Trwa ładowanie...
Przejdź na

Katarzyna Herman "dba" o ekologię: "Jem mięso, mam skórzaną torebkę i buty, ale nie noszę futer"

74
Podziel się:

Aktorka zaapelowała, by uczyć dzieci segregacji śmieci oraz miłości do zwierząt. Jest wiarygodna?

Katarzyna Herman uważa, że nawet małymi krokami można się przyczynić do poprawy sytuacji środowiska naturalnego. Artystka sama uczy dzieci segregacji śmieci, ograniczania wykorzystywania plastikowych opakowań oraz poszanowania praw zwierząt. Aktorka jest również ambasadorką kampanii _**WWF Polska**_ i chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Choć stara się wychować dzieci w duchu ekologii przyznaje, że nie wykluczyła ze swojej diety mięsa, a część jej galanterii wyprodukowana jest ze skór zwierzęcych. Herman zapewnia jednak, że nigdy nie zdecydowałaby się kupić prawdziwego futra.

Jest wiarygodna?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(74)
Tylko natural...
6 lat temu
Ekologia to nauka o wzajemnych relacjach między organizmami żywymi oraz nimi a środowiskiem. Nie ma absolutnie żadnej sprzeczności w jedzeniu mięsa, noszeniu skór a nawet futer a byciem zgodnym z naturą. Gdyż człowiek jest wszystkożerny. To co nam najbardziej zagraża to zarzucenie świata odpadami tworzyw sztucznych. Skóra, futro, materiały pochodzenia roślinnego i zwierzęcego rozłożą się i wrócą do natury zaś materiały, którymi "ekolodzy" zastępują te naturalne będą zalegały na świecie tysiące lat. Chociażby ulubiony przez wiele osób polar. Absolutnie się nie rozłoży. Zatem wyobraźcie sobie tony polaru zaduszającego przyrodę. Jedyne dobre dla innych organizmów materiały to te, które powrócą do przyrody czyli pochodzenia roślinnego i zwierzęcego.
gość
6 lat temu
Większość nosi skórzane buty, ma torebki ze skóry i paski do spodni a publicznie pieprzą o ekologii,prawach zwierząt itd. Mięsa mogą nie jeść,ale te torebki po sto tysięcy to niby z tektury mają? Hipokryzja po prostu.
gość
6 lat temu
Jedna normalna...A futra to wiocha, pomijając produkcję. Futra to ruska stylówa- kilo złota, futro i brokat.
gość
6 lat temu
Jak większość, a nie udaje super eko, ale torba skórzana
gość
6 lat temu
Żyć absolutnie bezwarunkowo ekologicznie nie da się!
Najnowsze komentarze (74)
gość
6 lat temu
To ta od reklamy Knoora :D Szpetna .
esteta
6 lat temu
Ona to taki Ron Moss w spódnicy... :P
Rolnik
6 lat temu
CHCIAŁBYM ABY KAŻDY PAMIĘTAŁ O TYM ŻE COŚ CO JEST EKOLOGICZNE TO JEST NATURALNE NATOMIAST PRODUKTY Z TWORZYW SZTUCZNYCH NIE SĄ EKOLOGICZNE TYLKO EKONOMICZNE !!!!!!
gość
6 lat temu
Ciekawy pogląd.Najlepsza jest kurtka z ortalionu z kapturem obszytym sztucznym ,zmierzwionym po pewnym czasie futerkiem przypominającym szmatę. To dopiero jest stylówka no i adidasy jak rok okrągły.
gość
6 lat temu
To naprawde eko mieso jem skore nosze ale futer nie buahahaha
gość
6 lat temu
Zawsze uważałam że jest Pani brzydka z pyska a teraz już wiem dlaczego. Mięso skóra futro, Pani widzi różnicę? Serio?
gość
6 lat temu
Jest wiarygodna i nie jest hipokrytką. Każdy ma buty skórzane.
gość
6 lat temu
Futra nie są niezbędne do życia. A skoro jem mięso to i zostaje skóra na buty ze s***i czy krowy
gość
6 lat temu
Trzeba uczyc dzieci szacunku do starszych ludzi oraz rowiesnikow.,Zwierzeta mieszkaja w lesie i daja sobie same rade a te co sa w domu to kazdy z nas szanuje! Futro mam i nosze bo jest ekologiczne , ladne i cieple!
gość
6 lat temu
co ty za dyrdymały wypisujesz? Widzisz czym się różnią skórzane torby czy buty od plastikowej eko "skóry"? Skóra prawdziwa, właściwie pielęgnowana, przetrwa LATA. Zostawi po sobie mniej syfu niż dziadostwo z PC czegoś tam, które będzie się rozkładało pierdyliard lat; i które trzeba kupować średnio co 5 lat, o ile nie częściej, bo trwałość tego jest znikoma. Poza tym, zastanów się na temat praw zwierząt. Zadbać trzeba najpierw o ŚRODOWISKO, żeby te wszystkie zwierzęta miały gdzie się podziać, a nie tylko budować nowe osiedla i fabryki; a potem zdziwko, że sarny niszczą sady. Bardzo dziwne, że one też chcą jeść.
gość
6 lat temu
jak staro ojej
gg
6 lat temu
przynajmniej nie udaje jak Kinga R., która chodzi w butach ze skóry itd. a wygaduje cuda.
gość
6 lat temu
A jaka mila i ciepla..
gość
6 lat temu
Buty mam że skóry też jakieś. Czy torbę miałam. Mięsa jem mało, bo też nie potrzebuje tyle miecha jeść a wyniki krwi mam zawsze ok. Ale futra nigdy nie włoże.
...
Następna strona