Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Karolina Korwin Piotrowska przypomina, jak Katarzyna Dowbor UPOKORZYŁA ją w prasie: "Ja bym nie wpuściła przed kamerę prezenterki o TAKIM WYGLĄDZIE"

234
Podziel się:

Karolina Korwin Piotrowska postanowiła odnieść się do ostatniej krytyki Katarzyny Dowbor, która zarzuciła jej "niszczenie innych". Dziennikarka opublikowała, co przed laty mówiła o niej Dowbor.

Karolina Korwin Piotrowska przypomina, jak Katarzyna Dowbor UPOKORZYŁA ją w prasie: "Ja bym nie wpuściła przed kamerę prezenterki o TAKIM WYGLĄDZIE"
Karolina Korwin Piotrowska odgryza się Katarzynie Dowbor (AKPA)

Karolina Korwin Piotrowska właśnie wydała książkę "Wszyscy wiedzieli", w której opisuje mechanizmy mobbingu i molestowania w świecie teatralnym i filmowym. W ostatnich dniach dziennikarka udzieliła na ten temat wielu wywiadów.

Intensywna obecność Korwin Piotrowskiej w mediach, związana z promocją książki, nieoczekiwanie wywołała przykre wspomnienia u Katarzyny Dowbor. Prowadząca program "Nasz nowy dom" stwierdziła, że Karolina sama ma sporo za uszami, bo w swoich dawnych programach nie żałowała krytyki osobom z show biznesu. Dowbor zarzuciła jej nawet "obrzydliwe lansowanie się na krzywdzie innych".

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska o powiązaniach show biznesu i branży erotycznej "Burdel znajdziesz nawet w puszczy"

Choć Korwin Piotrowska nie odniosła się bezpośrednio do komentarza "koleżanki" po fachu, na swoim Instastory zamieściła cytat z wywiadu Dowbor dla "Na żywo" z listopada 2008 roku. Jak można się domyślić, Kasia opowiadała w nim o Karolinie.

A tak na marginesie: ja bym nie wpuściła przed kamerę prezenterki o takim wyglądzie i z tak piskliwym głosem. Ona krzyczy zamiast mówić. To nie są dla mnie partnerzy do rozmowy ani na imprezie towarzyskiej, ani w sądzie. Za to uwielbiam się z nich śmiać... - czytamy we fragmencie wywiadu z Dowbor.

Myślicie, że to jeszcze nie koniec publicznej wymiany ciosów między dziennikarkami?

Zobacz także: Co wspólnego z rozstaniem Jessiki Mercedes ma Wieniawa i Monika Olejnik o penisach w "Euphorii"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(234)
gtgt
2 lata temu
Ona jedzie po wszystkich a jak ją ktokolwiek skrytykuje to nie potrafi tego znieść. Hipokryzja.
Włoska
2 lata temu
Musiało ja zaboleć skoro znalazła kawałek wywiadu sprzed nastu lat (możliwe ze wyrwany z kontekstu).
Miłość❤️
2 lata temu
Napiszcie na profilu Karolinki 🌈🌈 cokolwiek konstruktywnego... z miejsca zablokuje! Tak samo jak z Top Model ja wyrzucili jak obrzuciła błotem byłego pracodawcę... nie warto gadać z ta hipokrytka
567jk
2 lata temu
Pani Katarzyna jest wspaniała osoba Korwin niestety nie dorasta jej do pięt.
Gość
2 lata temu
Obrzucała błotem kolegów z branży a teraz tlumaczy że komentowała ich lans w gazetach. Jasne- ktoś się szedł lansować w Fakcie czy Super expresie czy raczej "dziennikarze" pisali bzdury ukraszone przypadkowymi fotkami paparazzi. Hejterka. I nie wiadomo czy innych sama nie mobbingowała. A to że wyciąga fragment wywiadu znaczy że się odgrywała za to że jej nie znoszą
Najnowsze komentarze (234)
Kama
2 lata temu
Z jednej strony lubilam magla towarzyskiego i to w jaki sposób rozbuchanych celebrytow sprowadzała do parteru ale z perspektywy czasu jak ten hejt się rozpowszechnił, jak niszczy ludzi i ludziom życie to uważam że rzeczywiście to ona rozpowszechniła. Może się chce odkupic tym wsparciem dla młodych studentów o których pisze.
ANNA D
2 lata temu
Tak samo z ludźmi postępowała Agnieszka Woźniak Starak - Nadziak-Szulim. Wywlokła brudy w rodzinie Dody, za co potem Doda dała jej w r*j, zresztą bardzo słusznie, ja by jeszcze poprawiła. A jak potem utonął jej mąż, to dzięki znajomościom na pudlu, miała wyłączone komentarze, wtedy to by się naczytała p sobie... Między innymi że karma wraca!
czekam
2 lata temu
Najlepsze jak z szacunku dla swoich słuchaczy i czytelników zaprezentowała się w szlafroku we wzory Maryjne, przecież to takie na topie drwić z katolików. Wydaje mi się, że bardziej do twarzy pasowała by jej burka w dowolne wzory świętych z innych wyznań.
Nova
2 lata temu
Jedna warta drugiej
Patrycja
2 lata temu
Kasia Dowbor sympatyczna i ciepla jest tylko przed kamera. Jako sasiadka byla upierdliwa zrzeda
Gonzo
2 lata temu
KKP napisała książkę, która miała poruszać. No i dać jej grubą kasę. Na jej promocje ubrała się w płaszcz który miał wzbudzić zainteresowanie. Niestety, KKP tak dalece nikogo nie interesuje, że mimo starań płaszcz nie wzbudził tego co miał a książka się nie sprzeda. Jedyne, czego KKP nie przewidziała to pamięć. Ludzie przypomnieli jej zawodowe "osiągnięcia". I to jej cały sukces. Warto było?
W punkt
2 lata temu
Co jak co,ale aparycja Piotrowskiej pasuje do jej działalności.
Maria
2 lata temu
Magiel towarzyski i Na jezykach z Szulim / Starak. To było jak jazda po bandzie. O cudzych grzechach mowa tak słodka,prawda PKP???
Maria
2 lata temu
Magiel towarzyski i Na jezykach z Szulim / Starak. To było jak jazda po bandzie. O cudzych grzechach mowa tak słodka,prawda PKP???
Rówieśnica
2 lata temu
lubilam p.karoline z radia lata temu,p.Kasie z telewizji tez.Po co tylee jadu,warto.....Gdyby pracowały fizycznie,inne wartości były ważniejsze.Trochę klasy. y bZwykły człowiek nie oczerniałby kolegi na forum.Obciach,
Koledzy z Can...
2 lata temu
Sommer tak naprawdę zacytowała newsa z Na żywo... Serio? Nie wierzę... 😁😁😁 Na zarzut P. Katarzyny, że w "Maglu towarzyskim" pastwili się nad ludźmi posługując się wzmiankami z prasy brukowej - najczęściej nieautoryzowanymi, Korwin-Piotrowska zamieszcza cytat (najpewniej nieautoryzowany) z brukowca.. No zaorała się na całego... Płaczemy ze śmiechu... 😁😁😁😁
Gościara
2 lata temu
Korwin Piotrowska nie dorasta Dowbor do pięt! Tyle w temacie.
Kumoterstw
2 lata temu
Stara kadra od niny terentjew wyciera kąty po innych tv układziki się skonczyly
Naj
2 lata temu
Kasia ma rację i nic bardzo obraźliwego nie powiedziała. Taka jest prawda, że KKP nie nadaje się do mikrofonu z tym głosikiem. O wyglądzie nie dyskutuję bo to rzecz gustu. Mnie się nie podoba ale pewno ma rzesze zachwyconych 😉
...
Następna strona