Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|
aktualizacja

Lord Kruszwil broni Fagatę i UDERZA w Kamerzystę: "Prowadził pod wpływem narkotyków. WYŻYWAŁ SIĘ NA NIEJ FIZYCZNIE"

122
Podziel się:

Osławiony Lord Kruszwil zdradził, dlaczego rok temu przestał współpracować z Kamerzystą. "Cieszę się, że odszedłem z tej patologii" - wyznaje.

Lord Kruszwil broni Fagatę i UDERZA w Kamerzystę: "Prowadził pod wpływem narkotyków. WYŻYWAŁ SIĘ NA NIEJ FIZYCZNIE"
Kruszwil broni Fagatę i uderza w Kamerzystę (Instagram, YouTube)

Kilka dni temu znana influencerka Fagata zaszokowała swoich fanów, gdy opowiedziała na InstaStory, co dzieje się w domu kontrowersyjnego Kamerzysty, który wraz ze swoją ekipą nagrywa popularne filmiki na YouTube. Celebrytka uciekła z willi, którą wynajmuje jej niedoszły chłopak, ogłaszając przy tym, że wykorzystuje on bardzo młode dziewczyny, manipuluje nimi i seryjnie zdradza. Ujawniła też inne patologie, które wśród jego znajomych wydają się być normą.

W odpowiedzi Kamerzysta wrzucił wideo, na którym mocno zdenerwowana Fagata rozbija szklany stół w domu i nazywa go pedofilem. Próbował przy tym przekonać swoich widzów, że wyznania influencerki nie są wiarygodne, bo ma ona problemy psychiczne.

Po tym, gdy skandal rozgrzał do czerwoności polski internet, coraz więcej dziewczyn zaczęło opowiadać o swoich traumatycznych wspomnieniach z Kamerzystą. Kilka mocnych słów na temat afery nagrał też osławiony Lord Kruszwil, który swego czasu wylansował Kamerzystę, ale nie współpracuje z nim już od roku.

Jestem winny wam wyjaśnienia, co do zakończenia mojej współpracy z Kamerzystą. W tym momencie, gdy sprawy zaszły tak daleko, czuję, że nie mogę milczeć. Po rozmowie z jedną ze stron tego zamieszania, czyli Agatą, uświadomiłem sobie, że od roku absolutnie nic w zachowaniu Kamerzysty nie zmieniło się - wyznał.

Zobacz także: PUDELKO #18! Fagata w ostatnim wywiadzie przed rozstaniem ze Stuu: "Wniósł do mojego życia radość"

YouTuber stwierdził, że 28-letni Kamerzysta zawsze świetnie manipulował otoczeniem.

Fakt doskonałej umiejętności manipulacji w internecie nie powinien go czynić bezkarnym. W jego filmie widzimy jedynie smutne oczy i powtarzające się frazy typu "Nie spodziewałem się tego po Tobie", które maja wywołać współczucie u widowni. Po raz kolejny próbuje zrobić ze swojej widowni idiotów... - dodał.

Kruszwil wytknął byłemu koledze, że tak naprawdę zupełnie nie wytłumaczył się z tego, co zarzuca mu Fagata.

Kamerzysta na początku filmu zapewnia, że ustosunkuje się do absolutnie wszystkich zarzutów, które stawiała mu Agata, a w swoim filmie odnosi się tylko do jednego. Czyżby próbował przysłonić fakt nieumyślnego spowodowania śmierci psa, znęcania się fizycznego nad byłą dziewczyną oraz oszustw? Czyżby chodziło o to, że zdrada nie jest karana więzieniem a reszta już tak? Nie zamierzam tu w żaden sposób atakować Agaty, ponieważ nie jest niczemu winna - zdradził.

Influencer twierdzi, że Kamerzysta (Łukasz Wawrzyniak) ma toksyczny wpływ na współpracowników i znajomych oraz nadużywa narkotyków.

Kamerzysta 14 stycznia o godzinie 10:00 ma sprawę w Sądzie Rejonowym w Szczecinie właśnie za prowadzenie samochodu pod wpływem narkotyków, a dokładnie pod pływem tak zwanego mefedronu. Muszę się tam niestety zjawić jako świadek. (...) To był właśnie jeden z powodów zakończenia naszej współpracy, ponieważ nie chciałem dłużej dawać się namawiać na branie czegokolwiek, cieszę się, że odszedłem z tej patologii - dodał Kruszwil.

YouTuber przyznał też, że widział jak Kamerzysta znęca się nad swoją była dziewczyną.

Nie mogłem momentami patrzeć na to, w jaki sposób Kamerzysta traktuje swoją dziewczynę. Przez cały okres naszej znajomości zdradzał ją i wyżywał się na niej fizycznie. To, co wtedy czułem, patrząc na to, było bardzo dziwne i nie do opisania. Totalnie nie wiedziałem, jak na to zareagować. Z jednej strony powinienem wtedy zawiadomić policję, ale z drugiej strony zadałem sobie pytanie, czy to na pewno będzie w porządku, żeby wsypywać kolegę - wyznał.

Myślicie, że po tym wszystkim Łukasz Wawrzyniak dalej będzie idolem dla ponad miliona nastolatków, które śledzą go na Instagramie?

Zobacz także: CAŁA PRAWDA O KAMERZYŚCIE - DLACZEGO SKOŃCZYŁEM Z NIM WSPÓŁPRACĘ?
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(122)
Gość
3 lata temu
Czy policja zajęła się sprawą kamerzysty? Pełno dziewczyn się teraz odzywa i pokazuje screeny rozmów że ten do nich zarywał gdy te miały po 13-14 lat
jowik
3 lata temu
O kim Wy piszecie? Przestańcie robić z głupich ludzi celebrytów!!!
Gość
3 lata temu
Kim oni wszyscy są ?
Gość
3 lata temu
Kogoś to interesuje?? Zepsute do szpiku dzieciaki. Marny dla nich już ratunek...
Zebra
3 lata temu
Kim by nie był, ten człowiek powinien wyjaśnić to przed policją i zostać zatrzymany. A te wszystkie poszkodowane zgłosić sprawę. Skoro mają dowody i są świadkowie, niech odpowiada przed sądem. I wyeliminować go z przestrzeni internetowej i publicznej.
Najnowsze komentarze (122)
Jurek
3 lata temu
a ty Kruszwilek nie bądź taki mundry
Jabolek
3 lata temu
Wydaje mi się że to Kamerzysta jest tym najgorszym. Zaczął współpracę z Markiem Kruszwilem kilka lat temu kiedy Marek miał 15-16 lat. Projekt Lord Kruszwil był właśnie inicjatywą kamerzysty. Obaj prezentowali złe zachowanie na swoich wyreżyserowanych filmach, jednak po dwóch latach współpracy Kruszwil mając 18 lat dojrzał i postanowił odejść, więc on wcale nie jest takim złym człowiekiem tylko poptostu w młodym wieku był pod wpływem kamerzysty
Fries
3 lata temu
Kamerzyście ta śmieszna afera mu nie zaszkodzi. 90 procent ocen pod jego filmikami to lajki, więc nic się nie zmieniło. Każdy znany youtuber ma wielu wrogich i konkurencję, która zrobi wszystko żeby mu zaszkodzić. Marek i Fagata to bezmyślne osoby i obie są skończone w Internecie. Fagata ma już łatkę wariatki, a dla Marka (Kruszwil) YouTube 3 razy usuwał konta. Obecnie jego filmiki mają średnio około 100 tysięcy wyświetleń (kiedyś około miliona). Łukasz (Kamerzysta) nie popełnił żadnego przestępstwa. Swego czasu Ośrodek Monitorowania doniósł na Marka do prokuratury, a sprawa i tak została umorzona. Wtedy jednak Marek wykorzystał swojego młodszego brata do nielegalnych zachowań. W przypadku Kamerzysty nawet tego nie będzie, bo on nie zrobił nic złego czy nielegalnego. Przypominam że są konkretne przestępstwa, które jednak trzeba udowodnić. Nie wystarczy coś napisać czy nawet przytoczyć skriny, że napisał w Internecie coś do zbyt młodej dziewczyny, bo takich fanek ma większość. To jeszcze nie jest żadne przestępstwo. W obecnym świecie ludzie chętnie przypinają innym łatki złych ludzi i próbują ich zniszczyć. Jednak to nic nie da, poza chwilową dramą i aferą internetową.
Sjol
3 lata temu
Co to za 💩
Ada
3 lata temu
Brawo Marek
Toja
3 lata temu
Zawsze mnie zastanawiają komentarze typu kto to ? Kim on jest ? Ja też nie wszystkich znam więc nie czytam na ich temat artykułów, proste ;) A już nie wyobrażam sobie komentować poświęcając na to swój czas :) dlatego zawsze mnie śmieszą te pytania ... niby nie znacie A wychodzicie czytacie i jeszcze komentujcie buhahah
Narkoman
3 lata temu
Bardzo dziwne, że osoba która nie może pokazywać twarzy w Internecie przez swoją przeszłość kryminalną, mogła to śmiesznie i "sprytnie" ukrywać pod maską... Pod nią już jest wszystko legalnie?. Mimo, że na wydanej przez tego człowieka płycie widnieją personalia autora płyty(Ł.W), a sama płyta jest promowana na kanale?. Policja nie widzi, czy nie chce zobaczyć?. A on kosi kasę, bo wykorzystuje sprytnie I manipuluje lukami prawnymi. Jedno mu trzeba przyznać, mistrz manipulacji I obłudy nr 1 w polskim Internecie. No i król mefe... A to już inna historia ;)
Druga strona
3 lata temu
Kruszwil robił dobre PARODIE telewizyjnych patologicznych formatów typu szkoła, trudne sprawy itd. Pokazywał świat takim jaki jest. Pełnym głupoty, naiwności, wyrachowania i pustki mentalnej. Odcinek futurystyczny o cenzurze na yutubie - IDEALNY.
blabl
3 lata temu
Najgorsze jest w tym , to że są dziewczyny które nadal go bronią. Zastanawia mnie co one mają w głowie, że lecą na takiego człowieka. Nie jest przystojny, ani nie ma specjalnie ciekawej osobowości, jedynie kasę. Nastolatki mam wrażenie, są obecnie głupsze niż kiedyś, oraz bardziej nachalne. On nie powinien ich wykorzystywać, ale niektóre dziewczyny teraz są tak wulgarne, że jakoś mi ich nie żal.
NicNieStraci
3 lata temu
"Myślicie, że po tym wszystkim Łukasz Wawrzyniak dalej będzie idolem dla ponad miliona nastolatków, które śledzą go na Instagramie?" Myślę, że to jeszcze tylko doda mu popularności. Dziś nastolatki kochają takie dramy- im większa patologia i brak mózgu tym ciekawiej. To samo dzieje się teraz po sprawie Dominica. Rzygać mi się chce, jak czytam komentarze młodych kobiet "może i zgwałcił, ale przecież to było dawno a on jest taki słodki".
Kama
3 lata temu
Ludzie kontrolujcie swoje dzieci. Zabierzcie im internet póki nie jest za późno. Jeśli zareagują agresją na brak internetu, oznacza że są uzależnione i najwyższy czas wysłać je na odwyk. Mówię poważnie, to jest ogromne zagrożenie.
Normalnie
3 lata temu
Ted Bundy
Emma
3 lata temu
No cóż internet rządzi się swoimi prawami.Trzeba na to spojrzeć i się zastanowić czy warto dzieciom pozwolić na internet bez ograniczeń.
Haha
3 lata temu
Hahaha Łukasz Wawrzyniak jest oburzony że Fagata nazywa go pedofilem i dziecioj*bca 😅 a jak w takim razie nazwać 30 letniego faceta który zarywa do 13-15 letnich dzieciaków?
...
Następna strona