Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|

Kasia Nast rozstała się z narzeczonym! Okazało się, że "potrzebował przestrzeni". "Rodziłam swój ból, jakbym rodziła dziecko"

827
Podziel się:

Kasia Nast i jej narzeczony Ricardo jeszcze niedawno reklamowali "kurs dla par". Niestety ich związek właśnie przeszedł do historii. Uduchowiona influencerka opublikowała film, w którym ujawnia, jak sobie radzi z rozstaniem.

Kasia Nast rozstała się z narzeczonym! Okazało się, że "potrzebował przestrzeni". "Rodziłam swój ból, jakbym rodziła dziecko"
Kasia Nast rozstała się z narzeczonym (Instagram)

Kasia Nast to uduchowiona influencerka, która zasłynęła m.in. tym, że namalowała mandalę swoją krwią menstruacyjną. Jeszcze do niedawna ezo-mentorka chwaliła się udanym związkiem z niejakim Ricardo i wspólnie organizowali nawet "warsztaty z uduchowionego masażu członka".

Ostatnim wspólnym projektem Kasi i Ricardo był kurs, na którym nauczali, jak zbudować harmonijną relację i wzmocnić więź z ukochanym. Internauci byli jednak nieco sceptyczni i zwracali uwagę, że para z niespełna rocznym stażem może nie mieć odpowiednich kompetencji do doradzania w tym zakresie. Nast zapewniała jednak, że jest inaczej.

Z moim partnerem jesteśmy niecały rok i przez ten rok pokłóciliśmy się dwa razy - dlaczego? Bo potrafimy ze sobą rozmawiać, bo czytamy sygnały niewerbalne z ciała... - przekonywała.

Kasia Nast przeżywa rozstanie z narzeczonym

Niestety, najwyraźniej jakieś "sygnały" zostały odczytane niewłaściwie lub zbyt późno, bo Kasia poinformowała właśnie, że jej związek przeszedł do historii. Na Instagramie opublikowała film, w którym opowiedziała, jak sobie radzi z bólem po rozstaniu.

Nawet nie wiem, jak zacząć, bo jest to dla mnie megatrudne i cały czas nie rozumiem tego, cały czas nie wiem dlaczego, ale ufam (...). Ja coś czułam, więc zaprosiłam Rikiego do tego, żeby zajrzał we wszystkie części siebie, czy na pewno nie ma żadnej części, która na poziomie podświadomości sabotuje ten związek (...). Zajrzał w te miejsca i okazało się, że dokopał się do czegoś bardzo trudnego, bo on potrzebuje dużo przestrzeni (...) i nagle się okazało, że jest jakaś część jego, która potrzebuje tej przestrzeni, bo uważa, że jest niegodna, żeby być ze mną (...) - opowiada uduchowiona influencerka.

Kasia zdradza, że "musiała odczekać parę dni", zanim zdecydowała się nagrać ten film. Ujawnia też, że w trakcie "rodzenia bólu" doświadczyła niezwykłych doznań.

Jest to dla mnie trudne, jest to sytuacja, w której mój narzeczony się ze mną rozstał - człowiek, którego wybrałam na życie. Miałam totalną wizję naszej przyszłości (...). Jadę sobie na tej swojej fali i przechodzę od akceptacji po ogromny smutek, poprzez złość do znowu akceptacji. Jest pięć etapów żałoby...

Jak dowiedziałam się o tym, to byłam w tak ogromnym bólu (...) i weszłam w taki przepiękny proces, siedziałam w takiej pozycji, jakbym rodziła dziecko i robiłam takie spirale jak przy ekstatycznym porodzie i rodziłam swój ból... I w pewnym momencie (...) weszłam w taki ekstatyczny poród tego bólu i nagle znalazłam miejsce ogromnej ekstazy w tym wszystkim - opowiada.

Nast mówi, że pomaga jej też medytacja i praktyka "wdychania bólu i wydychania miłości oraz współczucia".

Pozwalam sobie teraz wszystko poczuć, ale z intencją wyjścia po tej drugiej stronie... Odpowiadając na pytania: "Gdzie jest Riki?" - Riki jest cały czas w Nikaragui. Uśmiecham się do tych wszystkich osób, które mówią: "Dopiero co robiliście kurs o relacjach". Nasz związek tak samo jak był harmonijny, tak samo przebiegło rozstanie. Czasami po prostu musimy się zmierzyć z prawdą - w tym przypadku to nie była moja prawda, więc jedyne, co mogę zrobić, to zaakceptować - podsumowuje Nast.

Myślicie, że kolejny warsztat zorganizowany przez Kasię będzie dotyczył "uwalniania bólu" po nieudanym związku?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(827)
Lol
miesiąc temu
Hahahaha nawet kloszard z 3 swiata od niej uciekl.
ewelina
miesiąc temu
no kto by sie spodziewal ze zwiazek oparty na wspolnym zazywaniu substancji i koszeniu kasy z ludzi sie rozpadnie. alvaro pewnie juz obraca mlodsza pania z naklejkami i tatuazami. ten caly kult zapomnianych influencerek z Bali obwieszonych ksiezycami powinien popasc w zapomnienie bo tylko pierze mozgi naiwniaczkom ktore placa za ich grafomanskie popisy
Mariel
miesiąc temu
Robiła kursy jak się robi "tegesy", a jednak nie jest w tym zbyt dobra 😄 a tak na poważnie to ona wygląda na lekko zaburzoną.
May
miesiąc temu
Groteskowe to
Mira
miesiąc temu
HAHAHAHHA
Najnowsze komentarze (827)
Blleeee
miesiąc temu
Teraz po rocznych masażach części prywatnych ustawia się kolejka kolejnych simpów, beta orbiterów gotowych być kolejnymi numerami. Tfffu
Dzuljia
miesiąc temu
Osobiście nie czaje tego trendu... Dla mnie Ci ludzie są mocno oderwani od rzeczywistości....
dede
miesiąc temu
nie bierzcie narkotyków
Qwerty
miesiąc temu
Zupelnie jak moja szwagierka. Ten sam pseudo uduchowiony bełkot. Ja juz nawet jej nie slucham, tylko czekam az skonczy i zmieniam temat. Co te baby dzis
zirytowana
miesiąc temu
Co za bełkot. A tak na marginesie: wie jak to jest rodzić dziecko?
Lekarzpierwsz...
miesiąc temu
Który kolejny od niej w podskokach sp ił ? Grzmocą i wieją a ona .... Wizytę u psychiatry zalecam.
Olo
miesiąc temu
To nie na moja glowe jest
storm
miesiąc temu
Przeczytałem to 4 razy i nadal nie wiem o co kaman tej pani :)
Miz
miesiąc temu
Spalić na stosie ku...rwę, bo sieje zagrożenie, nieźle walnięta baba
Anżej Duda
miesiąc temu
Moim zdaniem sytuacja jest dramatyczna i należy podjąć spektrum działań
Maja
miesiąc temu
kto to jest?????
Marta
miesiąc temu
Matko jedyna 🫣😵‍💫🫣
Gosia
miesiąc temu
Według mnie to całe BALI jest "oazą" zaburzonych osób...nic do nich nie mam bo każdemu może się to przytrafić, ale czy Wy ludzie nie widzicie , że daleko im do normalności i jeszcze na WAS kasę zarabiają???? kto kupuje te ich wszystkie kursy etc???? tego nie zrozumiem
hehe
miesiąc temu
Kolejna która chce zrobić kariere na swoich skandalach matrymonialnych
...
Następna strona