Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Kinga Rusin w końcu zabrała głos w sprawie uchodźców. Chwali się, że wpłaciła 30 TYSIĘCY i... uderza w Annę Popek! "Niech Bóg osądzi ich wszystkich"

1282
Podziel się:

Kinga Rusin jak dotąd powstrzymywała się od komentowania sytuacji na granicy, ale w poniedziałek wreszcie opublikowała zaangażowany post na Instagramie. Prezenterka uderzyła w osoby, które "atakują i szczują" na ludzi niosących pomoc migrantom. Dostało się między innymi... Annie Popek.

Kinga Rusin w końcu zabrała głos w sprawie uchodźców. Chwali się, że wpłaciła 30 TYSIĘCY i... uderza w Annę Popek! "Niech Bóg osądzi ich wszystkich"
Kinga Rusin uderza w Annę Popek (AKPA)
bEUXkrVh

Kinga Rusin, przez lata najpotężniejsza gwiazda TVN-u, dziś para się prowadzeniem autorskiej firmy kosmetycznej i podróżowaniem po świecie. Prezenterka nie przestała jednak orientować się w sytuacji społecznej, politycznej czy gospodarczej. Wręcz przeciwnie - nieskrępowana żadnym kontraktem z korporacyjnym pracodawcą 50-latka coraz częściej pisze to, co myśli o władzy w Polsce.

Eksprowadząca "Dzień Dobry TVN" nie tylko zabiera głoś w ważnych kwestiach, ale też aktywnie przeciwstawia się partii rządzącej, biorąc udział w różnej maści protestach. Jakiś czas temu świeżo upieczona aktywistka pojawiła się na przykład na manifestacji w obronie obecności Polski w Unii Europejskiej.

bEUXkrVj
Zobacz także: Nie tylko Weronika Rosati. Konflikty Kingi Rusin

Kwestią czasu było, zanim celebrytka skomentuje wydarzenia z granicy polsko-białoruskiej, które napawają opinię publiczną coraz większym niepokojem. W obszernym poście opublikowanym na Instagramie Kinga postanowiła przypomnieć internautom o moralnym obowiązku interwencji humanitarnej.

bEUXkrVp

Wołanie o pomoc. Wysyłamy setki ratowników, jedzenie i koce, gdy gdzieś na świecie zdarzy się trzęsienie ziemi czy inna tragedia, gdy słyszymy rozpaczliwe wołanie o pomoc. Dziś błąkający się ludzie, w zimnie, w NASZYCH własnych lasach przy granicy potrzebują pomocy - by PRZEŻYĆ. I nie, nie przyszli zabijać i gwałcić, nie przyszli podpalić naszych domów.

Gwiazda wyjawiła też, że wraz z partnerem Markiem Kujawą zasilili konto kilku fundacji charytatywnych działających na rzecz uchodźców. Swoich fanów Kinga poprosiła o to samo.

Idzie ZIMA - trudniej przetrwać w lesie, trudniej ratować ludzi. Nie wiemy też, ile osób znajdzie się u nas w najbliższych miesiącach. A pomoc kosztuje. Dlatego, tak jak razem z Wami zawsze pomagamy wpłacając na WOŚP, domy samotnej matki czy na organizacje walczące o zdrowie kobiet, tak i dziś razem musimy pomóc. Wpłacamy wraz z Markiem 30.000 złotych na trzy działające przy granicy organizacje (@grupagranica, @polskamisjamedyczna, @fundacjaocalenie) i proszę Was, by jak najwięcej osób dało wsparcie - takie, jak może.

Przy okazji Rusin wplotła w post... osobę Jana Pawła II, na którego wartości tak bardzo lubią powoływać się prawicowi politycy.

bEUXkrVq

Obrona granic to nie jedyna powinność rządzących. Polska, kraj Jana Pawła II, powinna mieć serce. Pomimo prawnych i moralnych dylematów, większość Polaków nie ma wątpliwości: wymierzoną W NASZYM IMIENIU "karą" za nielegalne przekroczenie granicy, za lekkomyślność, może za, wg niektórych, głupią decyzję - nie może być śmierć. A brak pomocy w tych warunkach to wyrok śmierci.

Waleczna dziennikarka nie omieszkała uderzyć w kilka osób publicznych sympatyzujących z partią rządzącą, które pozwoliły sobie na - jak sama to określiła - "atakowanie i szczucie" osób niosących pomoc potrzebującym.

Jakże więc obrzydliwe jest atakowanie i szczucie na ludzi zaangażowanych w pomoc! Oni wszyscy dają dowód odwagi i ratują nasze człowieczeństwo. Niemoralne i niechrześcijanskie są wypowiedzi Ziemkiewicza (krytyka biskupów za chęć niesienia pomocy), Popek (straszy, że może to przebrani białoruscy żołnierze), Pawłowicz (pomoc to zdrada narodowa) czy Jakimowicza, który dopytywał podniecony o możliwość... strzelania. Niech Bóg osądzi ich wszystkich.

PS.1. Tych biednych, złapanych w pułapkę, ludzi próbuje nam się zohydzić. Już pełno prowokacji i kłamstw, a reżim białoruski wywiera coraz większą presję (np. każą rzucać kamieniami pod groźbą odebrania dzieci). Prawdziwie tragiczne sytuacje być może dopiero przed nami.

bEUXkrVr

PS.2. Z góry do hejterów: możecie sobie darować wasz głupi tekst o "przygarnianiu do swojego domu". Ci ludzie nie chcą być tu w żadnym domu... bo już poznali naszą cudowną, narodową "gościnność".

Przeczytajcie, co napisała tym razem. Ma rację?

Czy kryzys w związku Deynn i Majewskiego to tylko medialna ustawka?

bEUXkrVs
bEUXkrVK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1282)
Mmm
2 tyg. temu
jak wszyscy tak chca pomagac, to niech to zrobia jak Kulczykowaw Afryce...inwestycja w szkoly, edukacje i w miare lepsze zycie w przyszlosci dla wielu rodzin/ dzieci, a nie pomoc na sile uchodzca...granice zostaly wyznaczone z jakiegos powodu i napewno nie jest to powod dla ktore teraz indywidualne osoby/ instagramowe krzykacze sa w stanie to zmienic
Hmm
2 tyg. temu
Uwielbiam, gdy ateiści wycierają sobie gęby Bogiem i pouczają katolików o miłosierdziu 😏🤯
bez jaj
2 tyg. temu
Na czym ma niby polegać długofalowa pomoc? Na dotransportowaniu ich do Niemiec, tak jak chcą, żeby żyli z socjalu? Przecież to nie są osoby które chcą zostać u nas i pracować. Wpuści się tysiąc, nadejdzie 100 tysięcy, bo zobaczą, że poprzednikom się udało. 3/4 świata ma gorzej niż Polacy. Czy w związku z tym mamy ich wszystkich wpuścić, do naszego kraju? Pomagać trzeba im w ich rodzinnych krajach, a nie uczyć, że tu dostaną wszystko za darmo.
bEUXkrVL
podatki
2 tyg. temu
Pani Kingo, najbardziej pokrętna kobieto świata! Otóż, nie każdy Polak może sobie odliczać od podatku tak wielkie kwoty, jakie Pani ze swoim "partnerem" wpłaca podobno czasem /bardzo medialnie/ na cele "charytatywne". Nie wiadomo komu i nie wiadomo po co. Znam osobiście wiele "fundacji krzak", których nikt z niczego nie rozlicza.
Bnnn
2 tyg. temu
A skąd ona wie po co oni (nie) przyszli? Czyta w myślach. Bo ci, którzy mówią o zagrożeniu oceniają przez pryzmat CZYNÓW osób podobnych w Europie.
Najnowsze komentarze (1282)
😉😉☺️
2 tyg. temu
Pani Popek jest piękną kobietą i wartościową osobą a komentarze negatywne są opłacone w Pudlu
Grad
2 tyg. temu
Te komentarze w dużej części to jest bunt przeciw pogardzie celebrytów i platformy do Polskich wartości
Jezu zmiłuj s...
2 tyg. temu
Najpierw chodzą na strajki i ryczą że chcą mieć prawo do zabijania dzieci nienarodzonych a później na Wigilii choinka i wyczekiwanie pierwszej gwiazdki no i kolęda Jezus malusieńki i Bóg się rodzi. No i pogarda patocelebrytów do zwykłych szarych ludzi tego już pani Kinga nie skomentuje bo to nie ludzie.
Nono
2 tyg. temu
Mimo, że pojawił się nowy artykuł o kindze, to opłacona przez nią pisarka dała tu niezły popis. Napisała mnóstwo komentarzykow, Z PRĘDKOŚCIĄ 10 KOMENTARZY NA MINUTĘ. Nieźle, co?!
Ignorujemy
2 tyg. temu
IGNORUJEMY OSOBĘ PISZĄCĄ KINDZE KOMENTARZE ZA PIENIĄDZE! I ją samą też.
bpobek
2 tyg. temu
tak trzymać pani Kingo, takie podejśćie się liczy!
nika
2 tyg. temu
Mam takie samo zdanie.Mieszkam za granica i wstyd mi za nasz kraj
konrad
2 tyg. temu
sytuacja może się zminić jak zaczniemy coś z tym robić
bEUXkrVD
kasia
2 tyg. temu
ja tego już nie rozumiem, tracę ostatnią nadzieję, koniec
sara
2 tyg. temu
nie każdy ma widać sumienie czy jakieś swoje wewnętrzne zasady
nikola
2 tyg. temu
ważne, żeby postepować zgodnie ze soba
ewa
2 tyg. temu
to przecież jest oczywiste, czemu wylewa się tyle hejtu
dina
2 tyg. temu
Piękna wojowniczka o prawa nas wszystkich .Kocham Panią !
amanda
2 tyg. temu
to naprawdę się liczy!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUXkrWw
bEUXkrWx
bEUXkrWy
bEUXkrWz
bEUXkrWA
bEUXkrWf