Trwa ładowanie...
Przejdź na
jjan
|

Kanye West jest przekonany, że Bóg POŁĄCZY GO z Kim, by dać przykład ludzkości! "Miliony rodzin zobaczą, że można przezwyciężyć separację"

69
Podziel się:

Podczas przemówienia z okazji Święta Dziękczynienia Kanye West znowu pokazał, że nie przyjął do wiadomości informacji o końcu jego małżeństwa z Kim Kardashian.

Kanye West jest przekonany, że Bóg POŁĄCZY GO z Kim, by dać przykład ludzkości! "Miliony rodzin zobaczą, że można przezwyciężyć separację"
Kanye West chce wrócić do Kim Kardashian (East News, Getty Images)

Kim Kardashian i Kanye West nie są już razem. Choć wszyscy o tym wiedzą, nie wszyscy chyba przyjęli tę wiadomość. A przynajmniej takie sygnały wysyła były mąż celebrytki, Kanye. Kiedy Kim coraz częściej widuje się randkującą z Petem Davidsonem - co z precyzją za każdym razem dokumentują paparazzi - raper wciąż zdaje się wypierać myśl, że jego małżeństwo to już przeszłość.

W jednym z wywiadów Kanye West pokusił się też o wyjaśnienie słów wypowiedzianych przez KardashiankęSaturday Night Live. Kanye twierdzi - co stoi w opozycji do tego, co mogliśmy usłyszeć w telewizji od Kim - że nie widział papierów rozwodowych, w związku z czym formalnie wciąż jest jej mężem.

Najnowsze słowa rapera nie powinny więc chyba nikogo dziwić. W czwartek z okazji Święta Dziękczynienia West wygłosił przemowę podczas corocznego wydarzenia w Los Angeles Mission. Jak podaje Independent, mężczyzna liczy, że Bóg połączy go razem z Kim, by dać przykład innym ludziom:

Zobacz także: Media nie mają wątpliwości. Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się

Jeśli wróg może rozdzielić Kimye, miliony rodzin pomyślą, że separacja jest w porządku. Ale kiedy Bóg znów połączy Kimye, miliony rodzin zobaczą, że można przezwyciężyć separację, traumę, którą diabeł wykorzystał, by trzymać ludzi w nędzy, podczas gdy inni mijają bezdomnych w drodze do sklepów Gucci - ogłosił Kanye.

Mężczyzna wyznał też:

Popełnialiśmy błędy. Ja też popełniałem błędy. Jako mąż robiłem rzeczy, które były nie do przyjęcia. Ale jestem tutaj, by zmienić narrację.

Jednocześnie wydał apel do byłej (?) żony, mówiąc, że jego miejsce jest z rodziną:

Muszę być z powrotem w domu - powiedział.

Myślicie, że Kim przyjmie tę przemowę z radością?

Czy kryzys w związku Deynn i Majewskiego to tylko medialna ustawka?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(69)
Olka
6 miesięcy temu
Ten Pete to taki amerykański Baron. Facet do wynajęcia
Fikołek
6 miesięcy temu
A mnie się wydaje, ze on ja naprawdę kocha. On ja kochał kiedy był już z ta łysa Amber… a jak myślicie ? Kiedy wszystko przestanie drożeć? Przerasta mnie to!
Ana
6 miesięcy temu
Szkoda mi ich Razem jako para pasowali do siebie . Powinien się leczyć bo to chyba uzależnienia i choroba psychiczna rozwaliły to małżeństwo
Kicck
6 miesięcy temu
Ten koles jest mocno zaburzony
dramat
6 miesięcy temu
on potrzebuje pomocy
Najnowsze komentarze (69)
Zosia
6 miesięcy temu
Odklejony od rzeczywistości facet.Szkoda,że leczenie psychiatryczne niewiele mu pomaga.Nie dziwię się Kim,że ma go dosyć.
🤔🤔🤔🤔
6 miesięcy temu
Toksyczny człowiek
gosc
6 miesięcy temu
Kanye MAŁZEŃSTWO trzeba dbać
TY ../
6 miesięcy temu
......... po chłopcu zabawce "Wielka faja" .... nic z tego .. nie wróci
lkkk
6 miesięcy temu
i pomyśleć, że to Britney trzymali pod kuratelą tyle lat...
Bnn
6 miesięcy temu
Raczej może dać zgodę i dobre relacje a toczy wrócą do siebie to decyzja Kim Bóg dał wolną wolę czyli to każdy podejmuje decyzję
Exexa
6 miesięcy temu
Nie przyjmuje do wiadomości informacji o końcu związku całkiem jak mój były :D
gosc
6 miesięcy temu
niech przestanie byc taki natchniony to moze wroci
Jak moja star...
6 miesięcy temu
Książkowy narcyz,który myśli że jest wybrańcem Boga🤣🤣🤣 jak moja teściowa hahah
to narcyz
6 miesięcy temu
Hoovering to świadome działanie, które na celu ma odzyskanie byłego partnera (hoovering po angielsku to wciąganie, wessanie, co jest dosyć obrazową metaforą) po zakończeniu związku. Osoba z narcystycznym zaburzeniem osobowości pragnie partnera/kę ponownie „wciągnąć” do relacji.
Mka
6 miesięcy temu
Kim jak z nim nie jest to się w końcu zaczęła uśmiechać
Haha
6 miesięcy temu
No tak Bóg kazał wybaczyć! Ja do nich nie należę co wybaczają może dlatego tyle złości we mnie do ex! I nie widziałam go ponad 20+ lat uważam że zrobił mi dużo krzywdy zmarnowałam przez niego 10 lat. Mam drugiego męża jestem z nim 15+ lat i nie uważam tych lat za stracone. Dlaczego chcesz wrócić do kogoś kto ci zrobił krzywdę? Z jakiegoś powodu był ten rozwód. Myśle że on za dużo bierze i ona miała po prostu tego dosyć
Dgjj
6 miesięcy temu
Kim chyba jednak nie podziela tych "boskich" planów 😜🤣
eon
6 miesięcy temu
Kanye traktuje Kim jak własność . Utrata własności go zabolała
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie