Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Kinga Rusin OBURZONA planem budowy 112-metrowego hotelu przy plaży w Międzyzdrojach: "KTO NA TO POZWOLIŁ?!"

516
Podziel się

Kinga Rusin, podobnie jak wiele innych osób, nie kryje rozczarowania decyzją o zabudowie wybrzeża w Międzyzdrojach gigantycznym, 33-kondygnacyjnym hotelem. "Kto tym razem na tym zarobi?" - pyta dziennikarka.

Kinga Rusin OBURZONA planem budowy 112-metrowego hotelu przy plaży w Międzyzdrojach: "KTO NA TO POZWOLIŁ?!"
Kinga Rusin jest oburzona planami budowy 33-kondygnacyjnego hotelu na plaży w Międzyzdrojach (AKPA, Materiały prasowe)
bDThDfcl

Informacja o tym, że na działce sąsiadującej z urokliwą plażą w Międzyzdrojach stanie 33-kondygnacyjny hotel, wywołały lawinę negatywnych komentarzy w sieci. Oburzeni są dziennikarze donoszący o sprawie i ją komentujący, a także internauci. Głos w sprawie kontrowersyjnej inwestycji zabrała tez Kinga Rusin.

Choć Kinga Rusin mieszka teraz i pracuje z dala od Polski, jest na bieżąco z informacjami docierającymi do niej z kraju. Na swoim Instastories dziennikarka komentuje doniesienia na różne tematy - niedawno żywo reagowała w kwestii wyroku TK, wzięła też udział w finale WOŚP. Teraz Kinga zabrała głos w sprawie planu zabudowy wybrzeża Bałtyku.

bDThDfcn
Zobacz także: Kinga Rusin dba o środowisko: "Nie wyrzucam rzeczy!"

Co za beznadziejny pomysł! Kto na to pozwolił?! I to w czasach, kiedy ludzie marzą o powrocie do natury, kiedy chroni się wybrzeża, zachowując ich pierwotny charakter. Czy u nas zawsze wszystko musi być na odwrót? Kto tym razem na tym zarobi? - denerwuje się Kinga na Instastories.

bDThDfct

Oburzenie dziennikarki nie dziwi - gigantyczny obiekt o powierzchni ponad 30 tysięcy metrów kwadratowych ma stanąć na terenie miasta, które według Systemu Informacji Przestrzennej Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach jest objęte obszarem parku krajobrazowego. Teren ten sąsiaduje również z obszarem Wolińskiego Parku Narodowego i rezerwatu.

Władze miasta nie widzą w tym problemu i zasłaniają się faktem, że od czasu rozpoczęcia prac planistycznych w 2003 roku projekt budowy hotelu uzyskał akceptację "różnych środowisk mających bezpośredni wpływ na rozwój Międzyzdrojów", spodobał się ponoć nie tylko włodarzom, ale i mieszkańcom miasta. Hotel ma być też zgodny z wymogami planu zagospodarowania przestrzennego Międzyzdrojów, a developer, który jest jednocześnie inwestorem, uzyskał wszelkie potrzebne zgody.

Myślicie, że burza wokół planu budowy dwóch wież zdoła zmienić decyzję włodarzy Międzyzdrojów?

bDThDfcu
bDThDfcO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(516)
Mia
2 miesiące temu
Ciekawe czy tam gdzie teraz obecnie Pani Kinga wypoczywa (i ma biuro) nie było ingerencji we florę i faunę aby wybudować domki. Zapewne nie co? Hipokryzja do kwadratu.
Grejt
2 miesiące temu
I tak później celebryci będą jeździć za półdarmo do tego hotelu i tworzyć posty sponsorowane
Gość
2 miesiące temu
Taka ilość ubrań, gadżetów itd, które ta pani wykorzystuje w swoim życiu, ciagle podróże samolotami, wielkie samochody, domy - również nie sprzyjają naturze
bDThDfcP
Ochyda
2 miesiące temu
Pierwszy raz się z nią zgadzam. Te wieże są ochydne - nie pojadę więcej do Międzyzdrojów. tak trudno zbudować niski hotel???
gosia
2 miesiące temu
Również jestem oburzona, nie da się na to patrzeć
Najnowsze komentarze (516)
Turysta
2 miesiące temu
Ta budowa to dramat, jak można tak oszpecić Międzyzdroje. ktoś wziął w łapę?
Marek
2 miesiące temu
Ja pozwoliłam, będziesz gościem honorowym👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Beata
2 miesiące temu
Uwielbiałam kiedyś Międzyzdroje teraz podziękuję
Lucky Sniff
2 miesiące temu
Fajnie to wygląda, ciekaw jestem tylko czy grunt jest na tyle wytrzymały aby tak potężną budowlę był w stanie stabilnie utrzymać?, no i pytanie: czy przy tak nędznej pogodzie, nad naszym zimnym i brudnym Bałtykiem ma to realne szanse na sukces?
milena
2 miesiące temu
Mam nadzieję, że jej głos coś da!
sasha
2 miesiące temu
kto na to pozwolił??
xena
2 miesiące temu
zgadzam się z nią w 100000%
martyna
2 miesiące temu
koszmar...
bDThDfcH
!!!
2 miesiące temu
Brawo Kingo popieram
pikuli
2 miesiące temu
i ma rację!!!
anna
2 miesiące temu
przecież mądrze powiedziała
kiki
2 miesiące temu
w pełni się z nią zgadzam
emily
2 miesiące temu
osobiście też jestem oburzony... masakra
riola
2 miesiące temu
wgl nie podoba mi się ten pomysł
...
Następna strona
bDThDfdj