Kolejna część rajskich wakacji Karoliny Pisarek: całuski z mężem, fotki na plaży w kusym bikini. Tak trzeba żyć? (ZDJĘCIA)
Karolina Pisarek wybrała się z ukochanym na kolejne wakacje. Tym razem wygrzewają się na Malediwach, a urlop ochoczo relacjonują w mediach społecznościowych. Teraz modelka pokazała światu kolejną porcję zdjęć i pochwaliła się formą w kusym bikini.
Karolina Pisarek zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Top Model". Dziś prężnie rozwija karierę w świecie modelingu i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicielek polskiego show-biznesu. Aktywnie działa też w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoją opływającą w luksusy codzienność. Modelce udało się zgromadzić imponujący majątek, a w wywiadach otwarcie mówi o tym, w co inwestuje.
Zobacz także: Wzruszona Karolina Pisarek relacjonuje udział w castingu "Victoria's Secret": "Spełniam marzenia małej Karolinki"
Pisarek szczególnie chętnie relacjonuje liczne zagraniczne wojaże. Niedawno Karolina i jej mąż, Roger Salla, wspólnie z mamami wybrali się na luksusowy wypad do Dubaju. Teraz małżonkowie wygrzewają się na Malediwach. Zdążyli już pokazać światu kilka pamiątek z urlopu. Pochwalili się między innymi nagraniem z przejażdżki rowerem w kostiumie kąpielowym.
W sobotę Karolina przybyła na Instagrama z kolejną porcją słonecznych fotek. Zamieściła kilka zdjęć z plaży, do których zapozowała odziana w kuse bikini. W wakacyjnej galerii zdjęć nie zabrakło też pełnych czułości kadrów z ukochanym. Modelka dodała selfie, na którym dają sobie buziaka. Nie zapomniała również o uwiecznieniu Rogera dumnie prezentującego plecy ozdobione piaskiem.
Kolejny dzień w raju - napisała.
Tak trzeba żyć?