Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Wojciech Mann ODCHODZI z radiowej Trójki! Anna Gacek komentuje: "Jesteś moją najlepszą radiową przygodą"

141
Podziel się

Dziennikarz opuszcza szeregi Programu Trzeciego Polskiego Radia po 55 (!) latach pracy. Spodziewaliście się?

Wojciech Mann ODCHODZI z radiowej Trójki! Anna Gacek komentuje: "Jesteś moją najlepszą radiową przygodą"
Wojciech Mann odchodzi z radiowej Trójki (East News, Instagram.com)
bCXRXcet

Zwolnienie Anny Gacek z radiowej Trójki wzbudziło ogromne emocje w polskich mediach. Dziennikarka była częścią załogi Programu Trzeciego Polskiego Radia od 2001 roku, jednak w poniedziałek nieoczekiwanie ogłosiła, że podziękowano jej z dnia na dzień po 19 latach pracy dla stacji. Jak sama przyznała, usłyszała od prezes Polskiego Radia, że "nie ma dla niej miejsca na antenie".

Po nagłym zwolnieniu Anny zastanawiano się, jak na zniknięcie dziennikarki zareaguje jej kolega z audycji W tonacji Trójki, Wojciech Mann. Para prowadziła wspólnie program od wielu lat, jednak we wtorek nie było im już dane zasiąść razem przed mikrofonem. Co więcej, Mann nie zdecydował się wejść na antenę bez koleżanki z pracy i zamiast tego nagrał z nią filmik, który Gacek udostępniła potem na swoim koncie na Facebooku.

bCXRXcev

W opublikowanym nagraniu dziennikarz nie szczędził gorzkich słów wobec prezes Polskiego Radia, która jego zdaniem "ma władzę, jednak nie ma wyczucia i nie rozumie radia". Dziś dowiadujemy się z kolei, że Wojciech Mann oficjalnie odchodzi z radiowej Trójki po 55 (!) latach pracy. Domysły fanów dziennikarz potwierdził w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Postanowiłem, że to ja podejmę tę decyzję, a nie ktoś za mnie - powiedział w rozmowie z dziennikiem.

Na decyzję Manna zareagowała już Anna Gacek, które udostępniła w mediach społecznościowych kilka ciepłych słów pod jego adresem.

bCXRXceB

Wojciech Mann odszedł z Trójki. Wojtku, jesteś - nigdy w czasie przeszłym - moją najlepszą radiową przygodą. To jest zaszczyt, pracować z Tobą, śmiać się z Tobą, nie zgadzać się (tylko muzycznie) z Tobą, śmigać po najwyższych poziomach błyskotliwości, by Ciebie tam spotkać, by Tobie dorównać. Dziękuję Ci za Twoją propozycję, śmiałą, intuicyjną. Propozycję pierwszej współpracy i każdej kolejnej. Dziękuję za traktowanie mnie jak partnera. Jak we wszystkim równą. Dziękuję za lekcję miłości do radia, do swojej pracy, do swoich Słuchaczy. Gdy wróciłeś z wakacji i zasiadłeś znów za mikrofonem, zobaczyłam w Twoich oczach taką radość, taki entuzjazm, taką niecierpliwość. To dla mnie wielka inspiracja. Twoja decyzja, zrozumiała, łamie teraz tysiące serc. Czy będzie jakimś pocieszeniem, jeśli teraz wyznam Ci, że w sumie to ja nawet lubię Pink Floyd? Dziękuję, Twoja Anna Kropka Gacek - czytamy na profilu dziennikarki na Instagramie.

Zdania fanów w sprawie odejścia Wojciecha Manna z radiowej Trójki są póki co mocno podzielone. Wiele osób uważa, że podjął on najlepszą możliwą decyzję, jednak nie brakuje też głosów, że zwolnienie Anny Gacek miało celowo skłonić go do złożenia wypowiedzenia.


Też jesteście w szoku?

bCXRXceC
bCXRXceD
bCXRXceW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(141)
specc
6 miesięcy temu
Komentarze kasujecie. To po pierwsze. Po drugie: Trójkę wykończyła niejaka Jethon. Zapomnieliście szybko. Mann dobry radiowiec, ale 55 lat pracy to chyba wystarczy. A Gacek to żenada. Nie znam drugiego takiego programu w Europie, który zatrudniałby osobę z tak koszmarną dykcją i nieumiejętnością poprawnego wysławiania się!! I jeszcze te opowiastki, że stała z kolegą przed budynkiem i przez przypadek jakiś redachtor ją zatrudnił w radiu.Ciekawe, dlaczego inni chętni nie mieli takiego szczęścia?
Gość
6 miesięcy temu
Co jak co ,ale dziennikarze,artysci powinni byc apolityczni ,jesli chcą, żeby ich słuchać i oglądać.
Precz
6 miesięcy temu
Teraz bedą sie żegnać 2 tygodnie
bCXRXceX
Mamtotamto
6 miesięcy temu
On już od dawna przynudzał,prawie spał a ona niech nie zgrywa wielkiej gwiazdy dziennikarstwa
eeee
6 miesięcy temu
Dla 72 latka czas na emeryturę.
Najnowsze komentarze (141)
K jak kajak
6 miesięcy temu
Ciekawe co na to Aleksandra Kaczkowska hehe 😀 Córka ,,tego,, Kaczkowskiego...
KREUZNANN
6 miesięcy temu
MARTYNIUK ZASTĄPI MANNA. DA RADĘ! BĘDZIE DYCHO POLO PUSZCZAŁ OD SAMEGO RAŃCA!
Ola
6 miesięcy temu
Gdzie mój komentarz?!
Ola
6 miesięcy temu
Słucham trójeczki od lat. Wielka szkoda że PISOWSKA góra tak ją niszczy. Uwielbiam Panią Gacek za Jej wiedzę, ogromną kulturę osobistą i piękną polszczyznę. Kto tego nie widzi i nie słyszy jest ślepy i głuchy.
olo
6 miesięcy temu
Odnośnie komentarzy Powtórzę to co napisał Lem " Gdyby nie internet to nie wiedziałbym ilu idiotów jest na świecie "
olo
6 miesięcy temu
Dlaczego w ludziach jest tyle nienawiści ?
Dusia
6 miesięcy temu
Nikt nie jest niezastąpiony.Dajmy szanse młodym,zdolnym.😁
luzik
6 miesięcy temu
Nic nie trwa wieczne, czas odpocząć Panie Wojtku, swoje lata Pan już ma...
bCXRXceP
wreszcie
6 miesięcy temu
Syn kolaboranta z hitlerowcami :( Potem we własnym, życiu również masa mętnych zachowań. Krytyk muzyczny z niego zadny, zwykly bufon. Dlaczego dopiero teraz odchodzi? Co? Ile juz lat rządzi - również Trojka - PiS? Wiktor Świetlik wczesniej mu nie przeszkadzał? Nie ufam Mannowi, ani nikomu z jego rodziny za grosz.
Arborysta
6 miesięcy temu
Ile "męscy" celebryci w czarnych sukienkach płacę ci za szkalowanie niekwestionowalnych osobowości. Fuj.
Były
6 miesięcy temu
Skąd tu tyle hejtu. Drodzy Państwo nie przejmujcie się, jak mawiał Andrzej Zawada życie jest zbyt krótkie żeby trafić czas z prostkami. Panie Wojtku powodzenia, Pani Aniu - kocham Panią
Wypad
6 miesięcy temu
Gacek i Placek!
anna
6 miesięcy temu
No i czas na odpoczynek , jakoś ostatnio p.Mann stracił chęć do pracy , wypalił się , niestety.
....
6 miesięcy temu
Ladny gest i sliczna ta anna
...
Następna strona
bCXRXcfr