Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|
aktualizacja

Karolina Pisarek budzi podziw Izabeli Janachowskiej, cytując literacki fragment. Niestety, POMYLIŁA AUTORÓW...

183
Podziel się:

Miłośniczka literatury Karolina Pisarek podczas wizyty w ślubnym concept store wzbudziła podziw Izabeli Janachowskiej, posługując się cytatem. Niestety, pomyliła autora, jak i samą treść sentencji.

Karolina Pisarek budzi podziw Izabeli Janachowskiej, cytując literacki fragment. Niestety, POMYLIŁA AUTORÓW...
Karolina Pisarek pomyliła Juliana Tuwima z Paulo Coelho (Getty Images, YouTube)

Ślub Karoliny PisarekRogera Salli był jednym z głośniejszych celebryckich ożenków bieżącego roku. Młodzi nie zamierzali robić z wydarzenia tajemnicy. Wręcz przeciwnie. Para relacjonowała przygotowania przed kamerami jednej ze śniadaniówek.

Nic dziwnego, że państwo Salla skorzystali z zaproszenia Izabeli Janachowskiej, biorąc udział w jej ślubnym cyklu na YouTube. Podczas wywiadu w ślubnym concept store byłej tancerki poruszono mnóstwo kwestii. Karolina opowiedziała m.in. o zaręczynach, planach dotyczących potomstwa czy olbrzymiej garderobie, jaką ma w swoim domu. Nie mogło zabraknąć oczywiście i tematu "afery kopertowej".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Michele Morrone pyta Kardashianki, czy się zgubiła oraz nowa dziewczyna Fabijańskiego

Zapytana o przeliczanie pieniędzy 25-latka ubolewała na "przeinaczone fakty" oraz to, że pieniądze są w Polsce tematem tabu. Dla zobrazowania postanowiła posłużyć się cytatem.

Jest generalnie tak, że jeżeli się nie powodzi, to ludzie się zbierają i pomagają, ale jak napisał Julian Tuwim - przyjaciela nie poznaje się w biedzie, ale po tym, jak znosi twój sukces - wypaliła celebrytka, doczekując się aprobaty ze strony Izy, która posłała jej pełen respektu uśmiech.

Problem w tym, że "zacytowanych" słów na próżno szukać w twórczości cenionego polskiego poety... Sentencję, którą posłużyła się Karolina można co prawda znaleźć w sieci podpisaną jako należącą do Paulo Coelho, w rzeczywistości jest ona znacznie uproszczonym zdaniem, które zawarł on w jednej ze swoich książek.

Prawdziwi przyjaciele to ci, którzy są przy tobie, gdy dobrze ci się wiedzie. Dopingują cię, cieszą się z twoich zwycięstw. Fałszywi przyjaciele to ci, którzy pojawiają się tylko w trudnych chwilach, ze smutną miną, niby solidarni, podczas gdy tak naprawdę twoje cierpienie jest pociechą w ich nędznym życiu - napisał w "Zahirze" brazylijski pisarz.

Wiedzieliście, że Pisarek jest fanką twórczości Tuwima i Coelho?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(183)
Ella
2 lata temu
Dlaczego ona jest promowana… absolutnie odpychająca osoba pod każdym względem. Niech przysiądzie do książek i ograniczy patrzenie w lustro ;)
Nikky
2 lata temu
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"
recenzent
2 lata temu
Najlepsze jest to, że gdyby nawet był to cytat z Tuwima, z pewnością nie zaczerpnęłaby go z tomiku jego wierszy, tylko z jakiejś tandetnej książeczki typu "Aforyzmy na każdy dzień". 😂
Lili
2 lata temu
Omg😂
Gość
2 lata temu
Inteligentka
Najnowsze komentarze (183)
kaja
2 lata temu
Obejrzałam dwa odcinki tego sezonu i dałam sobie spokój. Wszystko mnie w tym tańcu bez gwiazd wkurza. Ględzenie Kiepskiego. Udawany entuzjazm prowadzących i ich teksty typu: "jak sie czujesz? " Idiotyzmy Piaska. Zafiksowanie się Pavlovic na ramce i stópkach. I robienie z programu rozrywkowego Turnieju tańca towarzyskiego. Tu nie ma zabawy, Tu jest nudno, przewidywalnie i fałszywie.
Krys
2 lata temu
Polsko. Pawiem narodów byłaś i papugą. Dawno temu Słowacki Julek tak o tym kraju pisał. Prawdę pisał. Dobrze, ze w ogóle celebra po polsku jeszcze mówi.
Hiob
2 lata temu
" Nam myśleć nie kazano..... Wstąpiłem na ciało i spojrzałem...."
Otto
2 lata temu
Pojadę prawie Mickiewiczem: Skąd celebry wracały? Z nocnej wracały wycieczki.
hihi!
2 lata temu
Ciemnio wszędzie, głupio wszędzie, co to będzie, co to będzie...!
iowa
2 lata temu
A po kiego celebrze rozum? Po kiego czytanie? To sie jej na ściance nie przyda.
Marlena
2 lata temu
BUHAHHAHAHH
Takie czasy
2 lata temu
Bardzo sytuacyjny kawał: SPOTYKAJĄ SIĘ NUWORYSZKI I OPOWIADAJA JAKIE PREZENTY OTRZYMAŁY OD MĘŻÓW ,PIERWSZA COŚ TAM , NA CO DRUGA BY PODKREŚLIĆ -- OTRZYMAŁAM ŁÓŻKO NA KTÓRYM SYPIAL NAPOLEON , A PIERWSZA TO TAK CI SIĘ POGORSZYŁO ,HA HA HA HA HA HA HA
Typiara
2 lata temu
Ale z niej Halina. Halina z Koszalina.
Moo
2 lata temu
Pewnie chodziło jej o wierszyk Przyjaciele...tyle że to Mickiewicza hmmm?
Aga
2 lata temu
Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Cudna para
2 lata temu
Wspaniała para, piękni i nietuzinkowi ludzie. Oglądałam wywiad prowadzony przez panią Izę. A co do pomyłki cytatu...tylko głupcy się nie mylą...bo jak sami uważają są nieomylni.
Gosc
2 lata temu
Puste dziewczę ze sztucznym uśmiechem,które myśli że jest nie wiadomo kim, a tu zonk.
Jurek
2 lata temu
Ten jej Roger to nie zła wieś .
...
Następna strona