Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|
aktualizacja

Kinga Rusin spod palmy składa noworoczne życzenia: "Odejścia PRYMITYWÓW i NIEUDACZNIKÓW z PiS-u"

1542
Podziel się:

Kinga Rusin prosto z tropików i we właściwym sobie stylu pozdrowiła rodaków życzeniami wymiany władzy w nowym roku 2023. Gwiazda oskarża PiS o doprowadzenie Polski do ruiny. Mocne słowa?

Kinga Rusin spod palmy składa noworoczne życzenia: "Odejścia PRYMITYWÓW i NIEUDACZNIKÓW z PiS-u"
Kinga Rusin z przesłaniem na 2023 rok (Instagram)

Kolejny już rok z rzędu Kinga Rusin wiedzie słodki żywot wyspiarskiej bizneswoman, której nieznana jest zimowa plucha. Choć niegdysiejsza gwiazda TVN prowadzi dziś interesy z dala od granic ojczyzny, to i tak wciąż przejmuje się losami rodaków, a już w szczególności interesuje ją ekipa sprawująca władzę na Wiejskiej w Warszawie. Stan rzeczy nie zmienił się wraz z nadejściem stycznia. Wręcz przeciwnie. Noworoczne życzenia Kingi dla Polaków otworzyła krótka, ale za to jak treściwa wzmianka poświęcona formacji Prawo i Sprawiedliwość.

W 2023 życzymy Wam i nam odejścia PiSu, prymitywnej, pozbawionej skrupułów garstki nieudaczników i fundamentalistów, którzy doprowadzili nasz kraj do ruiny i zadłużyli go na dziesięciolecia - czytamy pod zdjęciem uśmiechniętej od ucha do ucha Kingi, wtulającej się w Marka Kujawę - jej wieloletniego partnera zarówno w życiu jak i w biznesie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Festiwal playbacku na Sylwestrze Marzeń

Na tym segment polityczny się zakończył. Dalej Rusin pochyliła się nad kwestią swych bajecznych podróży, które zdają się nie mieć końca. Trudno naprawdę momentami nadążyć za tym, pod jaką szerokością geograficzną znajduje się obecnie dziennikarka.

Sylwester świętowaliśmy… przez kilka dni, tak, jakby marzenia już się spełniły. W naszej, trwającej już trzeci rok, podróży dookoła świata (właśnie objechaliśmy indyjski Radżastan) zdarza nam się wracać do miejsc, w których wcześniej byliśmy, o ile są naprawdę wyjątkowe. Meksykański Jukatan jest idealny na noworoczną imprezę! W żadnym innym miejscu nie znaleźliśmy takiego klimatu do zabawy, takiej odlotowej muzyki i pysznego jedzenia jak tu - czytamy pod galerią zdjęć w tropikalnej scenerii.

Do noworocznych życzeń Kinga załączyła jeszcze serię zdjęć w białym bikini, gdy kusząco opiera się o palmę.

Takich rewolucjonistek-globtroterek właśnie nam trzeba?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1542)
Bona
rok temu
A ja w nowym roku życzę Kindze uszanowania polskich obywateli i zaprzestania kąsania jadem.A w dalszych podróżach braku zasięgu
Mhm
rok temu
Ta super ekologiczna Kinia podróżniczka kocha nam mówić jak mamy żyć…
Emoryy
rok temu
Zrzekła się już obywatelstwa?
Arista
rok temu
Daruj sobie te noworoczne orędzia Kinia, nie jesteś brytyjską monarchinią, żeby w święta przemawiać do narodu, hipokrytko,.
RamPamPam
rok temu
Chciałoby się napisać brzydko,ale jednak nie. Przymknij się "gwiazdo" i żyj tam, gdzie chcesz,ale nie komentuj nic, co w Polsce resortowa.
Najnowsze komentarze (1542)
Kajmak
rok temu
Oby ludzie w końcu ogarnęli co się dzieje...nie dziwię się że to napisała...
Emeryt
rok temu
Do ruiny moją ojczyznę doprowadzają nienawistni Rusino Lisy i kraśkowy
70+
rok temu
Pani Kinga jest naprawdę szczególnie poszkodowaną przez PIS .
Kari
rok temu
dobre ;) ja życzę przede wszystkim spokoju. i on może być osiągnięty dzięki temu co pisze ;)
Riki
rok temu
jesli one się spełnią bede skakac z radości!
Bez kom
rok temu
Pod nowym artykulem o nieudanej niespodziance dla kini jest tyle uwielbiających komentarzy, że nawet, jak ktoś jest na maksa w kimś zakochany, to tyłu peanów na jego cześć nie wznosi. To sa wprost pieśni pochwalne, uwielbienie ponad wszystko - zresztą słowo uwielbiam, jest w co drugim opłaconym zachwycie....
teściowa
rok temu
palmy czy inne drzewa, nie ma znaczenia, ważne żeby te życzenia stały się rzeczywistością!!!
Dan
rok temu
Opłacona przez. Kinge Rusin pisarka szaleje pod nowym artykulem. Mało ludzi pisze, bo temat jest bez sensu, to ma dobre pole do popisu. Dużo ludzi jednak zauważylo, jak na ICH OCZACH , komentarze zyskiwały w kilka minut tyle łapek w górę , że wskakiwaly do topowych - wyrzucając stamtąd te prawdziwe.
Michał
rok temu
dzięki za życzenia. Czekam aż się spełnią!
Któż wie
rok temu
Spójrzcie jak pod komentarzem od sasanka, która napisała, że od rana będą łapki w dół - pisarka kingi specjalnie nic nie minusuje, a powyżej stawia łapek ile się da!!! 🙈🙈🙈 Teraz pewnie zminusuje i sasanke, choć może na przekór temu, co napisałam teraz , dale j będzie gdzie indziej stawiać łapki, a pod tym nie
żal mi cie!!!...
rok temu
Do Pi. lecisz tutaj jadem bo na głównej tamaty są małoklikalne???
Pi.
rok temu
Od rana, to opłacona pisarka komentarzy pani Rusin siedzi pod nowym artykulem o Kindze i w wielkim tempie STAWIA POD SWOIMI KOMENTARZAMI POCHWALNYMI mnóstwo łapek w górę, a pod tymi, co są teraz same łapki w dół. Polecam popatrzeć za jakiś czas - WSZYSTKIE KOMENTARZE NA ŻÓŁTYM TLE - BĘDĄ POCHWALNE.
Robson
rok temu
fajne zdjęcia i fajna pamiątka:)
sasanka
rok temu
A OD RANA POLECAM wszystkim zobaczyć, jak pod opłaconymi przez KINGĘ RUSIN paszkwilami rosną łapki w górę, a pod prawdą w dół.
...
Następna strona