Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Kirk Douglas nie zapisał swojemu synowi ANI GROSZA. Gwiazdor zostawił po sobie majątek warty 241 milionów złotych!

45
Podziel się:

Kirk Douglas stwierdził, że jego syn milioner nie potrzebuje spadku. Aktor przekazał swoją fortunę na inny cel...

Kirk Douglas i Michael Douglas
Kirk Douglas i Michael Douglas (East News)
bEEousol

Kilka tygodni temu świat obiegła smutna informacja o śmierci Kirka Douglasa. Słynny aktor zmarł w wieku 103 lat. Zostawił po sobie wielki dorobek artystyczny oraz... majątek szacowany na 61 milionów dolarów (241 milionów złotych). Jak się okazuje, fortuna nie trafi do jego syna Michaela, który wcale nie został uwzględniony w testamencie. Kirk, który słynął z działalności dobroczynnej, przepisał wszystko na cele charytatywne.

Jak udało się ustalić amerykańskim tabloidom, ponad 50 milionów dolarów trafi na konto prywatnej szkoły sztuk wyzwolonych w wiosce Canton w hrabstwie St. Lawrence w stanie Nowy Jork. Dzięki środkom przekazanym przez gwiazdora uda się zafundować stypendium dla osób z ułomnościami i należących do mniejszości. Pieniądze otrzyma też szpital dziecięcy w Los Angeles oraz Świątynia Synaju w Westwood, do której uczęszczał Douglas.

bEEouson

Kirk Douglas przeznaczył też środki na odrestaurowanie budynku Kirk Douglas Theatre w Culver City oraz na Fundację Douglas.

Michael Douglas raczej nie martwi się tym, że ojciec "pominął go" w ostatniej woli. Majątek Michaela szacuje się bowiem na ... 300 milionów dolarów!

Pochwalacie decyzję Kirka?

bEEousot
bEEousoO
KOMENTARZE
(45)
Gość
2 lata temu
Bardzo fajnie z jego strony. Wielki aktor I wielki człowiek.
Know
2 lata temu
Michael Douglas, moj aktor. A decyzja ojca świetna, pewnie ze sobie poradzi bez spadku a jak wiele dobrego spotka innych
Aurelia
2 lata temu
Brawo👏👏 jakie mądre podejscie do zycia😘
bEEousoP
Uka
2 lata temu
Mogl wspomnieć o mnie w testamencie :)
Bombalina
2 lata temu
Ten Convid-19 to na sto procent robota tej pomarańczowej mordy z USA. Dziwnym trafem, że najgorzej jest w Korei, w Chinach i Iranie, u wrogów Trumpa. Mam nadzieję, że on się sam zarazi.
Najnowsze komentarze (45)
darek z NJ
2 lata temu
ja tam sie ciesze ze Swiatynia Synaju dostala pieniadze, tez tam chodzilem... sprzatac.
Kirk...
2 lata temu
to hujoza_zapisał obcym ludziom zamiast rodzinie.
orto
2 lata temu
a zachowek?
EWA
2 lata temu
WSPANIAŁY GEST
zycie
2 lata temu
A ja nie ma za co dzisiaj kupić jedzenia i siedze głodna w zadłużonym mieszkaniu.
Gość
2 lata temu
Wiem że świetny że wielki aktor ale nie mogę patrzeć na 103 latka
Gość
2 lata temu
Jego synowie to bagaci ludzie
PRAWDA
2 lata temu
TAK TO JEST JAK Z BIEDAKA POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO EMIGRANTA Z ROSI AMERYKA ZROBIŁA MILIONERA .W USA WSZYSTKIE WYTWÓRNIE FILMOWE SĄ W REKACH ŻYDÓW DLATEGO ZATRUDNILI EMIGRANTA O ŻYDOWSKICH KORZENIACH I POZWOLILI MU DOROBIĆ SIĘ MILIONÓW KTÓRE SAM UKRYWAŁ I NAWET Z RODZINĄ WŁASNĄ SIĘ NIE PODZIELIŁ
bEEousoH
Rudy Lis
2 lata temu
Wam Polacy to trudno dogodzić. Oddał na cele jakie były mu bliskie i jakie uznał za szczytne. Jego synowie na pewno mają duże majątki, do których dorobili się swoją pracą. Więc Kirk dobrze uważał, że jego dzieciom czy nawet samemu Michealowi się nie przydadzą te pieniądze. Sami jak będziecie spisywać testament to nic nikomu to tego czy oddajcie swoim dzieciom czy nie i w tedy będziecie mieli wybór. A tak to nie potrzebnie komentujecie, że jak to nie dać dzieciom, czy że dał darmozjadom. JEGO PIENIĄDZE JEGO WYBÓR!
Bul
2 lata temu
I to jest porządek. Spadkodawca sam wybiera komu chce przekazać oszczędności życia a nie jak u nas jakiś idiotyczny zachowek się należy.
niBBa
2 lata temu
Super ,bo naprzykład Lagerfield zapisał wszystko swojemu.kotu.Jakie różne postawy!
beti beti
2 lata temu
CENTAURUS.pl sms 7412 TANIA ratujmy zwierzaki
mnb
2 lata temu
w sumie dobrze zrobil !
toja
2 lata temu
z tego co pamietam to Kirk mówił o tym od dawna i nie było to dla nikogo zaskoczenie. Kirk zostawił synowi w spadku nazwisko :)
Oferty dla Ciebie
bEEouspA
bEEouspB
bEEouspC
bEEouspD
bEEouspE
bEEouspj