Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

SKOMPROMITOWANY Kamerzysta odpowiada Kruszwilowi: "Mam dowody na to, że BIŁEŚ KAROLINĘ"

121
Podziel się

"Zażywałem narkotyki, ale Marek również je zażywał" - twierdzi Kamerzysta, upubliczniając jako "dowód" nagranie z udziałem Lorda Kruszwila. Jak widać, "idole" młodzieży na nowo definiują znaczenie słowa: DNO.

SKOMPROMITOWANY Kamerzysta odpowiada Kruszwilowi: "Mam dowody na to, że BIŁEŚ KAROLINĘ"
Skompromitowany Kamerzysta uderzył w Kruszwila (Instagram)
bEgGKirV

Afera z patoinfluencerem Łukaszem Wawrzyniakiem w roli głównej nabiera tempa. Osławiony twórca o pseudonimie Kamerzysta postanowił odpowiedzieć na mocny filmik swojego byłego przyjaciela Lorda Kruszwila i nagrał InstaStories, w których ujawnia brudy na jego temat.

Nie spałem całą noc, bo analizowałem materiał, który mam na Marka. Marek tak się nie robi, że oskarża się o rzeczy, które ty sam robiłeś, dawnego przyjaciela, tylko żeby zdobyć trochę fejmu. Mam dowody na to, ze biłeś Karolinę. Karolina przyznaje się na nagraniach, że ją szarpałeś i znęcałeś się nad nią psychicznie. Nie chciałem tego nigdy publikować, ale Ty mnie zmuszasz do tego. Mieliśmy na siebie tyle brudów... Ja się przyznam do wszystkiego co zrobiłem, rozj*bałeś się właśnie w internecie Marek - wyznał Kamerzysta.

bEgGKirX

Patocelebrytka pokazał filmik, na którym widać, jak Kruszwil sypie na stole... kreskę. "Srebrna taca, rulonik, Mareczku..." - słychać na filmie.

Zażywałem narkotyki, Marek również zażywał narkotyki. Pierwszy raz, kiedy spróbowałem narkotyków, przyniósł je do domu Kubańczyk i namawiał nas do ćpania. My nie byliśmy zapoznani z tematem i ulegliśmy. Jest Kubańczyk, jest impreza, nie? - dodał Kamerzysta.

Zobacz także: Kolejne relacje Kruszwila i Kamerzysty
bEgGKisd

Kamerzysta odniósł się też do zarzutów, że wykorzystuje młode dziewczyny.

Tak to jest prawda, że podrywałem dziewczyny, łamałem im serca, grałem na ich uczuciach, zachowywałem się jak totalny sk*rwysyn, to jest prawda Marek. Mogę powiedzieć tylko przepraszam, ale nie było tak, żebym jakikolwiek sugestie kierował do dziewczyn poniżej 15 roku życia - przekonywał.

Mówisz też o tym, ze Wiola zabiła psa. Wiola wypowie się o tym sama. Dlaczego ty nie powiesz o tym, że twoi rodzice mają nielegalną hodowlę psów? Masz zakopanych w ogródku mnóstwo ciał zwierząt. To nie ty robiłeś, ale bronisz morderców - dodał.

bEgGKise

Na wypowiedzi patoinfluencera szybko zareagował Kruszwil.

Ze swoim zdrowiem rób co chcesz, ale prowadzenie samochodu pod wpływu narkotyków nie jest okej i właśnie o to chodzi. Nam wszystkim chodzi o to, że ty szkodzisz innym - dodał i zamieścił specjalne oświadczenie dementujące informacje na temat jego rodziców.

Do sprawy odniósł się też wyżej wspomniany Kubańczyk, którzy rzekomo miał namawiać Kamerzystę do zażywania narkotyków.

Tonący brzytwy się chwyta. Kamerzysta amator małolatek, mefedronowy uwodziciel, damski bokser i oszust zarzuca mi, że kiedyś brałem narkotyki. No ale tak, najlepsza obrona to atak i manipulowanie dziećmi. Posłuchaj moich kawałków, każdy wie, że kiedyś miałem problemy z dragami, ale ten etap dawno zamknąłem. Oddaj mi pieniądze za płytę, którą ci zrobiłem - stwierdził w obszernym wpisie na InstaStory.

bEgGKisf

Nie dziwi was, że Kruszwil, Kamerzysta i Kubańczyk nie stracili jeszcze wszystkich fanów?

bEgGKisg
bEgGKisy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(121)
siso
6 miesięcy temu
To jest wszystko żałosne. Każdy z nich jest siebie warty. Nie ma czegoś takiego że Kamerzysta jest zły, a Marek, Kubańczyk czy Fagata to ci dobrzy. Wszyscy prezentują podobny poziom, krytykują się nawzajem i zbierają na siebie haki. Zresztą skoro Kamerzysta i Marek przez KILKA LAT byli przyjaciółmi, to znaczy że oboje musieli znać i akceptować swoje wady, a teraz jeden wsypuje drugiego. Do tego Kubańczyk też bardzo długo z nimi współpracował, a teraz się wnerwił bo tamten mu wisi dużo kasy. Fagata mnie nigdy nie interesowała, ale ma problemy z głową, więc jej słowa oskarżające należy przyjmować z przymrużeniem oka, zresztą jak każdej zazdrosnej dziewczyny, która została źle potraktowana przez chłopaka. Nie mam zamiaru bronić Kamerzysty, bo każdy z nich prezentuje podobny poziom.
Cccc
6 miesięcy temu
Widziałam oswiadczenie tej wiolki której pies umarł w niewyjaśnionych okolicznościach.... przerażające to było... przeraża mnie ta dziewczyna.... ten jej filmik gdzie o tym opowiada jest straszny... prawie cały czas się lekko uśmiecha gdy o tym opowiada do tego można zauważyć że jest nieszczera. Na początku myślałam że to wypadek bo jest ona po prostu bezmyślna i głu*ia ale po tym filmie zaczęłam się zastanawiać czy może jednak specjalnie tego nie zrobiła? Wygląda mi na psychopatke
Pudel
6 miesięcy temu
Oni wam płacą za te artykuły ?
bEgGKisz
zuska
6 miesięcy temu
Kruszwil ma 19 lat a jest dojrzalszy i mądrzejszy od 28 letniego pryka . Brak słow na tego kamerzyste co robił i co ma w głowie. Pato logia
sjis
6 miesięcy temu
Prawda o dawnej działalności Kruszwila i Kamerzysty jest taka, że to Kamerzysta stworzył Kruszwila i go wylansował w Internecie. Nie odwrotnie. Zresztą pisano o tym już kilka lat temu. Marek to był wtedy 16 letni chłopak i gdyby nie postać starszego i powiedzmy sprytnego Kamerzysty (z workiem na głowie), to byłby tak jak obecnie przeciętnym youtuberem, którego filmiki z Karolinką ogląda zaledwie 100-200 tysięcy widzów, podczas gdy filmy Kamerzysty około miliona widzów, który jak widać nie potrzebuje do tego Kruszwila. Marek dodatkowo kłamie, że to on wymyślał wszystkie filmy i ciężko pracował, do czego właśnie odniósł się Kamerzysta na Instastory. Pod względem prawdomówności to dla Marka nie można wierzyć. Tym bardziej że Karolina sama wyznała, że Marek stosował wobec niej przemoc fizyczną i słowną. Jednak ona dla pieniędzy zrobi wszystko. Była modelką, ale uznała że granie w żałosnych filmikach na YouTube to lepszy pomysł na zarabianie.
Najnowsze komentarze (121)
random
5 miesięcy temu
No z tym "pato" celebrytą to straszne błąd , oni że robili jakiejś patosteramów. Wszystko było reżyserowane. I to nie że Kruszwil się zmienił na lepsze tylko spadł na całkowite dno co widać po wyświetleniach. Ludzie odróżniajcie fikcje od realnego życia.
Gabriel.M
6 miesięcy temu
Co prawda osobiście ich nie znam ale moim zdaniem to oni obaj mają coś z głową bo w czasach kiedy nagrywali razem to jakoś im nie przeszkadzało co robi ten drugi a jak zaczęli nagrywać osobno to teraz się przeżucają a bo ten zrobił tamten powiedział ten przyniósł... itd. no to jest po prostu chore bo jak by odrazu myśleli nad tym co robią to do tej sytuacji by nie doszło
Obixx
6 miesięcy temu
Ta temat dla Uwagi - nie interesuje mnie to, niw stoję za żadną stroną, bo nie znam ich, ani działalnością jednego i drugiego
Michon
6 miesięcy temu
A jeden z nich to nie jest ten "sprawny inaczej" syn dziennikarki czworga nazwisk zamorskich mężów z partyjnej rodziny, co chce być modelem i ukradli mu rower? Albo podobny.
Nieźle
6 miesięcy temu
HA HA HA HA
No comment
6 miesięcy temu
Kto to jest.. Jacyś chłopcy z byłego gimnazjum? Co to za tandeta, czy naprawdę tak nisko ktoś upadł zeby wypisywac te bzdety..
Silorra
6 miesięcy temu
Kto to w ogóle jest? Mam 29 lat i czuje się staro bo w ogole nie ogarniam połowy tej pato co ostatnio pudla zasmieca
eej
6 miesięcy temu
ktoś powinien ich zgłosic do prokuratury
bEgGKisr
lech_m
6 miesięcy temu
Ten artykuł powinien trafić do prokuratury
Kicia
6 miesięcy temu
Kruszwil to dno
Maxx
6 miesięcy temu
Nie wiem kto to i chyba nie chcę.
555
6 miesięcy temu
Podobno kamerzysta śmiał się że śmierci pieska wiolki
Jola
6 miesięcy temu
Dno jak Linkiewicz kto w ogole pozwala zaistniec takim osobom ???
DNO
6 miesięcy temu
Gdzie są autorytety, idole, wartości, ludzie o wielkich sercach, talentach?. Gdzie plotki o wielkich gwiazdach i ich zdolnościach czynienia świata lepszym ???.
...
Następna strona
bEgGKisT