Katarzyna Sokołowska pokazała zdjęcie 3-letniego syna z lotniska: "Obserwować, jak poznaje świat. Bezcenne"
Katarzyna Sokołowska jest dumna z macierzyństwa. Jurorka programu "Top Model" opublikowała właśnie kolejny kadr z 3-letnim synem w roli głównej. "Bezcenne" - skomentowała krótko.
Katarzyna Sokołowska jest jedną z celebrytek, które zdecydowały się na późne macierzyństwo. Syn reżyserki pokazów mody przyszedł na świat w lipcu 2022 roku. Celebrytka, znana głównie z jurorowania w programie "Top Model", miała wówczas 49 lat.
ZOBACZ: Te gwiazdy wybrały późne macierzyństwo: Hilary Swank, Katarzyna Sokołowska, Cameron Diaz (ZDJĘCIA)
Trzyletni Ivo Lew jest prawdziwym oczkiem w głowie nie tylko dla dumnej mamy Kasi, ale i ojca, którym jest Artur Kozieja - mąż gwiazdy i biznesmen powiązany z branżą hotelową. Rodzice zdecydowanie poświęcają chłopczykowi wiele uwagi, chcąc mu zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju. Z tego powodu projektantka mody zapisała go na przykład na kurs języka angielskiego.
Oczywiście głównym językiem jest polski i on się nim porozumiewa. Nie jest to dla niego żaden stres. Jak go zapytam o coś po angielsku, to mi odpowie, nawet po polsku, ale rozumie, jakie było pytanie - tłumaczyła Sokołowska w rozmowie z reporterką Pudelka, Simoną Stolicką.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Katarzyna Sokołowska otwiera się na temat trzyletniego synka: "Uczy się angielskiego. Nie jest to dla niego żaden stres"
Katarzyna Sokołowska pokazała 3-letniego syna na nowym zdjęciu
Kasia od momentu narodzin Iva chętnie dzieli się w mediach społecznościowych kadrami z synem w roli głównej. Niedawno na jej profilu, śledzonym przez blisko 400 tys. internautów, pojawiło się kolejne już zdjęcie z 3-latkiem.
Wygląda na to, że Sokołowska postanowiła zabrać swojego syna w zagraniczną podróż, bowiem na kadrze Ivo Lew pozuje na płycie lotniska, z samolotem w tle. Jurorka "Top Model" podkreśliła w opisie do fotografii, że była to dla niej wyjątkowa chwila.
Obserwować, jak poznaje świat. Bezcenne - napisała.