Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kijowski się broni: "To nie konto moje i mojej żony, tylko konto spółki! Sprawa jest niezręczna"

199
Podziel się

Na rachunek ich spółki trafiło ponad 90 tysięcy złotych ze zbiórek publicznych. Podobno dlatego, żeby komornik nie mógł ich zająć na alimenty...

bCNEgGAB

Wczoraj Onet poinformował, że lider Komitetu Obrony Demokracji, fałszował faktury, aby pieniądze pochodzące ze zbiórek publicznych KOD trafiały na konto firmy należącej do niego i jego żony Magdaleny Kijowskiej. Na rachunek ich wspólnej spółki trafiło ponad 90 tysięcy złotych. Podobno dlatego, żeby komornik nie mógł ich zająć na alimenty dla dzieci Kijowskiego... Działacz wypłacał sobie za pracę w KOD po 15 tysięcy złotych.

Zaskakuje to tym bardziej, że niedawno zapewniał publicznie, że "nic nie zarabia na KOD" i "żyje ze wsparcia rodziny":

bCNEgGAD

Kijowski w studio #dzieńdobryPolsko Telewizji WP tłumaczył się, twierdząc, że od kilku miesięcy nie wykonuje już usług dla KOD-u. Dodał, że swoje usługi wykonywał przez długi okres czasu, a z podanej kwoty duża część została wydana na podatki:

Od wielu miesięcy nie wykonuję usług dla KOD-u, i co więcej nie pracuję w spółce. To nie konto moje i mojej żony, tylko konto spółki. Dużo poszło w postaci podatków, to są kwoty brutto. Koszty usług, to wszytko było przez długi czas. Sprawa jest niezręczna - dodał.

Rzeczywiście, ludzie wpłacający pieniądze na KOD dowiedzieli się o tym dopiero teraz.

bCNEgGAJ
bCNEgGAK
bCNEgGBe
KOMENTARZE
(199)
BALTAZAR GĄBK...
4 lata temu
Polska opozycja ma guzik z napisem SELF DESTRUCTION, Kijowski krętacz, Petru ruuchacz, a Schetyna nie wie co się dzieje....
gość
4 lata temu
To koniec Kijowskiego - alimenciarza.
gość
4 lata temu
Dzień po PETRU nastąpił blamaż kolejnego lidera opozycji. Choć od wielu miesięcy wiadomo było czemu „bronią demokracji” LIS, JANDA czy magister STĘPIEŃ z TK (powrót do koryta, milionowych pensji tudzież dotacji), dziś się w końcu wydało po co KOMITET powołał jego pomysłodawca. Pobranie 90 tys. zł z PUSZEK zebranych przez darczyńców (sic!) to zapewne tylko początek chytrego planu człowiek z kitką, bo kolejne faktury były już pewnie wystawione. Co ciekawe, jeszcze niedawno KIJOWSKI publicznie się zapierał, że na KOD-zie nic nie zarabia, a utrzymuje go rodzina. Tymczasem w ciągu zaledwie 4 miesięcy przytulił niemal tyle, ile ten ALIMENCIARZ winny jest swoim dzieciom. Sprytnie jednak nie wpłacił ich na swoje konto, ale rachunek firmowy, żeby nie położył na nich łapy KOMORNIK, który ściga go za długi. Cóż, kolejny lider opozycji okazał się intelektualnym MENELEM. Jeśli chcecie poczytać więcej o KOD-zie, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
bCNEgGBf
gość
4 lata temu
oszust
gość
4 lata temu
To teraz chłop ma na alimenty.
Najnowsze komentarze (199)
gość
4 lata temu
mam nadzieję że komornik spojrzy na to z właściwej optyki
gość
4 lata temu
nie ufajcie facetom z kucykiem , kuce mają sobie coś fałszywego i obleśnego
gość
4 lata temu
robi to samo co wszyscy politycy
gość
4 lata temu
nie ufajcie facetom z kucykiem , kuce mają sobie coś fałszywego i obleśnego
gość
4 lata temu
a to matacz i krętacz, z******j pier...ny
gość
4 lata temu
A ta spółka to on i żona. Czlowieku nie rob sobie jaj bo nikt tu ciemny nie jest.
gość
4 lata temu
Owsik2, ten sam numer :))))))))) zloty melon ::))))))))))) mrowka cala:)))))))))
Koleżanka
4 lata temu
Oj Matys,Matys! Masz wspaniałych rodziców (wiem co mówię) ,a nie nauczyłeś się od nich przyzwoitości !
bCNEgGAX
gość
4 lata temu
Ja lubie ludzi uczciwych ktòrzy dbają w pierwszej kolejności o swòj dom I dzieci ktoś kto oszukuje własne dzieci nie zasługuje na szcunek innych
gość
4 lata temu
On sam jest cały jakiś niezręczny.
jurand
4 lata temu
Kij- Samobij wyznaję zasadę- "Gdy złapią cię za rękę to mów, że to nie jest twoja ręka".
gość
4 lata temu
znowu służby specjalne
gość
4 lata temu
Petru, dziś o godz. 16.30 w Faktach popołudniu wypowiedział się,że ,, Kijowski powinien wytłumaczyć się nie tylko wszystkim Polakom, ale również członkom KOD,,. Kim więc są członkowie KODu???
gość
4 lata temu
To teraz się to nazywa "sprawa niezręczna" J
...
Następna strona
bCNEgGBz