Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
Kokosimo
|

Klaudia Carlos i Robert El Gendy zadebiutowali w "Pytaniu na Śniadanie". Widzowie mają MIESZANE odczucia. Sporo komentarzy

141
Podziel się:

Robert El Gendy i Klaudia Carlos dołączyli właśnie do grona prowadzących "Pytania na Śniadanie". Za nimi pierwszy program na żywo. Tak internauci oceniają ich debiut.

Klaudia Carlos i Robert El Gendy zadebiutowali w "Pytaniu na Śniadanie". Widzowie mają MIESZANE odczucia. Sporo komentarzy
Klaudia Carlos i Robert El Gendy zadebiutowali w "Pytaniu na Śniadanie" (TVP)

Minione wybory parlamentarne sprawiły, że chociaż Prawo i Sprawiedliwość zwyciężyło, to władza jest dziś w rękach opozycji, która już wprowadza zasadnicze zmiany w TVP. Po roszadach w redakcjach informacyjnych przyszedł czas na szeroko pojęty lifestyle. W Telewizji Polskiej dotyczy to przede wszystkim redakcji "Pytania na śniadanie", z którą właściwie z dnia na dzień musiały pożegnać się Ida NowakowskaMałgorzata Opczowska. Dzień później nowa szefowa "PnŚ" przekazała, że stacja rozstała się z Robertem Rozmusem oraz Małgorzatą Tomaszewską.

Do grona prowadzących śniadaniówki zdążyły już także dołączyć dwie nowe twarze - Joanna GórskaRobert Stockinger. W piątek duet gospodarzy po raz pierwszy powitał widzów o poranku. Debiut pary podzielił widzów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ida Nowakowska o atmosferze na planie "Pytania na śniadanie"

Klaudia Carlos i Robert El Gendy w "Pytaniu na śniadanie"

To jeszcze nie koniec zmian personalnych w "PnŚ". Poprowadzenie niedzielnego wydania programu powierzono dwójce nowych prezenterów, Klaudii CarolsRobertowi El Gendy. Ten drugi w przeszłości już był już gospodarzem porannego show TVP. Z programu odszedł we wrześniu 2022 roku. Śniadaniówkę prowadził od 2018 roku, najpierw w duecie z Tamarą Gonzalez Pereą, a po jej odejściu ze zmieniającymi się współprowadzącymi. Pojawiał się też w programach sportowych oraz paśmie "Wstaje dzień" w TVP Info.

Jego ekranowa partnerka, Klaudia Carlos-Machej, to absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu, Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie i Podyplomowych Studiów Dziennikarskich na UAM w Poznaniu. W latach 1997-2011 prowadziła serwis sportowy w TVN, a od 2006 roku również "Sportowe podsumowanie dnia" w TVN24. Podobnie jak El Gendy, Carlos również związana była w przeszłości z publicznym nadawcą: w TVP prowadziła programy: "Kawa czy herbata?", "Zdrowo z Jedynką", "Dzień dobry w sobotę".

Nie da się nie zauważyć, że Klaudia i Robert zostali przyjęci przez widzów ze znacznie większym entuzjazmem niż w przypadku Joanny i Roberta. Mimo zżerającej tremy, do której oboje się przyznali, Carlos-Machej i El Gendy poradzili sobie przed kamerą całkiem nieźle, co nie uszło uwadze internautów.

Wreszcie, po niezrozumiałych zmianach ponownie ciepła, normalna para prowadzących; Prowadzący Robert El Gendy i Pani Carlos. Super duet naturalny, miło się Was słucha, jakaś lekkość przez Was przebija. Bardzo pozytywnie; Pozdrawiam nowych prowadzących, przyjemnie się Was ogląda. Powodzenia - pisali.

Nie wszyscy byli jednak pod wrażeniem ich niedzielnego debiutu. Nie brakowało głosów, że do śniadaniówki powinni wrócić dawni gospodarze.

Ta para z dnia dzisiejszego można przeżyć, ale gdzie Nowakowska, Wolny i Kammel. Prosimy zwrócić tych gospodarzy, bez nich to "lipa"; Fajny duet, ale brakuje Idy, Tomka Wolnego i Kamela; Proszę, mniej "przekrzykujcie" się podczas wypowiedzi Gości, bo nie można spokojnie wysłuchać - padały komentarze.

A Wy jak oceniacie nowych prowadzących "PnŚ"?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(141)
TAKA PRAWDA
3 miesiące temu
Do wszystkich WYZNAWCÓW TVPIS: Jak można obrażać kogoś z powodu koloru włosów i nazywać ryżym?🤔 Hejtować, a teraz biegniecie do kościoła????? PRAWDZIWI z was katolicy. WSYD !!!!!!!!!! 😒
Alll
3 miesiące temu
Wstawili kolorowych żeby było, ze TVP jest teraz taka tolerancyjna? Ehh w Polsce musi być wszytko na siłę i ze skrajności w skrajność?!
Gość
3 miesiące temu
Wolałem Panią Opczowką, zawsze ładnie ubrana, kulturalna, przygotowana, uśmiechnięta. Teraz jakaś Pani z nadwagą w nijakiej kamizelce, wczoraj jakaś inna w za dużej koszuli!? Co to ma znaczyć? Chcemy starego Pytania z fajnymi prowadzącymi.
W końcu
3 miesiące temu
No czekaliśmy na te zmiany, 8 lat. NARESZCIE telewizja jest dla wszystkich Polaków.👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
🤗🤗🤗🤗🤗
3 miesiące temu
Nareszcie jest poziom w TVP, a nie kicz i disco polo, 🙌
Najnowsze komentarze (141)
Margo
3 miesiące temu
Super para,widać profesjonalizm prowadzących.
Zoja
3 miesiące temu
TVP zostało zniszczone nie da się tam na nic patrzeć ani słuchać. Ponuro, nudno TRAGEDIA!
Zoja
3 miesiące temu
Słabizna ta pani to raczej do kółka różańcowego a nie do TV.
Zoja
3 miesiące temu
Słabizna ta pani to raczej do kółka różańcowego a nie do TV.
jigsaw
3 miesiące temu
TVN to TVN, niestety nowa TVP nie daje rady... szkoda
Bvgf
3 miesiące temu
Poproszę w Polsce polskich prezenterów z krwi i kosci
Basia
3 miesiące temu
Szkoda mi starszych ludzi, którzy mieli swoich ulubionych prowadzących, którzy byli bardzo sympatyczni a program był zupełnie apolityczny. Teraz wszystko im zabrano. Ja też wolałam oglądać Pytanie na śniadanie niż DDTvn.
Kowalski Jan
3 miesiące temu
Musi być ciężko u nich skoro do pracy w Polsce przyjechali
Chrabia Komor...
3 miesiące temu
No teraz to już jesteśmy europejscy, kolorowi prowadzący....
Ala
3 miesiące temu
Gorzej być nie może. Chyba to specjalnie zrobili, żeby nikt badziewia nie oglądał.
Kacu
3 miesiące temu
Czy w Polsce nie uświadczymy już normalnego polskiego nazwiska….
MojNick
3 miesiące temu
Jaka piękna katastrofa 🙃
Emila
3 miesiące temu
Tylu młodych zdolnych ludzi po studiach dziennikarskich a w tv jak zwykle odgrzewane stare kotlety
Szczery
3 miesiące temu
Co kogo obchodzi kto tam będzie nigdy nie włączam TVN a teraz też TVP bis TVN ,! Nigdy !
...
Następna strona