Trwa ładowanie...
Przejdź na
Megi
Megi
|

Katarzyna Grochola publikuje filmik ze szpitala, dzieląc się najnowszymi wynikami badań: "BĘDĘ ŻYĆ"

137
Podziel się:

Katarzyna Grochola tuż przed Świętami Bożego Narodzenia poinformowała, że miała raka prawego płuca. Teraz pisarka wyjawiła, jak przedstawiają się jej wyniki badań. "Operował mnie najlepszy lekarz na świecie" - mówi.

Katarzyna Grochola publikuje filmik ze szpitala, dzieląc się najnowszymi wynikami badań: "BĘDĘ ŻYĆ"
Katarzyna Grochola składa fanom noworoczne życzenia i ujawnia wyniki badań: "BĘDĘ ŻYĆ" (AKPA)

Dorota Szelągowska w tekście dla "Wysokich Obcasów Extra" w dość niecodzienny sposób przyznała, że jej mama zmaga się z poważną chorobą. Ekspertka od aranżacji wnętrz napisała felieton, który bardziej przypominał list skierowany do tajemniczego adresata. Projektantka opowiedziała w nim między innymi o podróży do Azji, przeprowadzce, a także o tym, że Katarzyna Grochola ma raka.

Mama ma raka. Nie mówiłam ci, bo to się nagle okazało. Za kilka godzin operacja. Powiedziała, że wszystko będzie dobrze - można było przeczytać w magazynie.

Wkrótce to wieści o chorobie potwierdziła sama pisarka, która opublikowała na swoim instagramowym profilu filmik ze szpitalnego korytarza. Grochola przyznała w nim, że miała raka prawego płuca i jest już po podwójnej operacji. Nie opuszczał jej również dobry humor...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pudelek robi wielkie podsumowanie 2022 roku

Prosto ze szpitala na Płockiej. Jeżeli chodzi o punkt pierwszy: Tak, owszem miałam raka prawego płuca. Jeśli chodzi o pytanie drugie: Tak, owszem jestem po podwójnej operacji. Teraz ja mam dla państwa zagadkę, ponieważ w życiu nie przybyło mi 500 osób obserwujących, nawet jak wyszłam za mąż po 60. Ile trzeba mieć raków, nowotworów, żeby mieć milion obserwujących? Pytają mnie państwo, co można dla mnie zrobić. Nic prostszego, zmieńcie rząd. Dziękuję bardzo, zamierzam przeżyć - mówiła na Instagramie.

W czwartek Katarzyna postanowiła również złożyć życzenia noworoczne swoim obserwatorom w towarzystwie lekarza Stanisława. "Wszystkiego dobrego w nowym roku" - życzyła również w najnowszym nagraniu, w którym to opowiedziała w towarzystwie lekarza o wynikach badań. Wideo opatrzyła również podziękowaniami dla całego personelu medycznego.

Nic nie poradzę - kocham lekarzy, pielęgniarki, ratowników, salowe… a moja wdzięczność nie ma granic… - pisała.

Na nagraniu z kolei lekarz poinformował, że wyniki badań są "bardzo dobre", a Katarzyna z uśmiechem na ustach zakomunikowała, że "będzie żyć".

Bardzo się dobrze czuję, bo operował mnie najlepszy lekarz na świecie. Ten od płuc. To niech teraz lekarz od płuc powie, że mam dobre wyniki - mówiła Katarzyna.

Wyniki naszych badań są bardzo dobre - odparł lekarz.

Będę żyć - dodała na koniec Grochola.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(137)
ToJa
rok temu
Super, nie czytam wprawdzie książek pani Grocholi, ale każda wiadomość o czyimś zdrowiu mnie cieszy. Wszystkim życzę zdrowia, spokoju i pokoju w 2023 roku 🙂
zdrówka
rok temu
Tez dziś odebrałem niezłe wyniki, a było groźnie
Gość
rok temu
Dużo zdrowia Pani Kasiu!
Gonia
rok temu
Zdrowia wszystkim, bez wyjątku! 💚
Janka
rok temu
Nieprofesjonalne zachowanie lekarza. Czy z każdym pacjentem tak się spoufala? Czy każdy pacjent może się do niego przytulić i liczyć na taką sympatię i przychylność? Jeśli tak to spoko, jeśli nie to zachowałabym te prywatne chwilę z panią Grocholą dla siebie. Zdrowia dla wszystkich!
Najnowsze komentarze (137)
Franciszek
rok temu
Wspolczuje, ale jeśli wszyscy będziemy wrzucać wyniki z analityki to staje się przerażajace. Warto powściągnąć emocje i cieszyć się w zaciszu domowego ogniska. Niedługo zaczną pisać co ile oddają stolec i jaka była jego jakość.
Koti
rok temu
W obliczu ścian szpitalnych i na ramieniu lekarza p.chce zmienić rząd. Lepiej niech p.sie zmieni
Niestety ….
rok temu
Ten lekarz też jakiś nie ogarnięty …po co te zdjęcia i filmik ? Poza tym nigdy się nie wyzdrowieje na 100% trzeba być uważnym bo to dziadostwo to bomba cykająca i zawsze może wrócić 😔 ..
Jes
rok temu
Zmieńcie rząd? Kobieto zajmij się swoim zdrowiem, a nie mówieniem ludziom co maja robić. Plujesz jadem. Dobrze, ze masz dobre wyniki badań, ale zmień podejście do życia, bo niewiele masz pokory w sobie!
włosy
rok temu
na głowie jej przeszczepili na łonowe, przy okazji pobytu w szpitalu?
bardzo
rok temu
źle się stało.
Tak tylko pyt...
rok temu
A p.redachtor niech doczyta od kiedy przy Płockiej pracuje lekarz Stanisław,
nol
rok temu
Dużo zdrowia i sił Pani życzę.
proszę pomóżm...
rok temu
Bardzo proszę o wpłaty na zbiórkę dla chorej na SMA typu 1 dziewczynki Igi Czekalskiej. Dziecko nie ma już czasu. Może przyjąć lek do 13,5 kg, a ma już 4 lata! Zbiórka idzie bardzo wolno. Proszę każdego o wpłatę nawet 1 zł. Nie dajmy dziecku umrzeć! Okażmy serce, a dobro wróci!
Monia39
rok temu
życzę jej dużo zdrowia.
ooo
rok temu
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia! Każdy z nas będzie żył aż do śmierci!
Luka
rok temu
Zdjęcia z lekarzem? Po co?
🥶🥶🥶
rok temu
To jakaś nowa powieść?
amusiek
rok temu
3-6 tygodni i po ptakach.
...
Następna strona