Droppa
|
aktualizacja

Kamil z "Big Brothera" został BEZ GROSZA PRZY DUSZY: "Za chwilę święta, a ja nie mam pieniędzy"

636 reakcji
0
0
636
Podziel się

Zwycięzca drugiej edycji reaktywowanego "Big Brothera" ponarzekał, że na przelew od TVN przyjdzie mu jeszcze trochę poczekać. Dodatkowo stwierdził, że "100 tysięcy złotych to całkiem skromna kwota". Współczujecie?

Kamil z "Big Brothera" został BEZ GROSZA PRZY DUSZY: "Za chwilę święta, a ja nie mam pieniędzy"
(fot. ONS)

Choć jeszcze tydzień temu wydawało to się niemalże niemożliwe, Kamil Lemieszewski - zwycięzca drugiej edycji wskrzeszonego Big Brothera, w którym wygrał kwotę 100 tysięcy złotych, właśnie udowodnił, że może być jeszcze bardziej irytujący. W rozmowie z portalem Party świeżo upieczony celebryta postanowił podzielić się intymną wiadomością dotyczącą stanu swojego konta bankowego. Jak się okazuje, udział w programie przeprowadził całkowitą czystkę na jego rachunku.

"Jestem bardzo zaskoczony, bo za chwilę są święta, a ja zostałem bez grosza, bo nie zostałem nawet opłacony za pobyt w domu Wielkiego Brata i moją grę aktorską tam na miejscu. Ta nagroda wpłynie za kilka miesięcy i zobaczymy" - zdradził Lemieszewski.

Jakby tego jeszcze było mało, łaknący uwagi niczym kania dżdżu mężczyzna postanowił ponarzekać, że obiecane mu 100 tysięcy złotych to w sumie nie aż tak imponująca kwota.

"Co prawda jest to mała kwota, bo na przykład w Rosji, czy Anglii wygrana to jest milion funtów albo milion dolarów, gdzie dom Wielkiego Brata zarabia dziesiątki milionów złotych, a ja dostałem sto tysięcy" - zauważył z rozgoryczeniem.

Dodajmy tylko, że wysokość wygranych, do których Kamil porównuje oferowaną przez TVN kwotę, jest całkowicie wyssana z palca. No, chyba żeby liczyć gaże sezonów Celebrity Big Brother, których uczestnicy dostają pokaźne sumy już za samo pojawienie się w domu Wielkiego Brata. Przypominamy jednak, że są to osoby sławny, będące w stanie zapewnić stacji znakomite wyniki oglądalności. Sugerujemy więc zejść na ziemię i skupić się może na tak szumnie zapowiadanej psychoterapii.

636
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(636)
Gosc
miesiąc temu
Proponuję isc do pracy, naprawde dziala.
Kasia
miesiąc temu
Idź zarób będziesz wiedział co znaczy mało
Zibi
miesiąc temu
Za big broohera bym nie dał nawet 100 złotych! Do roboty leniu!
Brak mozgu
miesiąc temu
Idio....
Omg
miesiąc temu
Ten koleś jest psychiczny. Pamietam jak grał w reklamach i chodził po castingach. To jest ciężki przypadek. Tylko tacy ludzie mogli sie zgłosić do tego programu. A do tego jest nieuczciwy. Pamietam ze były z nim jakieś afery z kasą.
Najnowsze komentarze (636)
Justyna S.
3 tyg. temu
Pusty prostak ktorego życie nic nie nuczyło życzę aby utopił wszystko w kasynie jak dostanie przelew i odmalazł sens życia w pracy w Biedronce👍❤
Princess
3 tyg. temu
Powinni mu zabrać nagrodę i dac potrzebującym
Zla
3 tyg. temu
Kopa w dupe. Niech się weźmie do roboty. Wielki mi celebryta.... Pusto w głowie! Żałosny człowiek. Wkurza mnie takie coś!
Dorota
3 tyg. temu
Proponuję iść do pracy. Show się skończył, czas wrócić do normalnego życia. A wygraną proponuję potraktować jako dodatek, a nie glowny środek do życia. Nie ma mowy o wsparciu finansowym. Ma dwie rączki i dwie nóżki - więc do pracy!
012
3 tyg. temu
Stop making stupid people famous.
sandra
3 tyg. temu
100 tysi nawet nie wiadomo co z tym zrobic i jeszcze musi na to czekac dobrze gada
Wera
3 tyg. temu
Niech za robotę się weźmie to kasę będzie mieć
Andrzej
3 tyg. temu
Jak 100000 to skromna suma to niech mi przeleje
Osa
3 tyg. temu
Nie do momentu kiedy nie otrzyma pieniędzy niestety trzeba zakasac rękawy i do pracy
Ona
3 tyg. temu
Już daje ale kopa a mi kto daje zapieprzam i niech on się weźmie za pracę a nie liczy na drapane
kaja
3 tyg. temu
Nie oglądałam tego ,ale tez uwazam ze na aktualne czasy to mala suma .Nagroda za 1 edycje ktorą wygral pan Dzięciąl wynosiła 500 tys zl.A bylo to 17 lat temu,więc bylo czym się rządzić.No ,ale i oglądalność była inna a ludzie kasy na sms nie żalowali.
duAH
3 tyg. temu
Terażniejsze edycje BB do d..y Wielka Siostra też nie pasuje a zwycięzca Kamil całkiem do d..y karierowicz do roboty...
Mika
3 tyg. temu
Żenada,łajdactwo,zero moralne!
Mika
3 tyg. temu
Obrzydliwy facet!Weż się do roboty,a nie pajacujesz!Zresztą program żenada,łajdactwo,żadnych wartości,żadnego morale! To ma być wzorzec dla młodzieży! Zgroza!!
...
Następna strona