Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Kim Dzong Un NIE ŻYJE?! Władzę w Korei Północnej może objąć jego BEZWZGLĘDNA siostra

155
Podziel się:

W mediach pojawiły się pogłoski, że koreański dyktator stracił życie w wyniku komplikacji po operacji serca. Jak dotąd nie zostały one jednak potwierdzone przez żadne wiarygodne źródło.

Kim Dzong Un NIE ŻYJE?! Władzę w Korei Północnej może objąć jego BEZWZGLĘDNA siostra
Kim Dzonh Un (Getty Images)
bESZhUKt

W sobotę świat obiegły pogłoski o tym, że przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un nie żyje. Plotki o złym stanie zdrowia dyktatora pojawiały się w mediach już od jakiegoś czasu. Kim Dzong Un od ponad dwóch tygodni nie pokazywał się publicznie. Nie wziął nawet udziału w uroczystych obchodach urodzin Kim Ir Sena, uważanych za jedno z najważniejszych koreańskich świąt. Jakiś czas temu miał przejść operację serca, podczas której doszło do poważnych komplikacji.

Ponoć 12 kwietnia dyktator niespodziewanie upadł na ziemię, łapiąc się przy tym za klatkę piersiową. Kim został natychmiast przewieziony do szpitala, a Korea Północna zwróciła się do Chin z prośbą o przysłanie na pomoc grupy doświadczonych lekarzy. Medycy Dzong Una zdecydowali się jednak przeprowadzić część niezbędnych zabiegów własnoręcznie i to właśnie wówczas pojawiły się problemy.

Operujący dyktatora lekarz był na tyle zestresowany, że podczas zabiegu trzęsły mu się ręce. Dodatkowym utrudnieniem okazała się tusza Kim Dzong Una, która znacznie spowolniła całą procedurę.

bESZhUKv

Niedługo po operacji w mediach pojawiły się plotki, że koreański dyktator znajduje się w stanie wegetatywnym. Coraz częściej mówi się natomiast, że w wyniku nieudanego zabiegu Kim Dzong Un miał stracić życie - informacja ta nie została jednak potwierdzona przez żadne wiarygodne źródło.

Nieco innego zdania są przedstawiciele amerykańskiego think thanku Stimson Center. Sugerując się zdjęciami satelitarnymi, twierdzą oni, że należący do Kim Dzong Una pociąg od kilku dni stacjonuje w miasteczku Wonsan - znanym jako elitarny koreański kurort. Nie wiadomo dokładnie, kiedy mierząca ponad 250 metrów maszyna pojawiła się w Wonsan, zauważono ją jednak zdjęciach satelitarnych z 21 i 23 kwietnia. Przedstawiciele Stimson Centrer podkreślają jednak, że ich doniesienia nie potwierdzają jednoznacznie pogłosek związanych ze stanem zdrowia Kim Dzong Una, a mogą jedynie sugerować jego obecność w kurorcie.

bESZhUKB

W związku z tak licznymi plotkami o kondycji koreańskiego dyktatora w mediach już rozpoczęły się spekulacje, kto obejmie władzę w Korei Północnej w przypadku śmierci dyktatora. Według brytyjskiej ekspertki prof. Natashy Lindstaedt najbardziej prawdopodobną kandydatką jest siostra Kim Dzong Una, Kim Jo Dzong. Wybór ten miałby zapewnić ciągłość komunistycznego rodu.

Wodzowie Korei nie są widziani ani przedstawiani mieszkańcom jako ludzie. Oni są bogami, którzy wszystko zmieniają na lepsze. Jeżeli Kim Jo Dzong obejmie władzę, również stanie się istotą boską i tak będzie pokazywana - twierdzi Lindstaedt.

Ponoć siostra dyktatora jest zdecydowaną zwolenniczką dalszego zbrojenia się Korei. Mówi się również, że rządy Kim Jo Dzong mogłyby okazać się nawet brutalniejsze niż za czasów jej brata.

bESZhUKC
bESZhUKW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(155)
klara
2 lata temu
2020 to będzie niezapomniany rok!
Maja
2 lata temu
Niestety nieciekawie. Jeżeli ma być jeszcze gorzej w Korei to bardzo niedobrze. Oby w końcu zmiany były na lepsze a nie na gorsze....
toto
2 lata temu
Castro też 10 lat umierał według mediów
bESZhUKX
hahaha
2 lata temu
jedyny człowiek w koreii północnej który miał zawał z powodu nadwagii
Plan
2 lata temu
To napewno już lekarz który go operował nie żyje i cały personel który był przy operacji.
Najnowsze komentarze (155)
STOLARZ
2 lata temu
Kim Dzong Un NIE ŻYJE Jeśli to prawda, naród koreański czekają dwa wydarzenia - przymusowa wielka rozpacz po stracie ukochanego i szanowanego przywódcy, oraz przymusowa euforia kiedy na "koreańskim tronie" zasiądzie następny tyran.
Camera
2 lata temu
Marzy się jankesom. Jedyny co pokazał środkowy palec Trumpowi brawo KIM, zdrowia życzę
Demokracja
2 lata temu
Maja szanse go dobic, siostre tez powinni zalatwic
Kim dead un
2 lata temu
Idealnym prezydentem, dyktatorem, tyranem Korei Północnej, będzie kaczka z PiSu. Bardziej dyktatorski niż Kim Dzong Il.
Leszek
2 lata temu
Jak ja lubię czytać komentarze ludzi którzy wiedzą tylko że Kim jest zły bo tak sugeruje tv i ma broń atomową 😂 Ot i cała wiedza..
Aga
2 lata temu
"Oddać życie za Kima" film o Korei Północnej, polecam.
Iii
2 lata temu
Jeśli to prawda współczuję medykom którzy go operowali bo już po nich
Zycie
2 lata temu
Bo zawarł przymierze z Trumpem. Obalił u siebie kabale...i takie są skutki. Trochę wiedzy ludzie.
bESZhUKP
Mmm
2 lata temu
Wszystko mija nawet najgorsza żmija
Życie
2 lata temu
Od razu to powiedziałam jak się pojawił na wp artykuł, ze grubas zniknął.
Gość
2 lata temu
A u naszego wodza z tymi kolanami coś nie tak
Ona
2 lata temu
Koreański lekarz, który zaczął operacje pewnie rozstrzelany, bo ponoć popełnił błąd ze stresu i lekarze z Chin nic nie mogli już poradzić. Kim podobno w śpiączce, ale ile w tym prawdy?
! asd
2 lata temu
jesli by siostra rzadzila, dobrze by bylo zeby ja ktos ostro posu*** wtedy moze bedzie mila, i da narodowi wolnosc? ja bym tak zrobil... dalbym narodowi wolnosc, ale powoli by nie doznali szoku. na poczatku zorganizowalbym 2 kwestie: - kolhozy produkujace zywnosc, by nikt glodny nie chodzil - rozwinalbym szkolnictwo potem powoli w danych sektorach wprowadzalbym wolnosc gospodarcza wiadomo, ze zmian nie zrobi sie w rok, ale 10 lat bym dal, zeby ten kraj otworzyc, by ludzie byli szczesliwy. gdyby ta kobieta to zrobila, to bylaby wychwalana jako wyzwolicielka. jesli ona tego nie zrobi, to bedzie tylko zwykla kobieta
True
2 lata temu
Siostra też dotknie kara boska
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESZhULI
bESZhULJ
bESZhULK
bESZhULL
bESZhULM
bESZhULr