Kijowski u Moniki Olejnik: "Jestem człowiekiem honoru!"

305
Podziel się

"Nie wiem, czemu członkowie KOD są zaskoczeni. Powinni wiedzieć, że otrzymywałem pieniądze". Ogłosił, że nie zrezygnuje z bycia liderem KOD-u.

"Niewątpliwie doszło do pewnej niezręczności, sytuacja wymaga wyjaśnienia i nad tym pracujemy" - tłumaczył Mateusz "iPhone" Kijowski w rozmowie z Moniką Olejnik. Lider Komitetu Obrony Demokracji odniósł się w ten sposób do informacji, że pieniądze ze zbiórek publicznych na KOD trafiały do jego firmy. Łącznie chodzi o faktury na kwotę 91 143 zł.

Kijowski dodał, że nie rozumie, dlaczego w czwartek część zarządu Komitetu powiedziała na konferencji prasowej, że niczego nie wiedziała o sprawie i zapowiedział, że nie zrezygnuje z bycia liderem KOD-u.

Jestem człowiekiem honoru. Ludzie nie przychodzili na demonstracje, dla mnie, ale dla idei. Łączyłem dwie funkcje - tłumaczył. Radomir Szumełda powinien był wiedzieć, że otrzymywałem pieniądze. Nie wiem, czemu członkowie KOD są zaskoczeni. Jestem przekonany, że z większością tych osób rozmawiałem na pewno w kwietniu-maju. Za dwa miesiące wybory, wtedy członkowie będą mogli zweryfikować mój mandat.

Źródło: TVN24/x-news

KOMENTARZE
(305)
gość
3 lata temu
"człowiek honoru "buhaha😂😂.... o******k, k****a, łgarz i alimenciarz......
gość
3 lata temu
"doszło do pewnej niezręczności, sytuacja wymaga wyjaśnienia i nad tym pracujemy", czyli siedzimy i wymyślamy kłamstwa, żeby jakoś się wyłgać... Brawo frajerzy - latajcie dalej na marsze KOD i ładujcie kasę na kominki Kijowskiego....
gość
3 lata temu
"hej, założę ruch obywatelski i będziecie mi płacić 15 tysi co miesiąc, kto chętny?" - tak to powinien ująć na samym początku, bo do tego to się sprowadza. KOD powstał dwa tygodnie po wygranych wyborach PiS-u, a oni już protestowali jak jeszcze nie mieli przeciw czemu protestować, bo rząd nie zdążył się jeszcze utworzyć formalnie!
gość
3 lata temu
Nigdy nie brałem pieniędzy dobre
gość
3 lata temu
Olejnik ma przerwę muedzy zębami jak automat na żetony
Najnowsze komentarze (305)
gość
rok temu
Jak delikatnie z nim rozmawia Żeby się nie poczuł dotknięty
madden 17 mob...
3 lata temu
I mean it! madden 17 mobile coins http://www.madden-store.com
gość
3 lata temu
To było do przewidzenia..jak mogła inaczej zakończyć się historia o "człowieczku",który nie przyznaje się do własnych dzieci.."niezręczna" sytuacja..
hucpa
3 lata temu
taki z ciebie "człowiek honoru" jak Gronkiewicz- Waltz umoczona w aferę reprywatyzacyjną lub Bolek, który miał patent na wygrywanie w totolotku.
jurand
3 lata temu
powinien zrezygnować na rzecz pułkownika Mazguły. Kim jest bezrobotny, który kupuje sobie ekskluzywny telefon za 4500zł z ukradzionych pieniędzy? ś******m nie wartym splunięcia w jego stronę.
gość
3 lata temu
SZAMBO ,OBLEŚNY KUKUTAS.
gość
3 lata temu
Kijowski ma taki sam honor jak ta stara pomarszczona szkap co go przepytuje!Jak się czują kundle co tak na wiecach ujadali?
J22
3 lata temu
Petru i Kijowskiego popierali UB, PO, Nowoczesna, Komorowski, Lis, Michnik itp; Dlatego niech bawią się dalej za pieniądze debili. Cieszy mnie że opozycja ma tak mądrych działaczy?
gość
3 lata temu
Honoru akurat,raczej honorarium.Tak samo jak Stokrotka
gość
3 lata temu
humoru
gość
3 lata temu
łachudra........
gość
3 lata temu
Hahaha ale mnie rozbawił .Nawet grosika bym nie dała na tego gościa. Ale musi być wstyd całej jego rodzinie.
gość
3 lata temu
Strasznie jestem ciekawa ilu jest teraz w Polsce kodziarzy.
BEN
3 lata temu
A KTO PRACUJE Z A DARMO PRZEZ DŁUŻSZY OKRES CZASU TYLKO FILANTROP
...
Następna strona