Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Kinga Rusin reaguje na śmierć ciężarnej kobiety: "Obyście w ŚWIĘTO ZMARŁYCH mieli przed oczami tę kobietę, która miałaby jeszcze przed sobą CAŁE ŻYCIE"

1258
Podziel się:

W całej Polsce ruszają manifestacje pod hasłem "Ani jednej więcej" sprzeciwiające się efektom nowelizacji prawa aborcyjnego. Śmierć kobiety będącej w 22. tygodniu ciąży poruszyła także Kingę Rusin.

Kinga Rusin reaguje na śmierć ciężarnej kobiety: "Obyście w ŚWIĘTO ZMARŁYCH mieli przed oczami tę kobietę, która miałaby jeszcze przed sobą CAŁE ŻYCIE"
Kinga Rusin pisze o śmierci ciężarnej kobiety (Instagram, East News)
bEUWfIol

Coraz szerszym echem roznosi się po mediach twitterowy wpis radczyni prawnej Jolanty Budzowskiej, która opisała śmierć kobiety będącej w 22. tygodniu ciąży. Niedoszła matka zmarła, bo lekarze czekali na obumarcie płodu, bojąc się konsekwencji wynikających z nowelizacji prawa aborcyjnego. Zdaniem wielu osób publicznych była to "pierwsza ofiara orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego". W związku z tym w całej Polsce organizowane są marsze protestacyjne pod hasłem "Ani jednej więcej", których uczestnicy sprzeciwiają się piekłu, jakie kobietom zgotowali prawicowi politycy.

Śmierć ciężarnej kobiety wzburzyła też Kingę Rusin, która poświęciła jej post na Instagramie opublikowany nieprzypadkowo 1 listopada, w Święto Zmarłych. Dziennikarka pisze wprost: politycy, którzy są odpowiedzialni za śmierć ciężarnej, dzisiaj pójdą modlić się na grobach swych bliskich, zapominając o tym, co zrobili kobietom.

bEUWfIon
Zobacz także: Legalna aborcja w Polsce. Posłanka zaczęła mówić o konkretach

Bogobojni politycy pójdą dziś na groby i będą się żarliwie modlić. Obyście wtedy mieli przed oczami tę kobietę, która zmarła przedwczoraj będąc w 22. tygodniu ciąży, bo czekano, aż obumrze jej śmiertelnie chory płód! - pisze Rusin. Umarła i niestety wiele innych umrze, bo wy, religijni fanatycy, wyrachowani pisowscy politycy i członkowie pseudo-trybunału, stworzyliście okrutny system cierpień, który zamienił piękno dawania życia w koszmar.

Rusin nazywa nowe przepisy "fanatycznym systemem", w którym cierpią wszyscy: lekarze wybierający między życiem płodu a życiem kobiety, ciężarne i ich rodziny, którzy boją się w ogóle planować ciążę, bo w razie komplikacji życie straci i matka, i dziecko.

bEUWfIot

(...) W waszym fanatycznym systemie kobiety nie tylko przeżywają piekło, zmuszane do rodzenia, skazanych i tak na śmierć, zdeformowanych płodów. One, będąc w ciąży, boją się czy w razie jakichkolwiek komplikacji ją przeżyją! - czytamy.

Rusin kończy emocjonalnym apelem do polityków: oby dziś, w Święto Zmarłych, mieli przed oczami zmarłą kobietę, która straciła życie przez ich sadystyczne praktyki.

Więc dziś, w Święto Zmarłych, obyście mieli przed oczami tę kobietę, która miałaby jeszcze przed sobą całe życie, gdybyście nie byli zwykłymi idiotami i sadystami, którzy cofnęli nas do średniowiecza. #anijednejwięcej - konkluduje.

Zobaczcie cały wpis Kingi. Dziwicie się jej wzburzeniu?

bEUWfIou
bEUWfIov
bEUWfIoO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1258)
Dani
miesiąc temu
Ogromna tragedia. Swoją drogą, wyobrażacie sobie chodzić w ciąży, co drugi tydzień do lekarza tylko po to, żeby zapytać, czy jeszcze żyje, czy już można na zabieg? Chyba bym wylądowała na leczeniu w szpitalu psychiatrycznym po czymś takim. Nie wiem, jak okrutnym człowiekiem trzeba być, żeby to prawo popierać.
Kobieta
miesiąc temu
Władza chcąc się przypodobać klerowi uchwaliła prawa przeciwko kobietom, oni chcą władzy nad nami, już jest projekt zakazujący antykoncepcji i już padły słowa o cnotach niewieścich. Jakoś cicho o cnotach męskich, o ustawach przeciw przemocy domowej, o ściganiu przestępców seksualnych wśród np.kleru. Kobiety, zwłaszcza młode, nie możemy się godzić na dominację facetów, to my jesteśmy lepiej wykształcone, my rodzimy, my wychowujemy, często samotnie.
Dobrze powied...
miesiąc temu
Jak jej nie lubię to tutaj popieram ją rękami i nogami 💪🏻
bEUWfIoP
Mera
miesiąc temu
Osobiscie ja popieram!!!
Jwjnszo
miesiąc temu
Masakra ludzie do czego nasz drogi rząd doprowadził ?
Najnowsze komentarze (1258)
GOSC
miesiąc temu
Kinga Rusin z córką cerują ubrania z Zary! Paparazzi uwiecznili wszystko na zdjęciach
gosc
miesiąc temu
Ta szachrajka z filtrami i retuszowanymi zdjeciami. Pokazuje stare zdjecie. To nie jest normalne
gosc
miesiąc temu
Rusin nie jest juz medialna, wyrzucili ja 2 lata temu z telewizji i dobrze zrobili, nie ma miejsca na chamstwo, skandale, wyzywanie, szkalowanie ludzi przez Rusin
gosc
miesiąc temu
Rusin jest niewiarygodna, klamie i oszukuje "Magda Hajduk jest twórczynią oraz właścicielką receptur tak lubianych przez Klientów kosmetyków PAT&RUB (produkowanych w latach 2008-2016), oraz młodszej, opartej na tych samych recepturach ciągle doskonalonej marki – NATURATIV. W 2008 roku zawarłam umowę z Kingą Rusin, zgodnie z którą miała ona promować markę PAT&RUB. Kinga Rusin zaprzestała aktywnych działań marketingowych w 2013 roku, nie udało nam się wypracować porozumienia, w związku z czym rozwiązałam umowę z Kingą w marcu 2016 roku. Celem tej strony jest opowiedzenie prawdziwej historii marki PAT&RUB, przedstawienie mnie i mojej firmy, która przez ponad 8 lat pracowała na renomę i pozycję kosmetyków PAT&RUB. To Aromeda zdobywała i dopieszczała klientów marki PAT&RUB. W tej chwili Kinga Rusin próbuje swoje nowe kosmetyki promować jako kontynuację, ulepszenie tego co było. Nie może tego robić, ponieważ Kinga nie ma dostępu do dawnych receptur PAT&RUB i nie może ich ulepszać. Nie może też używać tych samych nazw linii produktowych i kosmetyków (a robi to). Prawa do nazw kosmetyków i linii przysługują wyłącznie Aromedzie i używamy ich w marce NATURATIV."
gosc
miesiąc temu
Ta Rusin klamczucha napisala na Facebooku ze jest Dziennikarka/ TV HOS czyli gospodarzem programu. Ciekawe jakiego?. Wywalili ja 2 lata temu z telewizji. Tytuluje sie tez, ze jest dziennikarka, od kiedy po srednim wyksztalceniu jest sie dziennikarka. Klamie tez /i napisala/, ze jest właścicielka marki kosmetyków naturalnych PAT&RUB. Sprawa jest w prokuraturze. Nadal szacgrajka kreci i oszukuje. Kinga nie tylko klamie co do wyksztalcenia, rowniez oszukuje co do kosmetykow, to nie jej. Sprawa na dzien dzisiejszy jest w prokuraturze. Rusin juz od dluzszego czasu ucieka z Polski przed pozwami, podatkami i prokuratura. Rusin klamie ze to jej firma kosmetyczna, a to P. Magda Hajduk przyjela ja do swojej firmy i podpisala z nia umowe na promocje produktow kosmetycznych. Rusin miala byc tylko twarza tych kosmetykow, ale wyweszyla interes i razem z Markiem Kujawa podszywaja sie pod cudzymi kosmetykami. Bezprawnie Rusin uzywa nazw nie swoich kosmetykow i sprzedaje w necie. Recepture podwedzila i czesciowo sklad zmienila
gosc
miesiąc temu
Prezes marki kosmetycznej pod ktora sie podszywa Rusin i bezprawnie sprzedaje w necie produkty podala Rusin Lis Kinge Judyte do prokuratury. Rusin zawsze kombinowala, klamala, oszukiwala, zawsze sie wybielala. Podwedzila recepture I czesciowo zmienila jej sklad, nie wolno jej tego robic, to nie jej.
Darek
miesiąc temu
fajnie, że Rusin popiera takie projekty
julka
miesiąc temu
mogę się podpisac pod każdym słowem
bEUWfIoH
Karola
miesiąc temu
uważam, że to jest bardzo ważny temat
Alex
miesiąc temu
Nadal myślę, że Kinga jest najlepsza ❤️
nick
miesiąc temu
straszne rzeczy sie dzieją
sunny_and_hap...
miesiąc temu
Rusin jesteśmy z Tobą!
Werka
miesiąc temu
Myslę, że Rusin jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce
zuzia
miesiąc temu
trudno z nią się nie zgodzić
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUWfIpA
bEUWfIpB
bEUWfIpC
bEUWfIpD
bEUWfIpE
bEUWfIpj