Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Karolina Korwin Piotrowska MIAŻDZY poczynania Marianny Schreiber po rozstaniu: "Lepiej zrobić to u specjalisty"

228
Podziel się:

Marianna Schreiber, pomimo apelu związanego z nieeskalowaniem tematu rozwodu, sama regularnie wywołuje medialny szum. Głos w sprawie postanowiła zabrać Karolina Korwin Piotrowska, która opublikowała wymowny komentarz.

Karolina Korwin Piotrowska MIAŻDZY poczynania Marianny Schreiber po rozstaniu: "Lepiej zrobić to u specjalisty"
Karolina Korwin-Piotrowska komentuje poczynania Marianny Schreiber (AKPA, KAPiF)

W piątek media obiegła informacja o rozwodzie ŁukaszaMarianny Schreiber. Choć początkowo żona polityka zarzekała się, że chce uniknąć eskalacji tematu rozstania, to sama wielokrotnie publikowała związane z tym wpisy w mediach społecznościowych.

Głos w sprawie postanowiła zabrać Karolina Korwin Piotrowska, która zamieściła dosadny komentarz. Dziennikarka nawiązała do apelu, który Schreiber wstawiła w sobotę rano na platformę X. We wspomnianym wpisie Marianna upraszała zarówno media, jak i męża o nieporuszanie tematu dla dobra dziecka. Niemniej jednak, kilka godzin później sama pokusiła się o zdjęcie z wymownym cytatem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska o kulisach pracy w TVN i konflikcie z gwiazdami

Karolina Korwin Piotrowska komentuje poczynania Marianny Schreiber

Korwin Piotrowska zasugerowała, że w takowej sytuacji celebrytka powinna zawrócić się do specjalisty lub bliskiej jej osoby, zamiast publicznie rozprawiać o swoim rozwodzie. Karolina pokusiła się nawet o pewną teorię, według której poczynania żony polityka wynikają z nieodpartej chęci bycia w centrum uwagi.

Hit. Proszę, aby media nie pisały, proszę by ludzie nie pisali, a jednocześnie robę od kilkudziesięciu godzin nieustający cyrk w mediach. Rozumiem emocje, ale zamiast ujawniać je publicznie, w mediach, lepiej zrobić to u specjalisty, albo u przyjaciółki, kogoś bliskiego. Tym bardziej, że ważne jest dziecko. No ale może nie ma ani przyjaciółki, ani terapeuty, a poza tym, wtedy nikt by nie wiedział. A tak wszyscy wiedzą. Bo o to chodzi. Żeby być publicznie. Nieustannie - napisała Karolina Korwin-Piotrowska na Instagramie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(228)
Współczucie
miesiąc temu
Marianna pewnie czytasz pudla. 90% znanych nie lubi PiSu i Twojego męża a mimo to po Twoich wynużeniach go wspiera. Fenomen
Aga
miesiąc temu
Po koszmarze życia z tą istotą mam nadzieję że jej były - oby formalnie jak najszybciej- mąż znalazł ciepło i wsparcie. Życie z taką toksyną i atencjuszką musi być bardzo obciazające. Szkoda że w tym kraju sąd i tak zostawi dziecko tej kobiecie. Chociaż może i dobrze że Marianna robi ten cyrk. Więcej dowodów w sądzie na jej niepoczytalność i nieobliczalność.
NELA
miesiąc temu
Ależ mamy teraz piękne i ciekawe czasy. Sprawy łóżkowe , rozwodowe itp. rozstrzyga się przed obcymi ludżmi , jak to trzeba mieć namieszane w głowach i nie mieć absolutnie żadnego wstydu , honoru i ambicji.
Vbbn
miesiąc temu
Najlepszy mąż w partii PIS jego cierpliwość zasługuje na pochwałę
Olka
miesiąc temu
Kiedys dziennikarze pisali o sprawach waznych, teraz rozpisuja sie o sprawach i ludziach bylejakich, byle liczba klikniec sie zgadzala. Swiat sie skonczyl
Najnowsze komentarze (228)
Jaka biedna
miesiąc temu
czy on ją zmuszał do biegania na ścianki, sesji zdjęciowych w których prawie naga pozowała arabom, to jej działanie przyczyniło się też, w jakiejś części do porażki PIS.
oj tam
miesiąc temu
Ona kilka lat temu krytykowała żonę radnego PiS w Bydgoszczy, za to że tamta ujawniła, że była maltretowana psychicznie i fizycznie. Gość dostał 2 lata więzienia. Co Ty na to Marianko teraz? Refleksja, jakieś przemyślenia?
Niemka
miesiąc temu
W punkt! Brawo Karolina!!!!
si claro
miesiąc temu
kryć ją nigdy nie za późno, nie za mało:-))))))))))))
Zgred
miesiąc temu
No a czy K.Piotrowska jest lepsza, przecież ona żyje z gadania i oceniania innych, gdyby nie takie osoby jak p. Marianna to taki pudelek i inne portale by nie miały o czym gadać bo to są portale, gdzie najważniejsza informacja to plotka omawiana przez osoby niestroniące od plotek
gość
miesiąc temu
Ja bym Cię za żonę nigdy nie wziął - typ męski. To już drugi rozwód jak nie umie rządzić Łukasz Szreiber w domu to jak polityk będzie rządził jako przyszły Prezydet Bydgoszczy ?
bo co
miesiąc temu
POstanowiła zaszczekac ,ta pani chce byc celeebrytka ,ma odbiór to niech tam sobie biega co komu do tego ,
Wiola
miesiąc temu
O wiele za późno ją zostawił. Zniszczyła wszystko na co Pan Łukasz ciężko pracował. Ośmieszając go. Szkoda mi Pana Łukasza i córki. Ludzie wstydzą się patologii.
Lili
miesiąc temu
Dziennikarzyna- nienawidząca wszystko i krytykująca wszystko. Nie, nie rozumiesz. Kobieta się rozwodzi i każdy reaguje inaczej.
Berrk
miesiąc temu
Dlaczego ją obwiniacie? To on rozwodzi się po raz drugi. Wg. mnie, on jest ciężki we współżyciu.
stopa wzrostu
miesiąc temu
Korwin-Piotrowska czyli Kononowicz w żakiecie.
Frywolny
miesiąc temu
Nie traktuje poważnie Korwin Piotrowskiej dopóki nie wystąpi publicznie z odkrytymi stopami. Jak może tak bezczelnie oceniać poczynania innych, skoro sama ma ogromne kompleksy na punkcie swoich stóp... Pani Karolino pamiętamy te adidasy na stopach przy 35 stopniowych upałach w Hiszpanii...
Maria
miesiąc temu
I niech sobie Marianna weźmie do serca rady Pani Karoliny .
Adelka
miesiąc temu
Nie szkoda mi go , to już jego drugie nieudane małżeństwo, z tym gburem coś nie teges , przed wyborami mu się odwidziało bo kariera ważniejsza
...
Następna strona