Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Kamil Stoch przerwał wywiad, by odebrać telefon od żony: "Ewuniu, za TRZY MINUTKI"

210
Podziel się:

Kamil Stoch cierpliwie udzielał wywiadów po zakończeniu tegorocznej edycji Turnieju Czterech Skoczni, a w trakcie konferencji doszło do niecodziennej sytuacji. Myślicie, że Ewa Bilan-Stoch doceniła jego gest?

Kamil Stoch przerwał wywiad, by odebrać telefon od żony: "Ewuniu, za TRZY MINUTKI"
Kamil Stoch odebrał telefon od żony w trakcie wywiadu (YouTube.com, AKPA)

Skoki narciarskie i sukcesy naszej kadry narodowej w tej dziedzinie cieszą się w ostatnich latach ogromnym zainteresowaniem mediów. Wszystko zaczęło się jeszcze za czasów Adama Małysza, który doczekał się wielu godnych następców dumnie reprezentujących Polskę w licznych konkursach.

Naszym narodowym dobrem w dziedzinie skoków narciarskich jest m.in. Kamil Stoch, który w ostatnich dniach został zwycięzcą tegorocznej edycji Turnieju Czterech Skoczni. To już trzeci Złoty Orzeł w jego karierze, co zdecydowanie robi wrażenie. Po wygranej Kamil oczywiście cierpliwie udzielał wywiadów dziennikarzom.

Zobacz także: 69. Turniej Czterech Skoczni. Kamil Stoch pokazał klasę. "Nie wygrała decyzja przy zielonym stoliku"

W trakcie jednej z rozmów z dziennikarzami doszło do niecodziennej sytuacji. Do Kamila Stocha zadzwoniła bowiem żona, Ewa Bilan-Stoch. Choć wielu zapewne spodziewałoby się, że skoczek odpowie na jej telefon dopiero po konferencji prasowej, to Kamil nieoczekiwanie postanowił odebrać jeszcze w trakcie wywiadu.

Ewuniu, oddzwonię za trzy minutki, bo jestem na konferencji prasowej. Pa pa - powiedział krótko, po czym przesłał ukochanej buziaczka.

Po tym, jak już odpowiedział żonie, zwrócił się do dziennikarzy i wyjaśnił im zaistniałą sytuację.

Przepraszam, przepraszam, ale to jest moja żona, więc sami wiecie. Musiałem odebrać ten telefon - bronił się z wyraźnym rozbawieniem.

Miły gest?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(210)
Laura
2 lata temu
I prawidłowo! To znaczy ze ma szacunek do swojej żony, bardzo dobrze się zachował. Więcej takich mężczyzn!
Tak właśnie
2 lata temu
Mąż z prawdziwego zdarzenia
Kobieta
2 lata temu
Nie dość, ze świetny sportowiec, inteligentny facet, to jeszcze pokazał ze jest kochającym mężem, dla którego zona jest ważna. Nie pantoflarz drodzy panowie a okazanie szacunku kobiecie jego życia. W oczach kobiet zdobył dodatkowy puchar!!!!
emerytka
2 lata temu
Kamil jest super i ma bardzo fajną żonę - wielki sportowiec
CcB
2 lata temu
Skromni i mili. Lewandowscy uczcie się
Najnowsze komentarze (210)
Nnnnnniiieeew...
rok temu
Kamil jest super, nie wiem co dziwnego w tym, że odebrał telefon. Dobrze wychowany, też chce takiego męża! Stoch jest bardzo dobrym skoczkiem, a żona pewnie sie martwiła. Brawo!
iga
2 lata temu
wydaje sie mila slodka ale moze byc na odwrot
henio
2 lata temu
góralka to rządzi, z nimi ciężko
Juruś Kiler
2 lata temu
Ewuniu to był Szakal, przedstawił się i od razu mnie zabił ;)
Admski19
2 lata temu
Co zrobi jak Ewa zadzwnoni gdy bedzie w powietrzu leciał....?
akadio
2 lata temu
piekna i nie ma co gadac
Roman
2 lata temu
Kamilu tak trzymaj znam jeszcze kilku Kamili , są tacy sami dla swoich żon. Widać imię Kamil zobowiązuje do szacunku
Zula
2 lata temu
Ta sytuacja pokazała, że Stoch jest krótko trzymany w tym małżeństwie, że nie ma poczucia swobody, jest uzależniony od żona, która względem niego stosuje jakieś naciski, przemoc psychiczna. A chodziło tylko o 3 minuty. Współczuję toksycznego związku, tak często jest w tych małżeństwach którym nadano medialna etykietkę "idealnych"
Pindi
2 lata temu
Nie uważam, by sytuacja z tym telefonem była dowodem na miłość i szacunek w ich małżeństwie. To powinno dotyczyć obydwu stron, a tu pan Kamil może i okazuje szacunek, ale najwyraźniej brak go drugiej stronie, skoro żona 3 minuty poczekać nie moze. I tak na oczach całej Polski pan Stoch pokazał jak jest u żonki na krótkiej i mocnej smyczy, że nawet przerwie konferencje z mediami publicznymi, by żonę zadowolić. Wyrazy współczucia dla pana Kamila, że jest przez żonę traktowany jak piesek na każde zawołanie.
Aga
2 lata temu
I to jest piękne!
Big ang
2 lata temu
Ani Kamil, ani jego żona nie popisali się taktem. Współczuję mu, ze musi pozostawać w takiej gotowości względem żony.
Tryga
2 lata temu
U, chyba pan Kamil jest osobą uzależniona przez żonę. Serio na konferencji prasowej musiał odebrać od niej tel? Nie mogła poczekać te 3 min aż skończy?
Gigi
2 lata temu
Obawiam się, że nasz skoczek jest w zaburzonym związku małżeńskim, podporządkowany zonie. Ta sytuacja była nie tylko nietaktem w stronę mediów czy publiki, co można wybaczyć, ale była upokarzająca dla pana Kamila. Stawia go w niezręcznej roli osoby, która stale pozostaje w dyspozycji żony, dla której poczekać 3 min to problem. Moja koleżanka tak reagowała na tel męża, a potem okazało się że była ofiara przemocy domowej, psychicznej, ekonomicznej. W małżeństwie powinna być równowaga.
Kobieta
2 lata temu
Rok temy dowiedzialam sie,ze Kami to moja daleka rodzina!! Urosłam jeszcze bardziej!! Pozdrawiam Kamila i to co zrobil jest super!! Szacunek do kobiet zanika ale MAMY KAMILA!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie