Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Katolicki tygodnik donosi: Rodzice Kingi Dudy "nieśmiało wspominają o ŚLUBIE I WNUKACH"

193
Podziel się:

Jak wynika z informacji zamieszczonych przez "Dobry tydzień", Andrzej Duda i jego małżonka mają wypytywać córkę, kiedy wyjdzie za mąż, skoro jest ze swoim chłopakiem już od kilku lat.

Katolicki tygodnik donosi: Rodzice Kingi Dudy "nieśmiało wspominają o ŚLUBIE I WNUKACH"
Rodzice Kingi Dudy zaczynają nieśmiało wspominać o jej ślubie i wnukach (East News)

Kinga Duda zaczęła budzić zainteresowanie mediów, gdy Andrzej Duda prowadził swoją pierwszą kampanię wyborczą, ubiegając się o urząd prezydenta. Wyważona i uśmiechnięta studentka prawa okazjonalnie wspierała swojego ojca podczas publicznych wystąpień, ale starała się, by nie przylgnęła do niej łatka "celebrytki".

Duda unika mediów i nie udziela żadnych wywiadów. Nie komentuje też swojego życia prywatnego. Jak się okazuje, wcale nie musi - zrobili to za nią informatorzy katolickiego tygodnika...

Zobacz także: Kiedy Andrzej Duda zaszczepi się na COVID-19? Lekarz udzielił odpowiedzi

Jak zdradza Dobry Tydzień, ukochanym Kingi Dudy jest niejaki Bartłomiej, który studiuje medycynę. Ukochany córki prezydenta jest synem dyrektorki krakowskiego szpitala. Podobno Kinga i Bartek są parą już od kilku lat, co sprawia, że rodzina zaczyna zadawać "niewygodne" pytania.

Agata i Andrzej Duda mają zaczynać nieśmiało wspominać córce o ślubie i wnukach - czytamy w tygodniku.

Biorąc pod uwagę konserwatywne poglądy prezydenta, wcale by nas to nie zdziwiło. Myślicie, że Kinia zacznie niebawem planować ślub i wesele?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(193)
somsiatka
3 lata temu
Skoro rząd pragnie rozrodu to niech najpierw sam się wykaże. A tutaj pan naczelnik nic, pan prezydent 1 sztuka. Przykład idzie z góry. Naród patrzy na liderów i naśladuje. No i skoro się mieszają obcym babom do majteczek to bardzo dobrze, niech pierwsza córa na własnej skórze jak najdotkliwiej odczuje co to znaczy byc przedmiotowo traktowanym jak panstwowy inkubator. Może przestanie sie tak wdzięczyć przy mamusi i tatusiu firmując ten chory system.
Dziewczyna
3 lata temu
Śmieszne żeby w dzisiejszych czasach rodzice wywierali presję odnośnie małżeństwa i wnuków na własnych dzieciach. Dziewczyna ma 25 lat ma prawo jeszcze poszaleć a nie kulać się w pieluchach. Ja mam 30 I leje na dziś już nic nie wartą instytucję małżeństwa.
Karolina
3 lata temu
Nie popieram obecnego prezydenta. Ale pytania babć i starych ciotek kiedy ślub i dzieci są naprawdę żenujące. Odkąd skończyłam 18 lat na każdej rodzinnej wizycie słyszę takie pytania. Gdy studiowałam mówiłam, że chcę skończyć studia, znaleźć pracę itd. Od razu zaczynał się wykład: "Ja w twoim wieku byłam już dawno po ślubie". Gdy miałam 23 lata usłyszałam, że jestem starą panną i jestem nieodpowiedzialna bo nie mam męża i dzieci!! Takie wścibskie pytania zadają najczęściej kobiety, którym się nie układa w małżeństwie. Prezydent i jego małżonka lepiej niech się sobą zajmą. Podobno mieli się rozwodzić? Ale o tym cichosza! Bo co powie konserwatywny elektorat? I przecież A.D. to "pierwszy" katolik RP.
HIPOKRYZJA
3 lata temu
PRZECIEŻ ONI WSZYSCY SĄ TACY KATOLICCY NA POKAZ. KURSKI ROZWODNIK Z NOWYM DZIECKIEM, INNI ZWIĄZKI NIEFORMALNE, INVIRTO, PO JEDNYM DZIECKU LUB WCALE... A NAM NARZUCAJĄ JAKIEŚ CHORĄ DYSTOPIĘ JAK Z PODRĘCZNEJ
Lil
3 lata temu
A czy para prezydencka po zakończeniu prezydentury się rozwiedzie po katolicku? Bo słyszałam, że przed wyborami papiery już były złożone, ale trzeba było wycofać bo Jarek sobie zazyczył mieć takiego prezydenta.
Najnowsze komentarze (193)
LGBT
3 lata temu
Prezydent nie ma konserwatywnych poglądów. Tylko mówi, że je ma, a gdy przychodzi do działania, to nic nie robi w kierunku odwrócenia Polski z tęczowej drogi.
Ada
3 lata temu
Dobry Tydzień to czasopismo wydawnictwa Bauer, przedsiębiorstwa , które w łapach maja Niemcy. Żadna szanująca się i innych katolicka gazeta nie trudni się plitkami. Zdaje się ze gracie z tym tabloidem (pod szyldem „tygodnika katolickiego”) do jednej bramki. Jeśli to prawda, ze dziewczyna chce wyjść za mąż, to co w tym dziwnego. Nie nudzi wam się to szczucie na nią i pisanie tych zjadliwych tekstów? Święta są, po co te Wasze życzenia wielkanocne w takim razie.
Jaro
3 lata temu
Niech żyje Duda PiS i Polska
Ghhh
3 lata temu
Wspaniały Prezydent i jego rodzina, a Kinga skromna i zdolna, w końcu można być dumnym z Prezydenta 👏👏👏
Informatyk
3 lata temu
A starsza córka Dvpy Państwa zwaną "ciocią" to się nie wypowiada ?
osiem gwiazde...
3 lata temu
No czas najwyższy! Tyle lat żyje w grzechu, zamiast po bożemu. Zajęta karierą wstrzymuje produkcję małych Polaczątek. Rodzinę zakładać i dzieci rodzić, a nie!
Nick
3 lata temu
Andrzejkowi wydaje się, ze jest kimś bardzo ważnym, a w rzeczywistości jest odwrotnie. Hogata nie odezwała się w żadnej ważnej sprawie od ponad 5lat, kiedy to powiedziała, ze ona prezesa kaczki się nie boi. Czy to nie jest kolejne oszustwo wyborcze?! Kinia skupia się na wykorzystaniu 5min poprzez bezczelne wpisanie się w definicje nepotyzmu. Taka to rodzinka. Nikogo wartościowego tam nie ma.
TERESA
3 lata temu
Piękna Rodzina Prezydencka! Wzór! Nasza Chluba! Bóg Honor Ojczyzna! Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę zdrowia,mimo cowidu radości,spełnienia marzeń!
Nick
3 lata temu
A może by tak zaczęli wypytywać jegomościa, czemu się nie oświadczy? Nie dorósł? Wygodnie mu? Czeka na jeszcze lepszą partię?
Wscieklo
3 lata temu
Może w pandemii zrobi tak jak i my! Moze w końcu zobaczą co przeżywają pary...
Lila
3 lata temu
Wara od Prezydenta Andrzeja DUDY i jego rodziny wspaniałą rodzina co waz tak boli że kochajom się piękna żona i córka boli waz ma boleć uwielbiam ich
Kraków
3 lata temu
Matka - dyrektorka szpitala, syn - student medycyny... Jakoś mnie to nie dziwi, że nie poszedł na prawo ani na informatykę...
Agt
3 lata temu
To zdjęcie z kobietą w mundurze... Dlaczego Dudzina i Dudzianka ubierają się tak dziwnie, jak w jakieś ciuchy projektowane na egzamin wstępny do liceum plastycznego?
Elza
3 lata temu
Tragedia! Dziewczyna dopiero co skonczyla prawo, robi aplikacje, dajcie jej spokoj z bachorami!! Ma jeszcze czas
...
Następna strona