Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Karol Strasburger szczerze o porodzie 35-letniej żony: "TO NIE JEST ATRAKCYJNY WIDOK"

198
Podziel się:

72-letni świeżo upieczony tata przyznał, że nie było go przy porodzie młodej żony. W drodze wyjątku zgodził się jednak na "kangurowanie" córki. Chcieliście to wiedzieć?

Karol Strasburger udzielił pierwszego wywiadu od czasu, gdy został ojcem.
Karol Strasburger udzielił pierwszego wywiadu od czasu, gdy został ojcem. (ONS.pl)

Karol Strasburger i młodsza o 37 lat Małgorzata Strasburger coraz chętniej dzielą się z prasą szczegółami swojego życia. W zeszłym roku para ogłosiła światu, że łączy ich coś więcej niż relacje zawodowe i od tej pory wiodą wspólne życie. Niedawno 72-letni prowadzący Familiady został nawet ojcem, co wywołało w mediach prawdziwą burzę.

Karol i Małgorzata co prawda nie uniknęli krytycznych komentarzy internautów, jednak najwyraźniej niespecjalnie się nimi przejmują. Ich relacja wciąż kwitnie - i to zarówno prywatnie, jak i medialnie. W zeszły piątek Małgorzata Strasburger zgodziła się na rozmowę z Super Expressem. Wyznała w niej między innymi, że 72-letni Karol jest według niej gotowy do roli ojca i służy jej pomocą w codziennych obowiązkach.

Teraz na kilka słów na temat zmian w swoim życiu zdobył się także Karol. 72-letni świeżo upieczony tata uciął sobie pogawędkę z tygodnikiem Twoje Imperium, na łamach którego wyznał, że nie był obecny przy porodzie młodej żony. Swoją nieobecność wytłumaczył na dodatek w dość specyficzny sposób...

Nie byłem obecny przy porodzie i nie przecinałem pępowiny. Ja takich rzeczy nie uznaję, to nie jest atrakcyjny widok. Do niczego nikomu nie jest potrzebny. Za to obecnie jest zwyczaj, że ojciec tuż po narodzinach przyjmuje dziecko pierwszy i robi tzw. kangurowanie. I to miało miejsce - przyznał prowadzący Familiady w rozmowie z tygodnikiem.

Jednocześnie Karol Strasburger przyznaje, że z powodu licznych aktywności zawodowych nie jest w stanie cały czas pomagać żonie w opiece nad córką. Warto wspomnieć, że o napiętym grafiku aktora mówiła też wcześniej jego żona, jednak oboje starają się pogodzić pracę z obowiązkami rodzicielskimi.

Ja ostatnio ciągle jestem w pracy. Nagrywam właśnie świąteczne odcinki "Familiady". Nagrania są od rana do nocy, nie mam więc jak pomóc Małgorzacie, chociaż zwykle to robię. (...) Będę przewijał dziecko. Jestem odpowiedzialnym ojcem, który z przyjemnością będzie robił wszystko, co trzeba. Chociaż karmić piersią, oczywiście, nie będę - skomentował z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru Strasburger.

Na koniec wywiadu aktor pozwolił sobie też na filozoficzną analizę "późnego tacierzyństwa".

Narodziny dziecka to jest niebywały proces i człowiek w dojrzałym wieku przeżywa to inaczej, głębiej, poważniej...

KOMENTARZE
(198)
...
2 lata temu
Co znaczy, że facet pomaga?! Kiedy w końcu do ludzi dotrze, że facet nie ma pomagać kobiecie tylko dzielić z nią obowiązki!
Hej
2 lata temu
Żona Strasburgera powie za 10 lat: gdy patrzę na Karola, to nie jest atrakcyjny widok.
Janek
2 lata temu
hahah akuratnie teraz obejrzałam jakąś tam powtórkę Familiady jaki to jest stary pierdoła. Normalnie na spokojnie nie da sie go oglądać i słuchać. Temat porodu w ustach tego pana brzmi jak jakiś kawał abstrakcyjny. Człowieku zamilknij i nie lansuj się tym tematem bo nawet ci nie pasuje.
Mika
2 lata temu
Nie wiem co to znaczy "kangurowanie" dziecka.
Igi
2 lata temu
Pan Karol fajny gość, powiedział szczerze co myśli i nic nam do tego.
Najnowsze komentarze (198)
Normalny
2 lata temu
Ta stara dziadyga myśli tylko o sobie a nie o dziecku. Nawet nie zdaje sobie sprawy ile krzywdy wyrządził temu dzieciątku. Przecież w tym wieku ,nie.może trzymać dziecka na rękach!!!!!!!!!. Za kilka lat będzie chodził z. pampersem i laską,a nie z dzieckiem na spacery. A dziecko niech wychowuje Dom Dziecka???? Czy to nie powinno być karane sądownie ? Aby w przyszłości starym ale bogatym dziaduszkom ,nie przychodziły takie okropne myśli do głowy.
Ha ha
2 lata temu
Ludzie przecież nikt Karolowi nie każe być samemu do końca życia. Ale powinien był sobie znależć kobietę ,ķtóra by pasowała do niego wiekowo. To znaczy ,po siedemdziesiąte,bez zębów,siwą jak on. A nie wiązać się z . Jak ona może przytulić się do takiego sflaczałego,pomarszczonego ciała. A odbyć stosunek z kimś w wieku Karola to jest straszne i niewyobrażalne .
coo
2 lata temu
72 lata?! i ojcem?!
ppp
2 lata temu
ciekawe dlaczego sie nie zastanawia, czy zdazy wychowac to dziecko...
xddd
2 lata temu
No tak, to teraz będzie musiała dwóm osobom pampersy zmieniać. Za to nie muszą dziecku wózka kupować, Karolek je na swoim balkoniku posadzi. 👍
Filip10
2 lata temu
Podziwiam go i szanuję niech żyją w szczęściu i miłości 💞
Alex
2 lata temu
Nie musi, być taki zabiegany, przecież wiek emerytalny osiągnął kilka lat temu.
alejaja
2 lata temu
Teściowie są młodsi od męża 😁
Ewa
2 lata temu
Pan Karol inteligentny człowiek da sobie radę Szacunek dla rodzinki
Ewa
2 lata temu
Pan Karol to fajny człowiek Ludzie skąd w Was tyle jadu Co Was to obchodzi !!!!
Anna 67
2 lata temu
Pomagać to możesz staruszce ponieś zakupy .
Dcvhj
2 lata temu
Zawsze mnie zastanawia co z takimikobiletami jest nie tak
bbbbb
2 lata temu
Karol to facet starszej daty i nie rozumie, jakie TERAZ są obowiązki ojca
aaaaa
2 lata temu
Weremczuk jest spod Białegostoku czy Lublina?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie