Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Kolejne zmiany w radiowej Trójce: Gaba Kulka ODCHODZI z rozgłośni, a Piotr Łodej zastępuje Wojciecha Manna...

126
Podziel się

Kilka dni temu z Programu III Polskiego Radia zwolniono Annę Gacek, a Wojciech Mann złożył wypowiedzenie po 55 (!) latach pracy. Od tej pory sytuacja w stacji stała się wyjątkowo skomplikowana...

Kolejne zmiany w radiowej Trójce: Gaba Kulka ODCHODZI z rozgłośni, a Piotr Łodej zastępuje Wojciecha Manna...
Czy czeka nas ciąg dalszy zmian w Trójce? (East News, Facebook.com)
bDoMLrOt

Zwolnienie Anny Gacek z radiowej Trójki wywołało w mediach niemałe zamieszanie. Po tym, jak usłyszała od prezes Polskiego Radia, że "nie ma dla niej miejsca na antenie" i podziękowano jej po 19 latach pracy, swoje oburzenie taką decyzją wyraził jej kolega z programu, Wojciech Mann. Samej Gacek nie dano przy tym nawet szansy, aby pożegnać się ze słuchaczami.

Od tego czasu sytuacja w radiowej Trójce jest wyjątkowo napięta. Dzień po tym, jak odsunięto Annę Gacek od prowadzenia audycji w stacji, Wojciech Mann w rozmowie z Gazetą Wyborczą ogłosił, że postanowił odejść ze stacji po 55 latach pracy. W związku z tym od kilku dni mówiło się, że trwają poszukiwania zastępstwa, jednak jego koledzy ze stacji solidarnie odmawiają.

bDoMLrOv

To jakby zostać łamistrajkiem - cytowano wypowiedź jednego z pracowników na portalu Wyborcza.pl.

Teraz okazuje się, że to nie koniec zmian w Programie III Polskiego Radia. W czwartek swoją decyzję o odejściu z Trójki ogłosiła Gaba Kulka, która pracowała w stacji przez ostatnie trzy lata. Dziennikarka nie podała powodów takiej decyzji i jedynie podziękowała fanom za wspólnie spędzony czas.

Dziś złożyłam wypowiedzenie w Trójce. Ogromnie dziękuję wszystkim słuchaczom, te trzy lata sobotnich wieczorów były dla mnie bardzo ważne - napisała krótko i treściwie dziennikarka.

bDoMLrOB

Co więcej, w porannym wydaniu programu Zapraszamy do Trójki zamiast Wojciecha Manna pojawił się na antenie Piotr Łodej. O tym fakcie mówiło się jeszcze w czwartek wieczorem, a informacje ostatecznie się potwierdziły. Do tej pory Łodej prowadził poranną audycję Trójkowy Budzik, która kończyła się tuż przed tym, jak na antenę wchodził Mann.


Myślicie, że to nie koniec zmian w radiowej Trójce?

bDoMLrOC
bDoMLrOW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(126)
Ewelinka
9 miesięcy temu
Pana Manna nie da się zastapić
BN-S
9 miesięcy temu
Rozumiem decyzję Pana Manna, baaaardzo żałuję. Będę czekać razem z Panem na lepszą zmianę, nie tylko w Trójce. A póki co włączam radio Classic. Do usłyszenia w Trójce, do zobaczenia w lepszych czasach. Pozdrawiam serdecznie.
blues
9 miesięcy temu
Słuchałem muzyki Pana Redaktora przez ok. 50 lat. Odwaga staniała bo została wywalczona , ale bez jego udziału. Odszedł i nic . Żal występów drugiego bojownika o wolność i demokrację PIOTRA BUKARTYKA mega gwiazdę światowego formatu.
bDoMLrOX
Trex
9 miesięcy temu
Szanowny Panie Wojciechu Mannie, sercem mym targa smutek i żal.... Co ta pisia banda robi z Polską?
Bff
9 miesięcy temu
Brawo Gaba. Swoją drogą jak jeszcze odejdzie Metz i Stelmach to mozna zgasić swiatło...
Najnowsze komentarze (126)
Gość
9 miesięcy temu
Nie należę do zwolenników PISiorow, ale.. dobrze się stało. Bełkot tego człowieka stawał się już niezrozumiały. Pewnie z tego powodu chcieli go wysłać na emeryturę, ale wielki pan się obraził, "bo to ja jestem legendą" itd, i sam, zrobił z siebie wielkiego męczennika. Tej "jego" staroświeckiej muzy, już słuchać się nie dało. Czas na nowych, Świerzno spoglądających na świat, a nie starych.
Leninator
9 miesięcy temu
Ach gdyby tak Gomułka zmartwychwstał to w Trójce prowadziłby audycję : "Zapluty karzeł reakcji" albo "Zapluty grubas reakcji". 😂
Malgoska
9 miesięcy temu
Nie tragizujmy, 55lat pracy pana Mama w trójce to dużo, może to wystarczy, może to czas na zmiany? Oby lepsze, pan Mam ma chyba z czego żyć? Chyba jakaś emerytura mu się należy? Czy może tak jak Rodowicz, Majewska i inne nie odprowadzały odpowiedniego ZUsu i teraz muszą bidulki halturzyc
TVP kłamie
9 miesięcy temu
Jak oni boją się wolnosci
TVP klamie
9 miesięcy temu
PRL nie zrobiła tego przez 50 lat co CoV w 5 z tym radiem
ppp
9 miesięcy temu
przewietrzyć te czerwone stacje do ostatniego
Janka
9 miesięcy temu
Licze ze Niedzwiedz zrobi to co Mann.
Maria
9 miesięcy temu
No I bongo. Czas na zmiany!
bDoMLrOP
Krzysiek G
9 miesięcy temu
Trójki przestałem słuchać po "odejściu" pana Andrysa, a słuchałem długo. Jestem rówieśnikiem trójki, ale po tym co stało się teraz, nie żałuję. Trochę mi żal listy przebojów pana Marka, ale to już też nie ta sama lista co kiedyś. A tak poza tym to pan Mann już kiedyś z Trójki odszedł na kilka lat do...Radia Kolor.
Nika
9 miesięcy temu
Odkąd Mann odszedł nie włączam trójki wcale. Dla mnie to koniec tego radia
Mr. B
9 miesięcy temu
Ogólnie słabo, że na dziennikarzy kładzie się naciski. Niestety tak działa władza nie tylko ta. I jest to bardzo przykre, żexza swoje poglądy traci się pracę. Na coś takiego nie powinno być miejsca w przestrzeni publicznej. Z drugiej jednak strony nie ma ludzi niezastapionych. Pan Mann jako stary wyjadacz poradzi sobie. Wszak to nie jego pierwsze rozstanie z PR. Nigdy tez nie słuchałem 3jki w godzinach gdy można bylo go usłyszeć. Pani Kulka no cóż, nie będę plakal. Show must go on. Ludzie przyżyliscie komunę, sld, po, to i pis przetrwacie. Czuwaj
Amelka
9 miesięcy temu
Dla mnie, wieloletniej słuchaczki PR3, obecne zmiany kadrowe to nokaut. Tłumaczenie Pani Rzecznik, że Pani Gacek złożyła wypowiedzenie to tania manipulacja. Aby usunąć kogoś z pracy, propozycja zmiany warunków zatrudnienia jest prostym rozwiązaniem. Nie wiem, co trzeba mieć w sobie, aby w krótkim czasie po objęciu funkcji prezesa zacząć zwalniać. Pani Prezes - A co jeśli Pani podziękują, jak Pani dziękuję teraz? Takie czasy-sluchacz bez znaczenia. Żal i wstyd.
Nikodem
9 miesięcy temu
To niepowetowana strata.....Mam 67 lat, trójki slucham od 14 roku życia. Panie Wojtku, rozumiem Pana, ale mam nadzieję, że jeszcze Pana usłyszę.
Ola
9 miesięcy temu
Robert Kantereit .... jedna z pierwszych ofiar pisowskiej władzy w trójce .... Również fantastyczny dziennikarz. Ps piątkowe zastępstwo było masakrą muzyczną dla ucha... 😡
...
Następna strona
bDoMLrPr