocie, skakać z balkonu do kontenera pełnego śmierci czy... jeść kocie odchody. Ekipa Kamerzysty nazywa chłopaka "po*ebem".

Zobacz także: Patologia w internecie. Minister Zagórski: Większość to przestępstwa. Reagujemy

Na film zareagowała kobieta, która rozpoznała poniżanego w filmie chłopaka. Informuje ona, że jest on osobą niepełnosprawną intelektualnie.

Cały dzień zastanawiałam się, czy to udostępnić. Postanowiłam jednak, że tak. Dlaczego? Dlatego, że to czyste sku*wysyństwo!!!! W nagraniu widać naszego byłego wychowanka, który jest niepełnosprawny intelektualnie. Co za tym idzie, nie potrafi zbyt dobrze (o ile w ogóle) przewidywać skutków swoich działań ani podejmować racjonalnych decyzji.

Czy to przeszkadzało twórcom filmu? W ogóle! W świadomy i perfidny sposób wykorzystali go do robienia obrzydliwych, dehumanizujących zadań. Ten po*eb, jak go nazywają na początku, jeszcze do niedawna był wychowankiem domu dziecka, a jeszcze wcześniej był zaniedbywanym, maltretowanym dzieciakiem wychowywanym przez ulicę. Kilka lat temu nie za bardzo miał w co się ubrać, a jego stary całą kasę "brał na przelew".

Czy dziwi więc, że mając w perspektywie zarobienie kilka stów, zgadza się na to wszystko? No nie (...). Pewnie, można powiedzieć, że chłopak jest dorosły, wie, co robi i nikt go do tego nie zmuszał, ale przypominam wstęp tego wywodu - JEST NIEPEŁNOSPRAWNY INTELEKTUALNIE!!! - pisze wstrząśnięta pani Agnieszka.

Kobieta apeluje, aby zgłaszać film do usunięcia.

Zerkajcie czasem na to, co i kogo oglądają dzieciaki. Dożyliśmy trudnych czasów, w których osoby prostackie, poniżające w brutalny sposób innych, są idolami najmłodszych. (...) proszę, zgłoś go na YouTube (dręczenie/znęcanie się), bo tylko to mi pozostało, by ratować resztki godności tego dzieciaka - czytamy.

Pudelek przyłącza się do tego apelu.

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(350)
Robert
2 lata temu
Wawrzyniak teraz już będziesz sławny i rozpoznawalny do śmierci. Z tego tytułu, że wszyscy się dowiedzieli, że jesteś psychopatą i karmisz się krzywdą ludzką. Jesteś skończony. Nie tylko medialnie i strasznie się z tego powodu cieszę.
Natnati
2 lata temu
Złożyłam skargę do YT na to video. Dobrze by było aby więcej osób to zrobiło aby ten film został usunięty dla dobra tego młodego chłopaka.
Straszne
2 lata temu
Dzięki, Pudel za ten artykuł. Film zgłosiłam do usunięcia, zastanawiam się czy na komisariat nie podjechać i tego nie zgłosić, mamy bardzo fajnego, myślącego dzielnicowego, może podpowie co zrobić, żeby ten typ za to odpowiedział.
Olo
2 lata temu
Zgłoszone. Sprawa dla prokuratury. To jest znęcanie się.
Gość
2 lata temu
Zgłaszajcie ten patologiczny kanał! To OBRZYDLIWE i nigdy nie powinno być dostępne na YT, to mogą oglądać Wasze dzieci! Zgłoszenie jest proste i zajmuje mniej niż 5 minut, im nas więcej tym lepiej!
Najnowsze komentarze (350)
Plamka
2 lata temu
Cała Polska śpiewa z nami kamerzysta za kratami
( to nie jest...
2 lata temu
to nie jest hejt
( to nie jest...
2 lata temu
CAŁA POLSKA ŚPIEWA Z NAMI KAMERZYSTA ZA KRATAMI!
Opera_TOR
2 lata temu
Kto jest bardziej chory? Chłopak z filmu, czy ten cały kamerzysta?
Emilia
2 lata temu
Cieszę się że po takim czasie, długim czasie ludzie w końcu zrozumieli to jaka krzywdę on wyrządza, i że każdy portal w całej Polsce i nareszcie prokuratura zainteresowała się nim, kiedyś już oszukiwał i każdy o nim zapomniał teraz mam nadzieję że nikt nie zapomni jakim krzywdzącym jest człowiekiem
justyna h.-m....
2 lata temu
"zasadnicze pytanie dlaczego taki niesprawnie intelektualny człowiek nie siedzi w zamkniętym zakładzie pod opieką przeszkolonego personelu? skoro nie potrafi odróżnić co jest dobre, albo złe to moga się nawet znaleźć ludzie którzy namówią go aby kogoś zabił i co wtedy? będzie lament ze ma ogranicznoną poczytalność? taki ktoś nie powinien funkcjonować na wolności dla dobra swojego i innych." Dokładnie, ja nie chcę komentować postawy tych "filmowców", bo to nadaje się do odsiadki, może tego Łukasza i jego "bystrych" kolegów, ktoś poczęstuje takimi "przysmakami", jakie on proponował do jedzenia temu chłopakowi, ja mogę mu wysłać swoje przysmaki robione z rana, w słoiku, ale, nie o to chodzi, gdzie była terapeutka bohatera tych nagrań oraz personel ośrodka wychowawczego, zanim występował w podobnych "produkcjach"??? Dlaczego nikt go nie nauczył funkcjonowania w społeczeństwie, treningu w sytuacjach życiowych, gdzie takie zajęcia, jak "Warsztaty terapii zajęciowej", dlaczego ten chłopak nie posiadał pieniędzy na zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych, że za kilkaset złotych, dawał się tak poniżać??? Słyszałam, że "bliscy" tego chłopca, "podjęli kroki prawne". A gdzie byli ci owi bliscy, że tego chłopca wcześniej nie nauczyli, jak ma się zachować w sytuacjach społecznych, że nie posiadał zapewnionych podstawowych środków do życia, teraz to do sądu, pewnie "terapeutka" i "rodzina" będą walczyć o odszkodowanie, z którego ten chłopak zobaczy takie pieniądze, jak i za ten filmik od Wawrzyniaka i Kruszewskiego. Teraz nawet osoby z deficytami umysłowymi można rehabilitować, przecież oni normalnie funkcjonują, obsługują sprzęty techniczne, widuję ich na ulicy, w tramwaju i autobusie, podejmują pracę, chodzą do szkół, w miarę swoich możliwości... Dlaczego ten chłopak z filmiku rósł jak drzewo w lesie????
Chris
2 lata temu
Czas na ciebie stary... wierzę ze właśnie skończyła się twoja kariera w internecie.
Kross
2 lata temu
Nie mogłem się powstrzymać od skomentowania przeczytałem tylko tytuł ZNANEGO I SŁAWNEGO 😆😆😆😆😆😆😆😆dobre sobie w życiu tej sławy nie widziałem a przepraszam nie patrzę na szambo YT
Zaraza 21 wie...
2 lata temu
Dlatego nigdy przenigdy nie będę wpłacać kasy dla youtuberów !! Za dużo mają kasy i im się w głowach pier..... niczy . Do roboty normalnej za3 k Miesięcznie to spokornieją a nie dniówki kilka tysięcy za durne filmiki przez jeszcze bardziej durnych fanów...
Mart
2 lata temu
Co to jest kontener pełen śmierci??? bo nie za bardzo kumam.
Cyk.
2 lata temu
W trybie natychmiastowym należy podjąć działania mające na celu ochronę wizerunku młodego człowieka wymagającego ogólno - społecznej pomocy.
Jhv
2 lata temu
Jejciu ludzie co się dzieje takie coś powinno być ostro karane
Anonim
2 lata temu
Oszukiwał na pieniądze młode dziewczyny,a teraz znęca się nad niepełnosprawnym chłopakiem... Masakra niech zniknie z internetu.
gosc
2 lata temu
mozna rzeczy zastopwac ! sa granice moralne , niedopuszczalne do przekroczenia . juz byl moment ze firmy produkujace ubrania produkowaly reklamy o tresci nieludzkiej ...np. jeansy zakrwawione krwia zabitego chlopaka albo o tresci max ..sexistowskiej . prawo na zach zastopowalo i slusznie. ten film kwalifikuje sie do zastopowania! to jest nieludzkie!
...
Następna strona