Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Kasjusz poniża Asię z "Warsaw Shore". "Nigdy nie widziałem TAK DOJ*BANYCH UD. Żałuję, że się z tobą spotykałem!"

89
Podziel się

Patocelebryta sięgnął dna ubliżając swojej byłej "sympatii" na antenie reality show.

Kasjusz poniża Asię z "Warsaw Shore". "Nigdy nie widziałem TAK DOJ*BANYCH UD. Żałuję, że się z tobą spotykałem!"
Kasjusz ubliżał Asi z "Warsaw Shore" (MTV)
bCYYpOpx

Wydawało się, że uczestnicy Warsaw Shore przez 13 edycji programu zdążyli pokazać nam już wszystko i raczej nic nas nie zaskoczy. Niestety, ostatni odcinek mógł wywołać mocne zażenowania nawet u osób dobrze zaznajomionych z kontrowersyjnym formatem. W jego trakcie doszło do scysji między Kasjuszem i Asią, którzy jeszcze niedawno mieli się ku sobie. Podczas wizyty w klubie uczestnik podrywał nowe dziewczyny, a jedną z nich zaprosił nawet do VIPowskiej loży. Mocno "wstawiona" Asia nie mogła tego znieść i oblała go drinkiem. Mężczyzna uznał, że sprawiedliwie będzie, jeżeli też wyleje jej drinka na twarz.

Prawdziwy festiwal toksycznego zachowania miał jednak dopiero nastąpić. Po powrocie do domu Kasjusz postanowił powiedzieć Asi "co o niej myśli", przy okazji starając się ją poniżyć i sprawić jej możliwie największą przykrość.

bCYYpOpz

To co się dziś naoglądałem, to aż mnie na hafta bierze - stwierdził. Nigdy nie widziałem tak doj*banych ud, dziwi mnie, że ktoś ma takie uda doj*bane - mówił do zapłakanej Asi śmiejąc się szyderczo.

Żałuje, że w ogóle, k*rwa, kiedykolwiek z tobą się spotykałem - dodał Kasjusz.

Beztroski Kasjusz wyznaje, jak przygotowuje się do walki na FAME MMA. "Codziennie balet!"

Asia była mocno poruszona całą sytuacją. Szczególnie, że usłyszała obelgi od mężczyzny, który jej się podobał i o którego była zazdrosna w klubie. W rozmowie z kamerą MTV nie udało się jej powstrzymać łez.

bCYYpOpF

Gadał mi cały czas coś chamskiego, tak, żeby mi było przykro. Tylko on wie, jakie są moje czułe punkty i w każdy mój jeden czuły punkt specjalnie uderzał. Na co dzień mam na to wyj*bane, co on mówi, czy on uważa, że jestem gruba, czy jestem chuda, brzydka, ku*wa, karłowata czy coś... W d*pie to mam. Tylko wiedziałam, że on to robi, żeby mi zrobić jak najbardziej na złość, żeby jak najbardziej sprawić mi przykrość w danym momencie... - wyznała.

Myślicie, że producenci programu MTV "podziękują" Kasjuszowi za współpracę?

bCYYpOpG
bCYYpOqa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(89)
anna-maria
1 tyg. temu
Upadlanie przez uczestników siebie nawzajem chyba podnieca widownię tego programu.
××××
1 tyg. temu
Niech na siebie spojrzy 😂
Kiniaaaa
1 tyg. temu
Normalne to nie jest. Naprawdę. To jest... nienormalne!!!
bCYYpOqb
Jkp
1 tyg. temu
Co to za ludzie?
Babcia M
1 tyg. temu
Kto to?
Najnowsze komentarze (89)
R.S.
1 tyg. temu
Zaspamował mi pudelek pocztę, zajrzałem na "W. S." i gratuluję jej uczestnikom! Patointeligencja na najwyższym możliwym pułapie! Płaczcie, obrażajcie się, bijcie, wyzywajcie, dużo pijcie i przeklinajcie! Nikt od Was nie wymaga czytania Herberta. Jesteście solą tej ziemi... A najlepsze jest to, że rodziny są dumne z uczestników. Jeszcze raz gratki!!!
mysl
1 tyg. temu
jeżeli istnieje ktokolwiek kto to ogląda to znaczy ze swiat schodzi na psy totalnie...
Livia
1 tyg. temu
Ale tu nie ma co przeżywać kto kogo obraził i jak ! Dla mnie ci ludzie pokazują swoj patologiczny klimat ,w realu to już chyba masakra . Poza tym tam się kobiety nie szanują same pierwsze lepsze
Ewaaazzzzzoro
1 tyg. temu
Wiekszasc społeczeństwa jak się dobrze nawali to lepsze akcje w swoich domach potrafią odstawiać, i nie mówię tu o patologii.
Ewaaazzzzzoro
1 tyg. temu
Wiekszasc społeczeństwa jak się dobrze nawali to lepsze akcje w swoich domach potrafią odstawiać, i nie mówię tu o patologii.
pmg
1 tyg. temu
Hahaha Oboje sa siebie warci...
Aga
1 tyg. temu
A Alana wyrzucili za oblanie Klaudii drinkiem..hmm..Kasjusz ma specjalne względy tam?
renia
1 tyg. temu
Przecież ona wchodząc do tego programu musiała się liczyć z tym że będzie tam podobne towarzystwo,skoro ona oblała kogoś to przeszło bez echa ,on i ona siebie warci ,mało przystojny chamski koleś i kobieta która ma zaburzony obraz samej siebie,niech spojrzy w lustro bo te wary to masakra.
bCYYpOpT
milka
1 tyg. temu
EE tam jest sie z czego pośmiać. Co prawda krew mnie zalewa jak pomyśle, że te błazny zarabiają wiecej ode mnie. Pracuję umysłowo, ukończyłam dwa fakultety, nie mam czasu na własne pasje bo siedzę w pracy po godzinach praktycznie codziennie do 18-19, aby coś dorobić do marnej urzędniczej wypłaty 2800 i to w stolycy. Więc takie oto błazny są moim jedynym źródłem odmóżdżenia, jest śmiesznie, polecam też Hotel Paradise
Ckm
1 tyg. temu
Wzór dla młodego pokolenia. Program promuje obrażanie, plucie i wyzwiska jako element normalny i stały w tzw. przyjaźni uczestników... Bardzo słabe.
Annn
1 tyg. temu
A mnie zastanawia, co kieruje ludźmi, że ida do takich programów...
Fingertip
1 tyg. temu
Typowe zachowanie narcyza toksyka, uważa, że ma zawsze rację i wykorzystuje słabe punkty drugiej osoby, żeby bolało jak najmocniej
Hfdx
1 tyg. temu
Mietek z Ryczywolu się odezwał. Normalnie model Calvina Kleina. Najsmutniejsze jest to że i tak znajdzie kolejna dziewczynę.
hahhahahaha
1 tyg. temu
co jej się w usta staŁo?
...
Następna strona
bCYYpOqv