Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Karolina Pisarek dokonuje autorefleksji po dyskusji o zawartości weselnych kopert: "Chciałabym ODEJŚĆ od tematu pieniędzy"

330
Podziel się:

Karolina Pisarek, naczelna showbiznesowa ekshibicjonistka, po zderzeniu z falą krytyki zdała sobie sprawę, że publiczne opowiadanie o hojności weselnych gości jest raczej nie na miejscu. "Nie brałam pieniędzy za priorytet" - przekonuje po fakcie.

Karolina Pisarek dokonuje autorefleksji po dyskusji o zawartości weselnych kopert: "Chciałabym ODEJŚĆ od tematu pieniędzy"
Karolina Pisarek komentuje aferę kopertową (fot. AKPA, fot. East News)

W walce o awans o dostanie się do pierwszej ligi polskiego show biznesu Karolina Pisarek już niejednokrotnie ocierała się o śmieszność. Któż mógłby zapomnieć jej zachwyty nad zapachem plastikowej torebki z zieleniną czy przyprawiające o zakłopotanie występy w Twoja twarz brzmi znajomo? Kolejną dawkę śmiechu aspirująca celebrytka dostarczyła nam niedawno przy okazji ślubu z ukochanym Rogerem, którego przebieg skwapliwie dokumentowała na łamach kolorowej prasy i antenie pewnej stacji telewizyjnej. Okazuje się, że gdy emocje po imprezie już nieco opadły, państwo młodzi wzięli się za podliczanie łupów z kopert. Niestety odkrycie ich chyba trochę zasmuciło, mimo że niektórzy z gości zostawili nowożeńcom nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Koperty otwieraliśmy właściwie z Rogerem i zapisywaliśmy wszystko w notatniku. Patrzyliśmy, czy nam się troszkę zwróciło. (...) Największa kwota w kopercie nie przelewem? Bo jeszcze były przelewy! W kopercie to największa kwota pojawiła się 20 tysięcy, a przelewem 100 tysięcy - rozwodziła się przed reporterem Pomponika Karolina.

Zobacz także: Antek Królikowski, kochanka i rodzina vs Joanna Opozda

Niedyskrecja Pisarek została wnet obśmiana nie tylko przez internautów, ale i przez koleżanki z branży. Najbardziej oberwało się jej od Karoliny Gilon. Swoje trzy grosze w nieco bardziej subtelny sposób wtrąciła też ślubna guru Izabela Janachowska.

Słowa krytyki najwyraźniej dotarły do uszu świeżo upieczonej małżonki, która zamiast milczeć, znowu poszła do mediów, aby opowiedzieć o tym, jak bardzo chciałaby już przestać opowiadać o pieniądzach. Pisarek stwierdziła, że dziennikarz Pomponika niejako zastawił na nią pułapkę, a ona biedna zwyczajnie nie zastanowiła się nad tym, co plecie do kamery.

Po prostu odpowiadałam na pytania - kryguje się teraz w rozmowie z Plotkiem. Nie zastanowiłam się nad tym, jak inni to odbiorą, potraktowałam dziennikarza jak bliską osobę, mam nauczkę na przyszłość, żeby nie odpowiadać na wszystko, o co pytają mnie przed kamerą. Po całym dniu pracy byłam też zmęczona i nie zdawałam sobie sprawy, że ta wypowiedź spowoduje takie zamieszanie.

Mądrzejsza o nowe doświadczenie Pisarek zapewniła przy okazji, że na weselu najbardziej liczyło się dla niej dobre samopoczucie gości, cena nie grała za to żadnej roli. Mamy nadzieję, ze gościom Karoliny zrobiło się lżej...

Z reguły jest tak, że nie powinno się mówić - przyznaje w Plotku. Sama chciałabym odejść od tematu pieniędzy i podkreślić, że najważniejsze jest to, że na naszym weselu my się dobrze bawiliśmy i nasi goście. Nie brałam pieniędzy za priorytet, a to zostało wychwycone w niefortunny sposób, bo najważniejsza była ceremonia zaślubin. (...) Nie tworzyłam wesela dla samego zwrotu środków, tylko żeby mieć super zabawę. Pieniądze nie były i nie są dla mnie priorytetem.

Jesteście ciekawi, czym Karolina rozbawi nas następnym razem?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(330)
Piotr
4 miesiące temu
Modelka i milioner liczą kasę żeby się troszkę zwróciło Komedia
Shu
4 miesiące temu
„Pieniądze nie były ani nie są dla mnie priorytetem” dlatego w pierwszych wywiadach na temat najważniejszego dnia w moim życiu opowiem o tym, kto ile dał do koperty. Badum tss.
Daria
4 miesiące temu
Ona już z wyglądu jest nieskalana głębszą myślą😩
Haha
4 miesiące temu
Haha zero wstydu, juz zamilcz!
Edek
4 miesiące temu
Ja zawsze daje w kopercie pociete gazety
Najnowsze komentarze (330)
Jaaa
4 miesiące temu
Liczyli kasę żeby sprawdzić czy starczy na wakacje
Jaaa
4 miesiące temu
Ona wie co wogule mówi? Wziął ja ten gogos tylko dla urody, za jakiś czas da jej kopa bo przecież nie da się z nią rozmawiać
Pracownik Urz...
4 miesiące temu
Pani Karolino... a czy zapłaciła czy też zapłaci Pani podatek od tych darowizn? Zgodnie z przepisami prezenty ślubne mogą być traktowane przez fiskusa jako darowizna. Oznacza to, że podlegać będą opodatkowaniu i trzeba będzie się z nich rozliczyć.
Gosc
4 miesiące temu
A kogo obchodza goście na weselach?? Tylko liczą się dobre zdjęcia i kasa.
Ja ja
4 miesiące temu
Ona mogłaby po prostu milczeć
Uwai
4 miesiące temu
Ona wie, że od tych przelewów musi podatek zapłacić?
Kati
4 miesiące temu
Czy wesele, ślub to tylko biznes? Co za wstyd...jak mogą tak sami się szambować?
Tax
4 miesiące temu
Proponuję żeby panią zai teresowal się Urząd skarbowy. Takie kwoty przekraczają wysokość dopuszczalnej darowizny i powinny zostać opodatkowane
Kacha
4 miesiące temu
Kto to jest?
Ania
4 miesiące temu
Hahaha i z powodu tego, ze pieniądze nie były najważniejsze to gwiazda z mężem zapisywała wszystko w notatniku 🤣🤣🤣
Close
4 miesiące temu
Nie zwalać na tedaktorów - nie ważne o ci pytają - ważne co ROZMÓWCY ODPOWIADAJĄ
Fiksiu
4 miesiące temu
Milionerom po takich wypowiedziach rozum się otwiera i oczy - kogo ja poślubiłem i kogi kocha ? Modelki - zawód żona 😉, szybko naprawić chcą gafy - bo porzuci dla tej co kocha jego - nie pieniądze 😂
Duk
4 miesiące temu
Proponuję trochę więcej rozumu
Yti
4 miesiące temu
Ciekawe czy na weselu były podawane kebaby
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie